İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

asya sağlık merkezi dr hakan seven mükemmel bir dr istabul küçükköyde tlf

Son düzenleyen: Moderatör:
valla sivas derseniz ben size ssk da doktor levent kandemiri öneririm gözünüz kapalı gidin allah işini gücünü rast getirsin mükemmel ötesi bir doktor onu anlatmaya kelime bulamıyorum inanın abartmıyorum birde namazında niyazında ya mest ediyor beni yakındada dünya evine girecek allah mutlu etsin ömür boyu dilerim hiç tayin gitmesin:KK70:DDDDDD

izmir alsancak (altınordu hastanesinin karşı sokağında)Dr.Kahraman KOLDAY
yaşı genç olmasına rağmen işinde gerçekten çok usta biri.tavsiye ediyorum arkadaşlar.tepecik ssk nın da dr ayrıca.

:içelim::enbuyukkk::enbuyukkk:slm arkadas ıst daysanız kesınlıkle sıze avcılar medıcana yavuz aydını onerıyorum bıde ınternesıl hosptl yesılyurt ta olması lazım engın oral kesınlıkle cok ıyı doktorlar ıkısıde

ADANA prf dr Cüneyt evrüke
çukurova ünüversitesi tıp fakültesi
süper bir dr valla özellikle tüp bebek yapmak isteyenler için

kaydirigubbakcemile5

Evet, Cüney Evrüke'yi ben de tavsiye ediyorum. Kendisinin uzmanlık alanı kısırlık ve riskli doğum. Hem işini severek yapan, hem güleryüzlü hem de hastaya sorunu anlayacağı dilde anlatabilen çok iyi bir doktor.

merhaba arkadaşlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri jale hanıma gidiyorum jimerden pembe maviye geçti jimerde özel bi hastane olduğu halde hastalara gereken zaman ayrılmıyordu herşey acele aceleydi yani soru bile soramıyodum doktoruma neyse pembemaviye geçti 2 hafta önce gitmiştim muayeneye o zaman bana 2-2,5cm kurufasulye kadar,daha kollarının tomurcukları çıkmış demişti sonra acil bi durum için 1 hafta sonra yeniden kendisine gittiğimde aynen şöyle dedi büyümüş 2-2,5 cm olmuş kurufasulye kadar kollar tomurcuklanmış doğum mayısta dedi halbuki her gittiğimde doğum nisan 24-25 de diyordu sorularıma gelince;benim bebeğimde 1 hafta içinde hiçmi değişiklk olmadı hep aynımı 1 hafta ne sölediyse 1 hafta sonrada aynı şeyleri söyledi tamam güleryüzlü canaykın bi doktor ama bana hastasıyla pek ilgilenmiyor gibi geldi yani her gittiğimizde sanki bizi tanımıyor amacım doktoru kötülemek değil Jale hanıma giden arkadaşlarda bilgi almakben doktorumu geç olmadan değiştiricem galiba ama şöyle ilgili işinin ehli ve soruları ben sormadan ve ya sormama fırsat tanıyan doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekjliyorum arkadaşlar zor durumdayım
ve jimere bir kaç kere gittim orada hiçbir zaman kilom ölçülmedi yani kaç kilo ile hamile kaldım kaç kilo aldım veya verdim bilmiyorum pembe mavide ilk gittğimde kilomu ve tansiyomu muayeneden önce ölçtüler ama doktor jale hanım hiçbişey demedi normalmi değilmi kilom çok şaşırdım biraz daha ilgili hastası aklında tutan ve onu takip eden bi doktor istiyorum
yardımcı olun Bursa lı bayanlar

merhaba arkadaşlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri jale hanıma gidiyorum jimerden pembe maviye geçti jimerde özel bi hastane olduğu halde hastalara gereken zaman ayrılmıyordu herşey acele aceleydi yani soru bile soramıyodum doktoruma neyse pembemaviye geçti 2 hafta önce gitmiştim muayeneye o zaman bana 2-2,5cm kurufasulye kadar,daha kollarının tomurcukları çıkmış demişti sonra acil bi durum için 1 hafta sonra yeniden kendisine gittiğimde aynen şöyle dedi büyümüş 2-2,5 cm olmuş kurufasulye kadar kollar tomurcuklanmış doğum mayısta dedi halbuki her gittiğimde doğum nisan 24-25 de diyordu sorularıma gelince;benim bebeğimde 1 hafta içinde hiçmi değişiklk olmadı hep aynımı 1 hafta ne sölediyse 1 hafta sonrada aynı şeyleri söyledi tamam güleryüzlü canaykın bi doktor ama bana hastasıyla pek ilgilenmiyor gibi geldi yani her gittiğimizde sanki bizi tanımıyor amacım doktoru kötülemek değil Jale hanıma giden arkadaşlarda bilgi almakben doktorumu geç olmadan değiştiricem galiba ama şöyle ilgili işinin ehli ve soruları ben sormadan ve ya sormama fırsat tanıyan doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekjliyorum arkadaşlar zor durumdayım
ve jimere bir kaç kere gittim orada hiçbir zaman kilom ölçülmedi yani kaç kilo ile hamile kaldım kaç kilo aldım veya verdim bilmiyorum pembe mavide ilk gittğimde kilomu ve tansiyomu muayeneden önce ölçtüler ama doktor jale hanım hiçbişey demedi normalmi değilmi kilom çok şaşırdım biraz daha ilgili hastası aklında tutan ve onu takip eden bi doktor istiyorum
yardımcı olun Bursa lı bayanlar
Hem özele gideceksin hem de seninle ilgilenmeyecekler.Böyle şey olurmu?Anladığım kadarıyla içinize sinmemiş.İntten bursadaki doktorları araştırabilirsin.Gebelik bir kadın için çok önemli ve hassas bir süreç.Ben özele gidiyorum..Hiç ilgisizlikle karşılaşmadım.Karşılığını veriyorsan almalısın.ilgili bir doktor bulmakta gecikme .Kolay gelsin canım.:1no2:

bursa özel doruk hastanesinde sevil paker e gittim hamileliğim süresince ve çok memnunum. muyene öncesinde kilomu tarttı ve tansiyonumu ölçtü hemşiresi. gözümkapalı kendimi emanet ederim. haziran sonu doğumum oldu.
tavsiye ederim.

jimerdeyken bende jale gürlüere gittim çok memnun kaldım uzun süre gitmedim ama bana çok ilgili davrandı zaten çok tavsiye ettikleri için gitmiştim

Istanbul anadolu yakasi erenköy

dr: Hüseyin köseoğlu kadin hastaliklar ve doğum uzmani

jimerdeyken bende jale gürlüere gittim çok memnun kaldım uzun süre gitmedim ama bana çok ilgili davrandı zaten çok tavsiye ettikleri için gitmiştim

bende tavsiye üzerine gittim tamam canayakın sevimli bi doktor ama hastasını tanımıyor yani ve sanki bir yere yetişecekmiş gibi acele acele davranıyor insanda hiçbişey soramıyor acele acele ultrasana alıyor bi kaç bişey sölüyor ve susuyor mecburen bizede kapı gözüküyor yaniCADIARZU

benimde doktorum medicana avcılarda dr.özgür tetikcan ve jineped dal merkezinde dr.fatma tulunoğlu acaba bu doktorlara giden oldumu veya doğum yapan yazarsa sevinirim

Kesinlikle tavsiye edebileceğim tek isim tansel çetinkayadır, beni bile doğurttu adam, helal olsun ona...Benim gibi pimpirikli birinle başa çıkmak kolay değil...
jinecare-çiftehavuzlarda muayenehanesi var...

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Prof Dr.Semih Özeren web adresi XXXXXXXXXXXXXX
Yard.Doç.Dr.Eray Çalışkan (tüp bebek konusunda uzmandır)

Son düzenleyen: Moderatör:
X