İstanbul'da Fal - Falcılar

Canim gittigin ve dedikleri cikan kimler onlarida yazarsan bizlere daha cok yardimci olmus olursun... :))
Şimdi yazayım yazmasına da,her yazılan isimden insanlar huylanıyor dolayısıyla çokta hoşuma giden bir durum değil isim vermek,gerçi sizler de birçoğunu biliyorsunuz ve denemişsinizdir eminim
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.Yiğit tabiki de : Mart başı mı diye sordugumda,şubat sonu bile olabilir diyen
2.İstanbul cafe - sema olabilir orta yaşlı abla adı pek geçti daha önce,ama adı geçmeden ben bilmeden onu denemişim
3.Angels Burcu : 14 şubat sonrası diyen
4.Aslı : Mart 1-2 falan demişti galiba
5.Angels Biriz,tontoşlugunu çok sevdim,Şubat 17 falan demişti ama sarkar tarih normaldir
6.Ambiance Başak (Eskiden La Porte deymiş)
7.Cezmi
.
.
.

Daha hatırlamadıklarım da vardır aralarında,dedim ya hepsini tavsiye ediyorum ben :)
Numaralandırma başarı sırasına göre değil,aklıma geldiği gibi yazdım

Kizlar merhaba.dün ikk defa bakırkoyde 2 falcıya gittim.daha önce kadiköydeki asliya gitmistim.aslı olayları yariya yariya bildin verdigi vade icinde soyledigi 1 olayı yasadım.dun melis ve emfale gittim.melis tam tutarli olmasada guzel bakti yani soru sorabildim.ses kaydinada izin veriyor.aama verdigi tarihler yakın mart ve mayıs ama bana gore olabilecek bir olay degil mayistaki mart sonundaki olay icin zaten butun falcilar anlasmis gibi netlet.
enfal isim konisinda gercekten sok ediyor insanı ağzın acik kalıyorsun cokda tutarlıydı soyledikleri doğruydu ama soru soramiyorsun yani o ladar hızli konusuyor ve anlatiyorki aklindakini unutuyorsun yani oda doyurmadı aacikcası.oda mart sonu dedi ama nasıl olucak nasil gelisicek diye soramadim bile fal bitti.resime bakarak kisileri analiz ediyor ve 2 seneluk vadede yasanabilecekleri soyluyor.beni doyurmadi acikcası.
bu 2 sine baktirmis enerjisi tutan tutmayan kimler var arkadaslar.bir tane enerjimin tam uydugu bir falci bulup sıkıldıkca gerek duydukca ona baktirmak istiyorum.degisik falcilar degisik yorumlar kafam karisti iyice verilen paralar ziyan olanlardan hic bahsetmiyorum bile

Merhaba yazacaklarım uzun olacak ama ben bu fal işlerine eskiden beri meraklıyım annem de kızar.Ama şimdi aradığım işlem yapan bildiğiniz hocaydı.Bir kaç arkadaşıma özel mesaj da yolladım.Doğru yönlendirdiler sağolsunlar.Para kaptırdıklarım da oldu.Eşimle Mayıs'ta boşanma davamız var ve 2yaşında da bir kızım.Ve ben bu tarz şeylere yöneldikçe işler daha kötü oldu.En son ne verirsen denilen bir hoca birşeyler yazdı,toprağa göm vs.Bugün hepsini kaldırdım yarın denize atıcam.Demem o ki çok büyük hata yaptım.Akşam bol bol tövbe edip,dua edeceğim.Ve sadece hayırlısını isteyeceğim.Evet boşanmak kötü birşey ama dünyanın sonu değil.Tabi ki benim ki fal baktırmak değildi sadece...Allah herkesin gönlündekini versin...

Merhaba yazacaklarım uzun olacak ama ben bu fal işlerine eskiden beri meraklıyım annem de kızar.Ama şimdi aradığım işlem yapan bildiğiniz hocaydı.Bir kaç arkadaşıma özel mesaj da yolladım.Doğru yönlendirdiler sağolsunlar.Para kaptırdıklarım da oldu.Eşimle Mayıs'ta boşanma davamız var ve 2yaşında da bir kızım.Ve ben bu tarz şeylere yöneldikçe işler daha kötü oldu.En son ne verirsen denilen bir hoca birşeyler yazdı,toprağa göm vs.Bugün hepsini kaldırdım yarın denize atıcam.Demem o ki çok büyük hata yaptım.Akşam bol bol tövbe edip,dua edeceğim.Ve sadece hayırlısını isteyeceğim.Evet boşanmak kötü birşey ama dünyanın sonu değil.Tabi ki benim ki fal baktırmak değildi sadece...Allah herkesin gönlündekini versin...

İşlem yaptırıp da mutlu olan ne gördüm ne duydum. Hepsini iptal edip tövbe etmemize cok sevindim.. Lütfen müsterih olun, bir kapı kapanır bir kapı açılır.. Gün doğmadan neler doğar.. Belki su an uzuluyorsunuz ya da sıkıntıdasınız ama yarının ne getireceğini bilemezsiniz, belki Eşiniz aradaki negatif enerji kalkınca size döner, belki siz onsuz daha mutlu olursunuz..
Tek bildiğim falı bile çok sık baktırmak, enerjisine güvenmediği birine baktırmak insanı kasıyor..

Yigitin numarasini dun aldim ve cok zor ulastim ugrastim bakmasi icin ugrastigimada degdi bugun bakti her seyi takir takir bildi yakin zaman dedi iki bucuk ay umarim gelecekte cikar bekliyorum :)

Harikaaa cok tesekkur ederim:)) yarin hemen arayip gelismelerin gidisatini soyliycem, cok heycanliii !!!

kadının adı mı kurtuluş. bende şişli kurtuluş diye bir yer var, bulunduğu yeri söylüyorsun sandım. peki ne falı bakıyor? fiyatı nedir? size dedikleri çıkıyor mu?
Ben dun aldım numarasını baktırdım tarot kahve bakıyor telefonda memnun kaldım yanı bana çok ıyı geldı soyledıklerıde oturdu az cok kafama bakalım dedıklerı cıkacakmı beklemem gerek bır ıkı hafta daha

Şimdi yazayım yazmasına da,her yazılan isimden insanlar huylanıyor dolayısıyla çokta hoşuma giden bir durum değil isim vermek,gerçi sizler de birçoğunu biliyorsunuz ve denemişsinizdir eminim
---------------------------------------------------------------------------------------------
1.Yiğit tabiki de : Mart başı mı diye sordugumda,şubat sonu bile olabilir diyen
2.İstanbul cafe - sema olabilir orta yaşlı abla adı pek geçti daha önce,ama adı geçmeden ben bilmeden onu denemişim
3.Angels Burcu : 14 şubat sonrası diyen
4.Aslı : Mart 1-2 falan demişti galiba
5.Angels Biriz,tontoşlugunu çok sevdim,Şubat 17 falan demişti ama sarkar tarih normaldir
6.Ambiance Başak (Eskiden La Porte deymiş)
7.Cezmi
.
.
.

Daha hatırlamadıklarım da vardır aralarında,dedim ya hepsini tavsiye ediyorum ben :)
Numaralandırma başarı sırasına göre değil,aklıma geldiği gibi yazdım

Cezmi bey nerede bakıyor acaba?
Telefonunu bana da gönderebilir misiniz, ücreti eski konularda baktım yükselmiş sanırım, ne kadardır, değer mi

X