adeti geciktirmek yerine erken adet olmak mümkün müdür?

meis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
270
6
39
Merhabalar...
Mart ın 19 ve 21 inde düğünüm var ve sonrasında da 1 haftalık tatil..ben muhtemelen 20sinde regl olacağım..Bu süreçte ilaç kullanmak alkol olasılığıyla birlikte problem olabileceğinden ve daha rahat olacağımı düşündüğümden erken regl olmak için yapabileceğim birşey var mıdır öğrenmek istiyorum
Teşekkürler

merhaba erken adet olabilmek için soruduğun tarih için geç ancak ileri atabilirsin onun için de duphaston adlı ilaçtan sabah akşam 13ünden itibaren başla ve tatilin bitene kadar kullan.

benim de bir sorum olcaktı benim düğünüm mayısın 16sında fakat ben ayın 15inde regl oluyorum ne yapabilirim ve söyliyceniz geciktirici hapın ilerde bana herhangi bir zararı olurmu cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum

veyaa erken olabilmem için ne yapmam gerekiyor şimdide teşekkürler

benim de bir sorum olcaktı benim düğünüm mayısın 16sında fakat ben ayın 15inde regl oluyorum ne yapabilirim ve söyliyceniz geciktirici hapın ilerde bana herhangi bir zararı olurmu cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum

merhaba nisanda başlayan adetinizle birlikte doğum kontrol hapı başlayıp balayınızın bitimine kadar kesintisiz kullanabilirsiniz. sonraki adetlerinizin düzenine olumsuz etki yaratmaz. şimdiden mutluluklar

X