Büyük tuvalete çıkamıyorum ...

Sitede bahsedilen Dulcofibre adlı lif takviyesi içeren poşetlerden aldım ve henüz 4 gün olmasına rağmen inanılmaz rahatladım. Sizde deneyin mutlaka..

Akşamları çay yerine rezene içebilirsin.oda olmuyorsa form çayı iç ama bunu sürekli tekrarlama tuvalete çıkamadığın günde 2 tane iç o zaman rahatlarsın geçmiş olsun.

Dulcofibre bittikten sonra işe yaradımı?( bende şişlik oluyor )mesaj atarsan memnun olurum ilaç bittikten sonra şikayetlerin tekrarlıyor mu bilgi verirmisin ?

Canim, bu eczaneden alinan ilaclar bir anlik ishal etkisi yapiyor...sonra yine aynisi..!

Sen bagirsagin dogal islevini calistirmalisin...! Babamín sorunu coktur...Annem ona her sabah ac karina bu tarifi icirir:

Bir kahve fincani ilik su, icine 1 veya yarim limon sik ve bir tatli kasigi bal karistir...! Bunu her sabah yap, eminim ki ihtiyacini görebileceksin..!

Ayrica bol, gercek manada bol (2 litre) gibi su icmelisin!

Gecmis olsun!!

arkadaşlar benim dururum çok vahim tuvalete çıktığımda artık kanıyor popom anlayın artık nasıl canım yanıyor :KK43::KK43:

aktarlarda çiçek unu diye satılan bi toz var tuvalete çıkmadığınız gün yatmadan önce bir bardak meyva suyunun içine bir çay kaşğı çiçek unu atıp karıştırın için sabah kalktığınzda tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorsunz. biraz ishal gibi oluyo ama inanın kabızlıktan iyidir :KK43:

bendede var aynı sorun kayısı yiyorum sık sık ama koyu renkli olanından aradada bekunis diye bir ilacım var eczaneden öğrenebilirsin haftada iki onu kullanıyorum.sinameki ve zayıflama çayları beni bu hale getirdi onlarıda çok sık kullanmayına.s.

ya bana bekunis bile fayda etmiyor hiç ne yapcam ben ya senelerdir bıktım yani

artık bende bıktım bu kabızlıktan dra gittim ibs var dedi gönderdi ne yapcağımı bilmiyrm bekunis içtim dün gece tık yok öğlen içtim yine tık yok çok gerginim şuan gerçekten bıkkınlık geldiiiiiii:KK5::KK5::KK5:

Yillar sonra tam uc ay once tuvalet sorunumu ananas ile cozdum. İnanilmaz bir bagirsak temizleyici ve agrisiz. Tum cevreme anlatmayi borc bilirim

aynı sorun yıllardır bendede var ve fena kılo almıs haldeyım gecen aylarda doktora gıttım yesıllık ye bol su ıc gecer dedı:44::44:ama yok bı faydası

ben ne kadar saaglıklı bılmıyorum ama 1 haftayı buldugu zaman koca bır bardaga 3 tane form cay atıp oyle ıcıyorumsabah fecı karın agrısı ve fınısh rahatlıyorum:26::26:

gıdaları denetleyen bir yere geziye gittiğimizde ordaki görevli hiç katkısız ananas çıkmadığını kendisinin de bu sebepten hiç almadığını söylemişti
ananasla ilişkim de başlamadan bitmişti

bu arada maalesef kabızlık ve şişkinlik bende de var
kendi halime bırakınca en az 3 gün yapamıyorum
yemek yer yemez şişiyorum
şu anda mesela patlamak üzereyim

Suan marketlerde hangi meyve sebze katkisiz degil ki? Mecburuz yemeye. Gecenlerde organik pazardan uc ayvayi on milyona aldim. Sonradan duydum ordada katkiliymis bazi urunler, sastim kaldim.

Tvde aciklandi heryerde armut cok ucuz. Cunku ihrac edilen ulkeler ilacli diye geri iade etti diye. Ben anlamiyorum elin yemedigini neden bize yediriyorlar.

Ananasi da yiyorum mecburen...

Yaa bu buyuk tuvalete cikamama sorunu bende de var ama karnima ne agri yapiyor ne de baska birsey var hic boyle olan var mi bunu evde cozebilir miyim yoksa direkt doktora mi gideyim?

X