Aerobik dersleri (video)

antrenör çok teşekkürler ederim size çok güzeel bir paylaşım olmuş bende yaparım burda paylaşırım sonuçları ben aerobiği çok seviyorum step plates pek hoşuma gitmiyo o yüzden ben bayıldım bazı videolara tekrara ellerinize sağlık

cok güzel cok zevkliymiş teşekkür ederim paylaşım için insan izlerken mutlu oluyor

ayyy su an ısteyım eve gıdınce seyredıcem ama cok ıyı olmus arkadasım koydugun tesekurler

Merhabalar..
Videolarda görmüş olduğunuz kişiler yıllarca spor yapıp alanında profesyonel olan kişiler..
Yani kas yapılarının belirgin olması çok normal demek ki buna yönelik çalışma yapmışlar.
Kas yapmak sanıldığı kadar kolay değil rahat olun.
Mesela dumbell la çalışan herkes kas yığınına dönmez.
Bunun bir antrenman sistemi vardır.
Pilatesle de kaslar toplanır sıkılaşır.
Diğer branşlarda da..
Önemli olan sıkılaşmaya yönelik mi yoksa kas yapmaya yönelik mi çalışılıyor olmasıdır...

peki bacak inceltmek için plates videosuda paylaşırmısınız:kedi:

paylaşım için çok teşekkürler, bende bugün başladım sıkılaştırmak için

tam istediğim tarzda videolar çok aramıştım internette ama bulamamıştım ne kadar teşekkür etsem az hem spor hem eğlenceli öyle baymıyo sağolun

arkadaşlar herkez videoların güzelliğinden bahsediyor ama bunları uygulayarak sonuç alanlar varsa onlarda sonuçlarından bahsedebilirler mi?ben daha yeni başlayacağım videoları yeni gördüm uygulayan arkadaşlar varmı?

arkadaşlar herkez videoların güzelliğinden bahsediyor ama bunları uygulayarak sonuç alanlar varsa onlarda sonuçlarından bahsedebilirler mi?ben daha yeni başlayacağım videoları yeni gördüm uygulayan arkadaşlar varmı?

şimdi bitirdim daha kardiş,valla terim bilem kurumadıb:bbo:
ama ben çok ümitliyim,vücudumu forma sokacak bunlar.bide mesela devamlı bu egzersizleri yapan arkadaşlar olursa eğer haftalık gelişmeleri paylaşalım burdan.birbirimize destek oluruz diye düşünüyorum.

Bende bu gün başladım eğlenceli gerçekten .Bakalım... sonuçları yazarım inşallah:))

Yeni başlayanlar içini denedim ama ne kadar hımbıl olduğumu gördüm zemuszemus Sabahları kahvaltıdan sonra düzenli uygulayacağım, sıkılaştırmayı ve yağ yakmayı sağlar kesin bence, epey terletti ve kasları çaıştırdı.Paylaşımınız için teşekkürler.

hanımlar şu wideoları izledim burdan üye değildim.. sırf teşekkür etmek için üye oldum.. gerçekten muhteşemler.. yeni başlayanlar için olanı 3 gündür uyguluyorum.. 5 günde 3 kilo werdim.. neden kolay werdim çünkü 1 senede 50 kilo werdim 6 ayda 20sini geri aldım.. anladımki hep aç kalmak zorundayım.. 3üünü werdim tekrar.. beni yine maraton bekliyor.. emeğinize sağlık..

iki gündür önce yeni başlayanlar için olanı sonra da 6. videoyu uyguluyorum ne kadar hammış vücudum ama kendimi çok iyi hissettiriyor.resmen vücudumda ki çalışmayan tüm kaslarım devreye girdi.devam ettirmeyi düşünüyorum
inşallah başarabilirim

antranör çok teşekkür ederim emeğine sağlık
(bu arada bilgisayarımıza indirme şansı yok sanırım değil mi?)kaydirigubbakcemile2

X