Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsak kokusuna son dr.ender saractan :) saç için ideal

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
süt, kokusunu alıyor gerçekten denedim. fakat sarımsağı küçük küçük keserek mi yok sa ezerek mi şampuana koymamız gerekiyor bu konuda bi bilgi verdi mi ender saraç.

ben dün sarımsağı süte koyup kaynayınca aldım ama ev sütlü sarımsak koktu miğdem bulandı yapmadım

ben yaptım ve gerçekten işe yarıyo hiç bi koku almıyorum ne saçımda nede şampuanda

kızlar kokusu yok memnunsunuz herşey tamam buraya kadar...ama bende yaptım hala saçlarım tutam tutam dökülüyo saç kalmadı kafamda:KK50: sizin saç dökülmeniz durdumu?? bide sütte kaynatmadan rendeleyenlerden önceden kafada yanma hissi falan olduğunu okumuştum brz yanma oluyo ama abartacak kadar değil..belkide piskolojik..sizde oluyomu??..bide eczanelerden falan sarımsaklı şampuan alıp deniycem artık yaa çok üzülüyorum çok güzel saçlarım vardı yarısı anca kaldı ..:KK43:

kızlar kokusu yok memnunsunuz herşey tamam buraya kadar...ama bende yaptım hala saçlarım tutam tutam dökülüyo saç kalmadı kafamda:KK50: sizin saç dökülmeniz durdumu?? bide sütte kaynatmadan rendeleyenlerden önceden kafada yanma hissi falan olduğunu okumuştum brz yanma oluyo ama abartacak kadar değil..belkide piskolojik..sizde oluyomu??..bide eczanelerden falan sarımsaklı şampuan alıp deniycem artık yaa çok üzülüyorum çok güzel saçlarım vardı yarısı anca kaldı ..:KK43:

ben daha denemedim havaların sogumasını bekliyorum sarımsaklı şampuan için...sanırım sizin kide psikolojik gibime geliyor.bende dökülme normal olarak sac taradıgımda oluyor.sarımsaklı sampuan deneyin birde bakalım ne olcak :)

yapın derm hiç ama hiç kokmuyor..bi kaç parçaya bölü,p kaynattım sütle sonra da koydum bakalım nası bi etkisi olcak ilk gün çok parlak geldi

kılzar bende mutlaka deneycem sonucları yazcam :KK9: pekı arkadaslar hıc sonuc alan olmamısmı ya..benım sampuanım bıobılas ıcınde cam terebentı ve 3 ampul var..sımdı 400ml sampuanıma 5-6diş dograyarakmı kaynatayım sarımsakları yoksa bokulptemı kaynatayım ve ıcıne koyarken rendeleyıptemı koyayaım? yapan arkadaslar bır yardımcı olursanız yapcam hemen yaa:KK69:

mrb.arkadaslar dr.ender saractan aldıgım tarifi aynen aktarıyorum.1 cezve sütün içerisine dilediginiz kadar sarımsağı 2-3 dk boyunca kaynatın.süt kokusunu alıyor ve sarımsagın içindeki vitaminler ölmüyormuş.daha sonra ister bunu rendeleyip şampuanınıza atın,istersenizde yutabilirsiniz.yalnız bu yutma olayında mutlaka tok olmanız gerekiyor.ramazanda oldugumuz için ender beyin önerisi iftardan sonra veya sahurdan sonra 1 adet sarımsak yutmanız :))

Harika bişey çok saol aşkım bnde saçlarıma sarımsak maskesi yapacaktım kokusundan dolyaı cesaret edemedim ama bu iyi oldu :KK62:

Son düzenleme:
X