Çocuk Hastalıkları bebeğim 10 aylık desteksiz oturamıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
canım periventriküler lökomolozi başlığımda gördüm seni...
erken doğan bebeklere 45 günlükken çekiyolarmış MR
biz çektirdiğimizde 11 aylıktı yani bebeğin küçük değil bence bir an önce çektirin...
bişey çıkmaz belki sadece tembelliktendir inşallah ama yine de tedbir olur sizin için..

bebeğinde kasılmalar var mı peki... kendini sürekli arkaya doğru kasıyor mu.. elleri yumruk mu,
bizde bunların hepsi vardı...
inşallah sonuçlarınız temiz çıkar rabbim sizin de yardımcınız olsun inşallah...
geç yapması önemli değil senin de dediğin gibi yeter ki sorun olmasın geç te olsa yapabilsin...
Benim bebeğimde 10 aylık desteksiz oturmuyor.sirt üstü yatarken kafasını elini tutunca bile kaldırmıyor kendini kasıp elini de yumruk yapıyor
Sizin bebekte ne sorun çıktı hangi bölümlere götürüyorsunuz

sağolun.

içime biraz su serptiniz valla...dün iyice araştırdım tembel olabiliyorlarmış.inşalah öyledir.çok aktif bi bebektir aslında...kıpır kıpır hiç durmaz.bizimki heralde bi anda yapacak :)

yarında doktora gitcez.

nakredusa_____inşallah bizimkide oturmaya başlar. :)

mehtap3_____hipotoniyi duydum ama bi türlü araştıramamıştım sağol hatırlattığın için...hemen araştırayım

egem2009____evet hacettepeye götürdük.yine oraya gitcez. eğer gidene kadar düzelmezse oğlumun oturma şekli ordada göstercez.
Merhaba, benim de oğlum 9 aylık desteksiz oturamıyor eğitici masayı önüne çekip oturttuğum zaman uzun süre eliyle destek aldığı için galiba nornal oturuyor sizin bebeğinizin süreci nasıl devam etti bilgi verebilir misiniz lütfen

X