Op.Dr. Dilek AVŞAR hakkında ..

lugesya_

MutluSonlaBitsinBuMasaL
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
246
1
Dilek hanım da estetik ve plastik ceerahi uzmanı.. bilenler vardır belki aramızda Yakup Avşar ın eşi kendisi

Dilek hanıma ameliyat olan , düşünen , görüşen arkadaşlar warsa aramızda paylaşılarsa en aızndan fikir olur herkese opuyorumnanaktan

Bende op.dr dılek avŞara meme estetıgı olmayı dÜŞÜnÜyorum aranızda memnun olan varmı

ben iz tedavisi için dilek hanıma gittim dün. gayet ilgili ve sempatik bir doktor. bekleme odası da oldukça doluydu. tavsiye ederim bayanlar..

ben dilek hanima geçen hafta meme büyütme ameliyatı oldum çok sempatik ve ilgili birr doktor insana güven veriyo düşünenlere dilek avşar hanımı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım

dilek hanımın ucretlerı dıger doktorlara oranla aynımı yoksa bıraz dahamı farklı, daha onceden olan arkadaslar varsa bırde memnunlarmı bılgılendırırseler cok memnun olurum

ben dilek hanima geçen hafta meme büyütme ameliyatı oldum çok sempatik ve ilgili birr doktor insana güven veriyo düşünenlere dilek avşar hanımı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım

:) çok geçmiş olsun canım.Dilek hanım cok tatlı biri ewt ve çok ilgili dediğin gibi.Yakup beye kont.için gittiğimde Dilek hanımı da görüyorum mutlaka ordan mutlu ayrılmamak imkansız :)

kızlaaarr dilek hanımla ilgili biraz daha bilgi werirmisnzz... ameliyat ücreti ne kadar en az? özellikle ameliyat olan bayanlar yorumlarınızı bekliyoruuuzz:KK71:

yakup beye kontrole gittigimde dilek hanımla da genelde selamlasıp gorusuyorum,cok tatlı,pozitif birisi kendisi.
meme ameliyatları yapıyor ama inanın fiyatı bilmiyorum,mail gonderince fiyatı verirler bence.

dr. dilek avşar'a gögüs küçültme,dikleştirme ve karın küçültme ameliyatı olan varmı? memnun kaldınızmı lütfen paylaşın.Örnek az gösterdiklerinden ameliyat olayımmı kararsızım.problem yaşayan varsa neler?

Dilek hanımda ameliyat olmuş ve sonuçtan memnun kalmayan biri olarak tavsiye etmiyorum, başka bir hekimi araştırmanızı öneririm

Dilek hanımda ameliyat olmuş ve sonuçtan memnun kalmayan biri olarak tavsiye etmiyorum, başka bir hekimi araştırmanızı öneririm

Yorum kesinlikle yanlış ve yanıltıcı bilgidir. Dikkate alınmamasını, mail adresimin ele geçirilmesi sonucu yapılan bir yorum olduğunu bilginize sunmak isterim.

X