en iyi dikiş makinesi hangisi?

selam janome 1018 de su anda cok tutulan bır marka efendım gerı donusu olmadı ve olmayan bır urun tavsıye edebılırım alacak arkadaslarıma hepsibayiden.com sıtesınden gırıp urunu ınceleye bılırsınız

Son düzenleyen: Moderatör:
ben janome almayı düşünüyorum bayi kotu 4'e katladı TR 1018 modelinde dikti makine tank gibi ama ben dikişin yanında pikoda yapmasına karar verdim birkaç piko modeli ile hangi dikiş makinesini almam gerekir bilen var mı? yrıca piko yapan modeller yine kot gibi zorlu kumaşları aynı güçte dikebilir mi?

merhaba,bende dikiş makinesi almak istiyorum.penye,kotvekalın kumaları rahat dikebilenbir makine tavsiyeniz var mı.dikiş bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum.çokta fiyatı yüksek olmayan bir makine tavsiyelerinizi bekliyorum.

slm yeni üyelerdenim dikiş makinam janome 423s cok memnunum1 yılı aşkın kullanıyorum overlok için araştırma yaptım 204d aldım janomenin anadolu yakası maltepe bayi servis ürünün bütün özelliklerni anlattı servis hizmeti mükemmel

slm yeni üyelerdenim dikiş makinam janome 423s cok memnunum1 yılı aşkın kullanıyorum overlok için araştırma yaptım 204d aldım janomenin anadolu yakası maltepe bayi servis ürünün bütün özelliklerni anlattı servis hizmeti mükemmel
Merhaba bende dikiş makinesi almayı düşünüyorum . Janome 423s e overlok aparatı takılabiliyor acaba kullanıp memnun kalmadınızmı bu aparattan ki overlok almak istiyorsunuz.

Merhabalar bayanlar bende sınger quantum stylist 9985 modelini almak ıstıyorum kullananlar varmı bana yardım edermisiniz ıyı bir makinamı?

X