Saç Rengi ve Saç Boyama altın sarısı boya

derin55

şükürrrr yarabbiimm!!!
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
8.222
9
47
selam kızlar...
saçıma bir ay kadar önce röfle yaptırdım ama beyaza yakın bir sarı oldu aralarda da koyu renkler kaldı.
aslında altın sarısı olacaktı.
şimdi ben evde boyasam altın sarısına tutar mı sizce?
palettenin serisi güzele benziyor altın sarısını kullanan var mı?

canım boya bence ama hemen akar istersen küllü koyu kumrala boya hem yeşillik olmaz sacında hemde aktıkca güzel olur akıncada altın boyarsın tutar.

igora royal 9.5-5 rengini ve yüzde 3 luk oksıdanını al. saçına uygula. beyazımsı yerlerin istedigin sekilde altın rengi olacak diğer yerlerinde renginde değişm olmayacak ve . saçın yıpranmayacaktır . igora 9.5 serisi rofle ve açma işleminden sonra saçı tonlamak için kullanılır . palette veya market boyaları ile boyarsan saçını yıpratırsın ve istemedigin bir renk elde edebilirsin .

igora royal 9.5-5 rengini ve yüzde 3 luk oksıdanını al. saçına uygula. beyazımsı yerlerin istedigin sekilde altın rengi olacak diğer yerlerinde renginde değişm olmayacak ve . saçın yıpranmayacaktır . igora 9.5 serisi rofle ve açma işleminden sonra saçı tonlamak için kullanılır . palette veya market boyaları ile boyarsan saçını yıpratırsın ve istemedigin bir renk elde edebilirsin .
teşekkür ederim kızlar..:KK16:
bakayım bu igora royale buralarda hiç gözüme ilişmedi...

az önce kuaför bir tanıdıkla konuştum tutmaz diyor..:44:
küllümango denedin mi daha önce bu boyayı canım?
birde altın kumral var o nasıl olur acaba?

küllü mango dıyosa tutar...
kuaforlere r cnm o boyayı mutlaka bulursun netten verme pahalıya gelır
netten oturduğun şehırdekı kozmetıkçılerı araştır kuafrlere satış yapan yerlerde vardır mutlaka...

küllü mango dıyosa tutar...
kuaforlere r cnm o boyayı mutlaka bulursun netten verme pahalıya gelır
netten oturduğun şehırdekı kozmetıkçılerı araştır kuafrlere satış yapan yerlerde vardır mutlaka...

evet netten kargoyla falan pahalıya geliyo...
kuaförlere soracağım ben de.
gıcık oldum kuaförlere yaa saçımı bi düzgün boyayamadılar..

X