Söz Kesimi söz çikolatası,havlusu ve mendili süslemesi yardım lütfen

gokcesu

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2010
24
0
kızlar yardıma ihtiyacım var,sözümde erkek tarafına vereceğimiz çikolata söz havlusu ve mendilin süslemesini kendim yapmak istiyğrum ama örneklere ihtiyacım var..3nüde ayrı ayrı mı yoksa bir arada mı süslemeliyim.siz nasıl yaptınız? fotograf olanlar yayınlayabilir mi lütfenn

cnm ben söz havlusu vermiştim sadece neden erkek tarafına çikolata veriyorsunuz . bence ya söz mendili yada havlusu yap sanırım kk de daha çok söz mendili yapılıyor yapan birçok arkadaş var onlardan bakabilirsin

cnm ben söz havlusu vermiştim sadece neden erkek tarafına çikolata veriyorsunuz . bence ya söz mendili yada havlusu yap sanırım kk de daha çok söz mendili yapılıyor yapan birçok arkadaş var onlardan bakabilirsin

erkek arkadaşımın tarafında veriliyormuş,akrabalara sözü aldık diye çikolata tutuyolarmış galiba,yapalım dedim ben de baştan bir huzursuzluk olmasın diye:) baktım canım bir kaç model gördüm, bakalım inşallah iyi olur ya stres yapıyorum:)

hayırlısı olsun cnm söz de erkek arkadaşımın getirdiği çikolatayı tutmuştum yani ben özel olarak almamıştım tabi herkesin adeti farklı yerimseniben

ıstemeye gelindiğinde kızı verince onaylama manasında erkek tarafı eve giderken söz mendili veriliyor mu ?

peki söz mendilini nasıl verdiniz? Yani tepsi içinde süslenmiş olarak mı ? Başka bi şey de konuluyor mu ?

arkadaşlar çok güzel fikirler veriyorsunuz, ben de ayrı bir başlık açmak yerine buradan sormak istedim sakıncası yoksa,

yakın zamanda bize de istemeye gelecekler, şehir dışından geliyorlar söz yapmayacağız istemeden bir-iki gün sonra dışarıda nişan düşünüyoruz beşiktaş-ıhlamur kasrı veya malta köşkünde yapılacak, detaylar tam belli olmadı. ben böyle bir organizasyonda söz mendili versem olmaz herhalde değil mi ya da nişan havlusu? nişan şekeri gibi birşey mi hazırlasam, hangisi uygun olur fikir verebilir misiniz? hem arkadaşımızın ilerideki nişanı için de fikir olmuş olur :)
şimdiden teşekkürler hepinize..

nisan oldugu icin söz mendili dagitamazsin ki zaten.adi üstünde söz mendili.
dedigin gibi seker dagitabilirsin güzel cici cici süsleyip.
hos bir hatira olur

incili bence de senin nikah şekeri gibi nişan şekeri hazırlaman daha uygun olabilir
Bak ben de tuttum bu fikri, ilerde nişanım olursa ben de nişan şekeri yapacağım guclubacismile

cileklim, tabiki öyle de işte adı söz mendili diye ben de öyle dedim, sembolik olarak nişan mendili, havlusu filan olur mu yoksa öyle bir davette basit mi kalır diye sormak istemiştim.

nescum, evet sanırım öylesi daha iyi olur, hatta bazı tasarım bloglarında çok değişik fikirler görüyorum DIY (do it yourself) -kendin yap- bölümlerinde çok güzel örnekleri var kendim oturup yapmak istiyorum eğer son olarak buna karar verirsem :) sen de bir göz at bu ""DIY wedding"" başlıkla arama yapıp istersen, ilgini çekecektir

cevaplarınız için teşekkürler:)

aa önerin icin tesekkürler
bende bi vereyim google belki dügünüm icin hos birseyler bulurum :)

en güzeli kendin yapman gercekten,daha bi anlamli oluyor

eweet kızlar yaa bu söz mendillerini naşanda versek olmaz mııı? zaten nişanda aile arasında olcak. söze kadar yetiştiremem kii ben bunlarııı

bence biraz garip kacar söz mendilini nisanda vermek
mendil yerine baska birsey yapabilirsin nisanda

kızlar ben nişanda nişan kurabiyesi yaptırmştım çok güzel oluyor

bu söz mendilini ben hiç duymadım. haftasonu sözüm var. nasıl bişi, niçin yapılıyor? bilgi verebilir misiniz?

X