İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar bu birsel iyi mi? bir yorum alabilir miyim?çok iyi diyen yorumlar da var iyi değil diyende şaşırdım doğrusu. 120 tl imiş değer mi?

birsele yakın zamanda baktırıp yorum yapacak olan birileri var mı?

kızlar bu birsel iyi mi? bir yorum alabilir miyim?çok iyi diyen yorumlar da var iyi değil diyende şaşırdım doğrusu. 120 tl imiş değer mi?
Ben baktırdım. Ben kimseyi tavsiye etmiyorum. Tutturduğu oldu, tutmayanda oldu tabii. Ben kendimde şuna dikkat ediyorum. Fal baktırdığım kişilerin, kim olursa oldun, ortak söyledikleri brnde tutuyor. Yalnız. Zeynep ve Nihal den duyduğum cümleler özellikle Zeynep ten duyduklarımı diyeyim karşımdaki kişiden duydum

Ben baktırdım. Ben kimseyi tavsiye etmiyorum. Tutturduğu oldu, tutmayanda oldu tabii. Ben kendimde şuna dikkat ediyorum. Fal baktırdığım kişilerin, kim olursa oldun, ortak söyledikleri brnde tutuyor. Yalnız. Zeynep ve Nihal den duyduğum cümleler özellikle Zeynep ten duyduklarımı diyeyim karşımdaki kişiden duydum
Evet bu konuda bende sana katılıyorum bende de nihalin vadeleri tutuyor zeynebin söylediklerini bende duydum hepsi olamasada benim için önemli olanı duydum

Evet bu konuda bende sana katılıyorum bende de nihalin vadeleri tutuyor zeynebin söylediklerini bende duydum hepsi olamasada benim için önemli olanı duydum
Hepsini bilebilmek zaten eşyanın tabiatına aykırı. Bende önemli olan şeyleri duydum ve öğrendim.. Zeynep söylemişti çoğunu. Zaman kavramı Zeynep tutturmuşdur bende. İlk başta anlayamamıştım. Sonrasında öğrenince olayları anladım. Zamana takılmıyorum gerçi ben...

Zeynep zaten zamanı tuturamıyor söylediği şey iki hafta diyorsa iki ayda olabiliyor
Ben şu Halkalı Nermin i sormak istiyorum sizce nasıl aranabilir mi son zamanlarda baktıran varmı

cnm bilgi için çok teşekkür ederim. demek ki denemeye değmez. ham 120 tl çok böyle belirsiz fal için.

Bağdat cad symbol cafe nereye taşındı arkadaşlar biken var mı... Serkan için geldim... cafe kapanmış

Selam kızlar Eskişehir kadriyeye baktıran oldu mu merak ediyorum ??? Bir tek bende mi tutmadı bu kadın ? Eylül için İzmire gideceksin demişti müjdeli haber var Oraya yerleşeceksin demişti oğlumun tedavisi için gidiyordum bu sene bu korona yüzünden maalesef gidemeyeceğim Şimdi doktorla görüştüm şehir dışından acil bir durum yoksa hasta kabul etmiyorum dedi Buda tutmadı zaten oraya yerleşme durumum sıfır birde Temmuz’da işe başlayacaksın dedi şuan evdeyim oda tutmadı Patladı yani

Denizli’de sevindikte 2005 baltırdığım Melahat diye biri vardı maalesef kadına ulaşamıyorum evinide tam çıkaramıyorum öldü dediler onada inanmadım eğer Denizli’den bilen gören varsa benimle iletişime geçebilir mi ?

kızlar son zamanlarda önerdiğiniz biri var mı cafe,telde şu kişiyi deneyebilirsin diyebileceğizin taksim bakırköy beşiktaş civarı..

kızlar son zamanlarda önerdiğiniz biri var mı cafe,telde şu kişiyi deneyebilirsin diyebileceğizin taksim bakırköy beşiktaş civarı..
cnm sembol kafede kuzeyin falları fena değil. bir defa bektırdım enerjisi iyi değil ama çıktı.

X