kız bebekleri olanlar kaçıncı hafta doğum yaptınız

off ya ne kadar zormus beklemek 39+4 olduk ama hala tık yok. oglusumm bunalıma gırdım gel artık dıyorum ama dınlemıo benı.arkadasların dedıgı gıbı ne zaman dogacak dıye sıkıntıya gırdım bende

Benim kızım biraz acele edip 29+5'de gelmeye çalıştı. Durdurdu doktorlarımız çok şükür. Şimdi 37+4'üz. iri bi bebek olduğundan haftaya salı sezaryenle alacağım inşallah kızımı kucağıma. Ama doktorum bence beklemez salıya kadar bu cadı kendi gelmeye çalışır bu hafta dedi kaydirigubbakcemile3

off ya ne kadar zormus beklemek 39+4 olduk ama hala tık yok. oglusumm bunalıma gırdım gel artık dıyorum ama dınlemıo benı.arkadasların dedıgı gıbı ne zaman dogacak dıye sıkıntıya gırdım bende

daha günün dolmamışki...
ben 41. haftada zorla suni sancıyla getirttim oğlumu....

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım ve bugün tam kırk günlük bir meleğim var ben 40+9da suni sancıyla doğum yaptım yani benim kızım geç doğdu

merhaba benimde biz kızım olacak ve duyduğuma göre kız çocukları erken dünyaya geliyormuş gününden 15-20 gün önce kadar doğrumu bu

slm,
banada herkes öyle demişti hatta eşim son 2 hafta ben dışarı çıktıkça çıldırıyordu, babam bu kız Cevahirde doğuracak diye dalga geçiyordu. her doktora gittiğimizde doktorum kapıdan ben girer girmez " doğramıyooo doğramıyooo" diyiip durdu.. Ama benim biricik DEFNE' m 40 hafta 2 günlük doğdu. Sancım hiç olmadı suyumda gelmedi sezaryanla doğum yapmak zorunda kaldım kızım aşağıda olmadığı için yani sen söylenenlere hiç inanma kişiden kişiye herşey değişiyor.

bu ara bebişin hayırlı olsun, hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inşallah

Slm ben 28 haftalık hamileyim kızımız olcak yorumları okudum bencede kız erkekle alakası yok geliyorum diyo geliyo :):21::21::21::21::21::21::21:

merhaba benimde biz kızım olacak ve duyduğuma göre kız çocukları erken dünyaya geliyormuş gününden 15-20 gün önce kadar doğrumu bu

hurafe bunlar :))) benim de bebeğim kız olacaktı. kaynanam bir ay öncesinden gelmeye kalkıştı.. neymiş kız bebek erken doğarmışş. tam da 40. haftada doğdu..

erken doğumun kız yada erkek bebekle ilgisi yok. kanıtlanmış bir bilimsel veri yok bu konuda.

41.haftada resmen zorla sezeryanla geldi.. bende sinin gibi düşünerek erken başlamıştım doğum hazırlıklarına ama sonr çok moral bozucu oldu sana tavsiyem akışına bırak ne zaman isterse o zamn doğsun :))

benim kızım 39+4 günlük normal doğumla doğdu ben çok hareketliydim elimden geldikçe her işimi kendim yaptım ve doğuma 2 hafta kala istanbula kız kardeşimin yanına gitmiştim deli gibi dolaştırdı beni,ben yoruldum dedilkçe yürü yürü rahat doğurursun dede alışvariş merkezlerini gezdik durduk hemde eylülde havalar kavrulurken sıcağın altında yürüdük.ben geze geze doğurdum zaten doğumdan 2 gün önce dragos sahiline kahvaltıya gittik sahilde gezdik hem sancım vardı hemde yürüyordum. doğumdan çook önce evdeyken sancım geldikçe yere çömeliyordum bu haraket bebeğin aşağı inmesini kolaylaştırıyor tavsiye ederim.ve ilk doğumum olmasına rağmen 5 saatte çok rahat doğurdum

38+4 te normal doğumla geldi kızım.hani derler ya kızlar 10 gün önce gelir diye benimki sözü doğruladı 9.ayın dolduğu gün geldi.....
ama belli olmuyor canımm kızla erkekle alakası yokk

X