Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

küllü altın sarısı boyayacaksın canım, yapman gereken bu
boya izi oluşmaması için, boya yapmadan önce saç çevrene alnına kulaklarının arkasına ve ensene vazelin sürmelisin
şuan kolonya yada az bişey asetonlu pamukla çıkarmaya çalışabilirsin
tam emin değilim sonuçtan

teşekkürler canım. bu hafta deneyeceğim.
birde birşey daha sormak istiyorum. boya yaparken diplerden mi uçlardan mı başlamak gerek, ben daha önce dipten başladım, dipler çok açıldı. uçlar koyu kaldı. birde yaklaşık olarak ne kadar süre boyayı bekletmek gerek?

bu sefer uçlardan başla istersen
önceden diplerin açılmış zaten
ben yarım saat falan bekletiyorum ama bu saç renginede bağlı canım
diplerini kontrol et
siplerin istenen renge ulaşmaya başladıysa yıkamanı tavsiye ederim

merhaba barbie bende bu renkte istiyorum saçlarımı kendi saç rengim açık kumral 5 ay önce koyu kumrala boyattım saçlarım iice açıldı hatta bazı yerler sarı çünkü kendi saçım açık kumral sarı arası ama bazı yerler koyu kumral çok fazla değil casting bal köpüğü uygulasam mı saçlarım yıprandığından casting dedim tutarmı ne yapmam gerekir canım turunculaşma olur mu banda bi fikir ver lütfen

merhaba barbie bende bu renkte istiyorum saçlarımı kendi saç rengim açık kumral 5 ay önce koyu kumrala boyattım saçlarım iice açıldı hatta bazı yerler sarı çünkü kendi saçım açık kumral sarı arası ama bazı yerler koyu kumral çok fazla değil casting bal köpüğü uygulasam mı saçlarım yıprandığından casting dedim tutarmı ne yapmam gerekir canım turunculaşma olur mu banda bi fikir ver lütfen

şimdi kozmetikçiye gittiğinde castin bal köpüğü kutusunu eline al
arka tarfında saç renkleri ve o saçlardan boyadan sonra çkıcak saç rengi resmi var ya 3 tane oraya bak, eğer boyadan önceki saç rengin orda gösterilenlerden yada ona çok yakın açık renklerden biriyse Casting bal köpüğünü saçına uygulayabilirsin
asla turunculaşma olmuyor
yanlız saçın ordaki renklerle alakasız koyu bir renkse boyayı kullanamazsın
casting amonyaksız bir seri saç rengini açmazzz!!

kumral boyarsan koyu olur ama
sarılığı gider kiiiii

barbie imdattt...tecrubelerinin arasında varsa ne olur ısık tut bana uzuluyorum sacımın dıbı geldıkce orıelle acma ıslemı yapmadan sacımın dıbını acmak ıstıyorum ınan kafamdakı sac sayısı yarıya dustu yani biraz sararsa dibim baska bişey ıstemiyorum yaptığım ıslemler sunlar:
ana sac rengim koyu kumral orta telli kuru sac yapısına sahibim

sacımın suankı boyalı rengi senın 1. sayfadaki 2. resmindeki rengin aynısı

dibim 2 cm yakın cıkınca fazla uzatmıyorum orıelım light cok uzayınca turuncu acıyo

önce dibimi orille acıyorum yıkıyorum kurutuyorum

sonra 9 numara sarı ıle boyuyorum cok guzel bı renk oluyo ancak cok yıpranıyor.

ocağına dustum ne olur aydınlat beni haa bu arada bı kuafor dedıkı bana

ıgora marka 12.1 ile % 40 volumle karıstır 30 gunde bır boya sacını aynısı olur tek ıslemde dedi ama daha once tek boya ışlemi ile 11.1 ıle calısmıstım bakır olmustu ben saman sarısı gibi ıstediğim için cesaret edip boyayamadım boyayıda aldım evde bekletıyorum.ulaşmak ıstediğim renk senın 1. sayfadakı 2 .resim deki renk

canımm ben o saçta inanki sadece boya kullanıyorum
altın sarısı boya ve benim saçım aynen öyle açılıyor
kendi saç rengin çok koyu değil sanırım bi denesen?
olmadı dahada açığını al boya mesela çok açık platin yada çok açık sarı isimli boyalar satılıyor

tatlım ben onlarlada calıstım kozmetık deposunda arkadasım calısıo her turlu boyayı temin etme sansım var ama turuncu acılıo
yani dusun ben kumral alıp ne kadar kıracagına baktım sacımın rengını kızıl bakır yaptı işlem yapılmamıs doğal saca bu rengi verio acaba boya markasının pigmentlerinin daha doğrusu önemi varmı
bide igora ile denesemmi 12.1 hee ne dersin

bide diyorumki acaba benim sarı anlayışım ne bide o onemli şak diye bebek sarısı mı beklıorum belkıde once hafıf bakır olup bı kac yıkama sonrası akarmı
bide o 3. resmine hasta oldum at kuyruğu yapıp yan profilden cekılene ordada dıp boya olarak altın sarısı mı kullandın.

tatlım ben hep altın sarısı kullanıyorum
igora markasını ilk defa senden duydum hiç bi bilgim yok onun hakıında
ama şu da var seninde dediğin gibi hiçbir boya bebek sarısı yada platin renklerde bir sonuç vermez sana
çıkacak een enn uç şey çiğ bir sarıdır o da snein istediğin değil zaten
yıkamayla falan saçların o istediğin sarıya gelmez ne yazık ki
elde etmek istediğin saç rengi oryalden geçiyor malesef

scwarzkopf bi urunu tr. de en kalıtelı boya olarak anılırda hayatım senin tuturduğun altın sarısı dediğin renk benim istediğim renk ve orıellden mutlaka vazgecmem lazım bı de sunu sorucam hiç boyanın ıcıne acıcı toz yanı orıel attınmı yada atan bırıne rast geldinmi.bu uydurma bı akıl ben daha once denemedım dusundum sadece

bak bu olabilir
benimde aklımda bu uydurma fikir oluşmuştu bir ara
ama volümlerini iyi ayarlamak gerekiyor sonuçta saçının yanma riski var
bunu kuaförüme sorucam cumartesi günü detaylı bişey öğrenmeye çalışıcam
benim saçım gibi istiyorsan eğer , su an saçların bebk sarısı galiba onu bir iki ton koyulaştırman gerekmiyormu sence?

Kızlarr sarıyla loreal casting balköpüğünü karıştırsam sizce güzel bir renk olurmu istediğim renk sarı değil..
Balköpüğü ama saçım kumral..
ikisi karışsa nasıl olur?

Barbieveken canim sana bir sorum olucak bir kac yerde ki topigni okudum ama koleston acik kullu sari mi yoksa koyu kullu sari mi kullandin goremedim....bende sacimi en son actirip boyattim kuafore exitence nin bal kumrali ile boyandi ama sacim kina gibi bir renk aldi turunculuk var bundan kurtulup bendee sariya donmek istiyorummm oksidan da kaclik kullanamam gerekir yardimci olursan cok sevinirim...acil cevap bekliyorum tatlim

koleston açık küllü sarı alacaksın canım 11.1 oksidan %9 olacak.
ben kullanıyorum saçıma kızıllık vermeyen tek boya

koleston açık küllü sarı alacaksın canım 11.1 oksidan %9 olacak.
ben kullanıyorum saçıma kızıllık vermeyen tek boya

shadow 11.1 ıle dip boya yaptığın oldumu olduysa dıplerınde kızıllık oldumu dıye sorucam birde ana rengin ne benım elımde 11.1 var ama dıplerım turuncu olur dıe korkudan suremıyorum.

Kızlarr sarıyla loreal casting balköpüğünü karıştırsam sizce güzel bir renk olurmu istediğim renk sarı değil..
Balköpüğü ama saçım kumral..
ikisi karışsa nasıl olur?

olmasına olur ama saç rengini açarmı bilemicem
casting amonyaksız bir seri saç açma özelliği yok.
fakat diğer sarı boyanın oksidaanı olacak onun oksidanı ikisinede yeter mi ki bilmiyorumkismile
castingin formülünü bozar mı oksidan onu bilemicem bilmiyorumkismile

bana olur gibi geliyor canım ama
denemekten bişey çıkmaz
nasıl olsa açıcı fazla olmıyacağı için hazırladığın karışımda saçında yanma kopma turunculuk gibi bir sorun oluşmucaktır. a.s

Barbieveken canim sana bir sorum olucak bir kac yerde ki topigni okudum ama koleston acik kullu sari mi yoksa koyu kullu sari mi kullandin goremedim....bende sacimi en son actirip boyattim kuafore exitence nin bal kumrali ile boyandi ama sacim kina gibi bir renk aldi turunculuk var bundan kurtulup bendee sariya donmek istiyorummm oksidan da kaclik kullanamam gerekir yardimci olursan cok sevinirim...acil cevap bekliyorum tatlim

canım ben kolestondan kullanmadım küllü sarıları
hatta ben küllü sarı hiç kullanmadım
bir neva color ve birde koleston altın sarısı kullandım yerimseniben
tek bir şişe harici oksidan alıcaksan 40 volum öneririm
içine aşırıya kaçmamak kaydıyla yarımdan biraz fazla çay bardağı koyabilirsin yerimseniben

barbıe tam olarak karrarımı verdım dıbım cıksın sacımı altın sarısı ıle boyuyacagım 10 dk sonrada asagı dogru tararım bantlasma yapmasın turunculuktan korktugum ıcın kullu alayımmı

X