Qlairista kullananlar bi bakarmisiniz

bskp

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2012
18
0
13 gundur kullaniyorum son 2gündür midemde yanma ve ağri oluyo yataktan kalkamiyorum sizde de oldumu?

Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür Qlairista kullanıyorum sivilce falan yapmaz değil mi, kilo flaan ? Doktorum
verdi kullananlar lütfen bilgilendirebilir mi beni ve artı ne kadar güvenebilirim bu ilaca ilişki sırasında eşim afedersiniz ama içime boşalma söz konusu olursa hamile kalır mıyım? Güvenmelimiyiim bu ilaca yardımcı olun lütfen..

Bende 21 gündür kullanıyorum Qlairistayi kullanmaya basladiktan on gun sonra kanama yapti bide sanki adetmisim gibi agri yapti doktora gittim agri kesici bi ilac verdi bukanama ni da keser kesmezse yine gelmemi soyledi ama acaba ilac mi yan etki yapti lekelenme olmasi normaldir ama benimki kanama bildiginiz sancili bide bi fikri olan varmi ilaci mi mi degistirsem sizce

Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür Qlairista kullanıyorum sivilce falan yapmaz değil mi, kilo flaan ? Doktorum
verdi kullananlar lütfen bilgilendirebilir mi beni ve artı ne kadar güvenebilirim bu ilaca ilişki sırasında eşim afedersiniz ama içime boşalma söz konusu olursa hamile kalır mıyım? Güvenmelimiyiim bu ilaca yardımcı olun

Ilk 9 gun ek korunma yapmaniz gerek kullanma klavuzunda yaziyor bunlarin hepsi

X