vajina üstünde ağrı

akudunu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2011
197
0
kızlr vajina üstünde ve kenarlarında bacağa doğru ağrısı olan varmı:26:
bugun ağrım var neden anlayamadım:KK14:

35 haftada ağrı normal ve doğuma kadar sürecek canım çok üzgünüm
ama 11 hafta için pek doğal olduğunu düşünmüyorum doktoruna danış bence

kızlr vajina üstünde ve kenarlarında bacağa doğru ağrısı olan varmı:26:
bugun ağrım var neden anlayamadım:KK14:

canım bence normal bir ağrı yaşadığın, çünkü ben de yaşamaya başladım o ağrıyı 10 kusurlu haftalardan ıtıbaren, tam haftasını hatırlamasam da :)) doktora sormuştum o da normal oldugunu soylemıstı, bebek buyuyo rahim kasları karın kasları geriliyo, bebek de vajinaya dogru baskı yapmaya baslıyo tabi:) bence korkmana gerek yok, kontrole gittiginde doktoruna bahsedersin o da seni rahatlatır bence:) kendine cok iyi bak canım.:)

canım bence normal bir ağrı yaşadığın, çünkü ben de yaşamaya başladım o ağrıyı 10 kusurlu haftalardan ıtıbaren, tam haftasını hatırlamasam da :)) doktora sormuştum o da normal oldugunu soylemıstı, bebek buyuyo rahim kasları karın kasları geriliyo, bebek de vajinaya dogru baskı yapmaya baslıyo tabi:) bence korkmana gerek yok, kontrole gittiginde doktoruna bahsedersin o da seni rahatlatır bence:) kendine cok iyi bak canım.:)

doktor da normal diyor ben gebe kaldıgım zamanlarda da aynı ağrı olmustu ama gecmişti
bu ağrı bugun basladı
5cmlik kistim var acaba ondan da oluyor olabilirmi?

benim o zamanlarımda çok kasıklarım agrıodu onada doktor rahim büyüyo normal demişiti.

benim de nerdeyse hamileliğin başından beridir var ağrım hele şimdi daha beter oldu drum da aynen sizizn dediğinz gibi her ağıya normal diyor

bugün doktora gittim kızlar idrar yolu enfeksiyonu cıktı ilaç ver di ama ağrım haala var:KK14:

bugün doktora gittim kızlar idrar yolu enfeksiyonu cıktı ilaç ver di ama ağrım haala var:KK14:

idrar yolu enfeksiyonu yüzünden olduğunu sanmıyorum o ağrının canım ya...o ayrı bi durumdur bence, ağrı ayrı... ama ağrıyı çok dert etme derim ben yine de :))

Selam 21 haftalık gebeyim benim bir aydır var ağrılarım sanki adet sancısı gibi idrar yolu enfeksiyonu da vardı ama doktorum ilaç vermedi bol su iç diyor sadece ne yapacağım bilmiyorum bu caresizlik ne zor sancıya dayanmak sorun değil de bebeğe bir şey olur diye çok korkuyorum erken doğumdan da çok korkuyorum aynı durumu yaşayan var mı? :26:

X