Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ben de 13 yıldır epilatör kullanıyorum ve çok memnunum her an her durumda kısacık zamanda imdadıma yetişiyor. ağdadan farkı ve batık olması, ağdanın cilt üzerindeki ölü deriyi de kaldırması. yani vücut peelingi ya da kese yapanlarda ya da cilt yapısı nedeniyle ölü deri oluşumuna bağlı olarak kişiye bağlı sorunları olabiliyor bildiğim kadarıyla....

benim de ağda yaptığım zamanlar sivilceler, günlerce geçmeyen izlerim olurdu, epilatörle hiçbiri olmuyor o yüzden benim için en uygun yöntem kendisi :KK1:

evet benim de braunum ışıklı, son aldığım yani, ve dediğin gibi çok işe yarıyor:KK9:

bir sorum olacak, koltuk altında ve bikini bölgesinin kenar bölgelerinde hep kılları çıkış yönünün tersine şeklinde kullanıyorum. bikini bölgesinde alt taraflarda ya batık olursa yanlış yöne kullanırsam diye çekiniyorum, önerebileceğiniz şeyler var mı bu konuda?:26:

canım,
ben de koltuk altını epilasyon aleti ile senin yaptığın gibi alıyorum..tersi yönüne alıyorsan batık olmaz bence..yani ben de olmadı..bikini bölgesi kenarlarını da öyle yapıyorum..özel yer için de ağdacıya gidiyorum,orayı hiç makine ile almadım...

braun ışıklı ve çok kullanışlı ve şimdiki philips de güzel :))

ya ben baya okudum bu forumda görüşleri.Anladığım kadarı ile braun xelle ve philips satine ice modelleri memnun bırakmış genel olarak.memnun olmayanlar da var yine.Ben hepsiburada da gördüm de veet in de epilatörleri var.kullanan varsa görüşleri ne ? fena görünmüyor.Benim annem babam ayrı babamda kalmak zorndayım ben jiletle alıyordum.ama her dakka almyordm koltuk altı dışında.ağda yapardı teyzem çok acıtıyor şu genital bölgeyi ve bikini bölgesini.Birde bikini bölgesi şöyle kenarlar mı oluyor ? kasık gibi hani.ben o kısmı komple halletmek istiyorum.şu anestol emla mı ne o kremlerden de deneyeceğim.

birde veetin tüy döken kremleri işe yarıyormu ve ne kadar kalcı ? 1 hafta felan mı dayanıyor ?

çoooook teşekkür ederim okuyanlara.

Aslında tüm epilasyon aletleri kıl dönmesi, batık yapıyor. Etkiyi azaltmak için hergün cilde nemlendirici krem sürmek biraz işe yarayabiliyor.

Aslında tüm epilasyon aletleri kıl dönmesi, batık yapıyor. Etkiyi azaltmak için hergün cilde nemlendirici krem sürmek biraz işe yarayabiliyor.

bütün kökten alan yöntemler batık yapabilir..ben yaklaşık 20 yıldır makine kulllanıyorum,ve çok memnunum..hiç batık olmadı,ama ağda ile oluyordu..
bir de her duşta peeling yaparsanız daha az batık olur..kışın çorap giymekten de batık olur..yazın da çok terden..
ama makineye bir alışınca çok kolay ve zahmetsiz..

Braun almaya karar vermiştim ki yine kafam karıştı.Yeni bir şey daha çıkmış. Ben silk epil 7 alıcaktım,şimdi silk epil 7 çift etkili çıkmış. Her gün yeni bir şey çıkıyor ya :KK37:

bikini bölgesi için kullanılabilecek bi epilasyon aleti öneriniz, memnun kaldığınız var mı arkadaşlar?

Braun almaya karar vermiştim ki yine kafam karıştı.Yeni bir şey daha çıkmış. Ben silk epil 7 alıcaktım,şimdi silk epil 7 çift etkili çıkmış. Her gün yeni bir şey çıkıyor ya :KK37:

ya evet ben de bi niyet ettim ama karar veremiyorum bi türlü... o kadar para vericem bari ii olsun diyorum,ama yok kararsız kaldım. braun 7 den birini alacaktım bende,bi baktım çift etkilisi çıkmış.. nedir bu çift etki,kullanan var mı kızlaaaaaaarrr! acaba epilasyondan sonra bıçak sürülmesi jilet etkisiyle kalınlaştırma cabuk cıkarma filan yapar mı ki :26:
birde bu pürüzsüzleştirme ataçmanı ne oluyo :26:

PHILIPS HP 6540 EPİLATÖR aletini kullanıp memnun olan var mı? Almayı düşnüyorum ama önce önerilerinizi bekliyorum.

Tabi birde braun yeni bir ürün çıkarmış. Çift başlıklı bir üründü yanlış hatırlamıyorsam. O nasıl? :KK61:

ya evet ben de bi niyet ettim ama karar veremiyorum bi türlü... o kadar para vericem bari ii olsun diyorum,ama yok kararsız kaldım. braun 7 den birini alacaktım bende,bi baktım çift etkilisi çıkmış.. nedir bu çift etki,kullanan var mı kızlaaaaaaarrr! acaba epilasyondan sonra bıçak sürülmesi jilet etkisiyle kalınlaştırma cabuk cıkarma filan yapar mı ki :26:
birde bu pürüzsüzleştirme ataçmanı ne oluyo :26:

pürüzsüzleştirme batık oluşumunu engelliyor

kızlar phılıpsde kullanıorum braunda phılıpsım cok eskı bı model 10 sene oldu alalı braunum yenı sayılır 2 sene oldu ve kullanamıyorum suan sarjı bozuldu ayrıcakoltuk altıma degdıremıorum etımı kapıo braun sarjlıydı sarjı suan 3 dk fallan gıdıo tekrar sarja takıorum beklıorum fallan sarjlı almayın kızlar epılatorlerı normal alın ya ben sımıdı braunu atıcam bı ıse yaramıo :KK31: phılıpsımı halla koltk altımda kullanıorum ha batık oluo tabı cılt tıpıyle ılgılı suan phılıpsalmayı dusunuorum ama cokda pahalı bısı ıstemıorum hepsı aynı ısı goruo ha ısıklı olanlar daha cook ıse yarıo:KK8:

braun silk épil 7'yi öneririm kızlar. duş sırasında aldığınız için hem acı azalıyor hem de kaymak gibi oluyorsunuz. temzlemesi de çok rahat. epilasyondan önce de deniz tuzuyla peeling yapıyorum bu arada, bu sayede batık da pek olmuyor.

Son düzenleme:
Meraba bayanlar aranıza yeni katıldım ve sırf bu epilasyon aleti için katıldım:)) Ben braun'un ürününü aldım ama diğerlerinde de olduğu gibi yine canımı cok acıtıyor. Hadi koltukaltı ve bacakları geçtim onlara dayanıyorum ama özel bölge için canımı yakmayan bir formül lazım napicam kiii???

PHILIPS HP 6540 EPİLATÖR aletini kullanıp memnun olan var mı? Almayı düşnüyorum ama önce önerilerinizi bekliyorum.

Tabi birde braun yeni bir ürün çıkarmış. Çift başlıklı bir üründü yanlış hatırlamıyorsam. O nasıl? :KK61:

Philipsin bu modeli çokgüzel canım..şiddetle tavsiye ederim..

Arkadaşlar epilasyon aletini bikini bölgesinde kullanabiliyor muyuz? Benimki zor oluyor, ayrıca cok acıyor.

Arkadaşlar epilasyon aletini bikini bölgesinde kullanabiliyor muyuz? Benimki zor oluyor, ayrıca cok acıyor.
celen benim de canım çok acıyor emla dediler aldım hiçbir işe yaramadı iğne batırıyorum hissetmiyorum uyusmus oluyor ama ağda ile çekiyorum canım cok yanıyor suda çalışan epilatör aldım onda da haliyle canım cok acıyor ağdacıya gitsem 2 saatte bitmiyor zavallı kız benden cok acı cekiyor alamadıgı için ne yapacağımı bilemedim :KK43::KK43:

elimden geldiğince sayfaları okumaya çalıştım...bende bi epilasyon aleti almak istiyorum, yeter artık yani:) gördüm ki çoğu kişi braun kullanıyor ve memnun kalmış..

araştırmalarım sonucunda Braun 7681WD Silk-epil 7 Şarjlı Epilatörün en çok tavsiye edilenin olduğunu gördüm..Kullanışlı gözüktüğü kadarıyla..biraz fiyatı fazla ama napalım..

internet üzerinde 230 TL civarında gözüküyor..acaba ben bunu mağazalardan alsam fiyat aynı olur mu..veya internet üzerinden istesem made in china gibi yazılarla karşılaşır mıyım dersiniz??o kadar parayı verip hayal kırıklığı yaşamayım istiyorum haklı olarak..

ne dersiniz? :KK61:

elimden geldiğince sayfaları okumaya çalıştım...bende bi epilasyon aleti almak istiyorum, yeter artık yani:) gördüm ki çoğu kişi braun kullanıyor ve memnun kalmış..

araştırmalarım sonucunda Braun 7681WD Silk-epil 7 Şarjlı Epilatörün en çok tavsiye edilenin olduğunu gördüm..Kullanışlı gözüktüğü kadarıyla..biraz fiyatı fazla ama napalım..

internet üzerinde 230 TL civarında gözüküyor..acaba ben bunu mağazalardan alsam fiyat aynı olur mu..veya internet üzerinden istesem made in china gibi yazılarla karşılaşır mıyım dersiniz??o kadar parayı verip hayal kırıklığı yaşamayım istiyorum haklı olarak..

ne dersiniz? :KK61:
Candy ben de aldım 160 tl'ye aldım hem de. Sıfır ve orjinal :KK34: Ama haliyle diğerleri gibi bu da acıtıyor. Koltukaltı ve bacaklarda kullanıyorum ama özel bölgeye değdiremiyorum bile. İndirimi görürsem sana mesaj gönderirim :KK1:

Candy ben de aldım 160 tl'ye aldım hem de. Sıfır ve orjinal :KK34: Ama haliyle diğerleri gibi bu da acıtıyor. Koltukaltı ve bacaklarda kullanıyorum ama özel bölgeye değdiremiyorum bile. İndirimi görürsem sana mesaj gönderirim :KK1:

acıyı göze aldık artık=) hangisi acıtmıyor ki, katlanacaz artık..

160TL ye çok ucuz değil mi :44: tüm internet fiyatlarına baktım, 200 den aşağı yok..üstelik orjinal diyorsun..internet üzerinden mi aldın, linki var mı?

X