Peçetelik yapımı (ÇOK BASİT)

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
1pecetelikkr.jpg
Evimizde kullandığımız alimünyum folyoları bilirsiniz.Onlar bittiğinde geriye kalan minik boruyu atmıyoruz bööle şirin peçetelikler yapıyoruz:) Önce onları 5'er cm kesip ve üzerine şerit sarıyoruz.Tabiki istediğiniz renke şerit sarabilirsiniz o evde olanı değerlendiriyoruz. Sonra da üzerini boncuk, kurdele ile süslüyoruz. Süsleme işlemi her şekilde olabilir tabi size kalmış.Ben çok beğendim güzel bir fikir değilmi.....:)

pecetelik.jpg

çok iyi fikirmiş yaaa. tekstil okuduğum için bende çok artık süsleme kumaşları kurdeleler falan var onları değerlendirmek için iyi bi fikir aklıma yattı:)

bunu ben de yapacağım;resimlerini de ekleyeceğim. çok güzel bir fikir. teşekkürler.

arkadaşlar bende aynı yöntemle kartonları alüminyum folyo ile kaplamıştım ...sonra üzerlerine süsler yapıştırdım...gayet güzel oldu 4-5 yıldır gerektikçe kullanıyorum...resimlerini ekleyebilirsem yollayım...

Bekliyoruz icedream eminim çok güsel olmuşlardır...

bende pecetelik ariyordum uzun zamandir kendin yap iste ne güzel

cok guzel fıkır a.s.
denemek lazım fisfisfis

filizim cnm benim cok yaratıcı ve hamaratsın valla seviyorum böyle bayanları
güzel olmus ilginç fikir hem basit hemde harika görünüyolar
ellerine saglık devam et böyle bekliyoruz farklı seyler Şeniz

iyi fikirr yaa
bu hatunlardann korkulurr vallaa
maşallahh her şeydenn güzelliklerr çıkarıyorlarr

Bende böyle bisey yapmak istiyordum ilac gibi geldi bu fikir ellerine saglik cok isime yarayacak

valla nefis bi fikir bayılıorum böle ureten bayanlara yaa kim yaptıysa aklına sağlık diorum

hüpper bir fikir saol bilgi için mutlaka yapıcamı hemde pembe morrr tabaklarım o renkkk :)))

Yaptınızmı hiç kızlar hadi resimleyinde bizde görelim...

yok da yapamdım ben çünki bitmedi alinyum folyom :)))
bitsin hemen yalmaya calısıcam ve resmini koyucam aklımda

X