Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
merhaba,
benim 15 aylık bir oğlum var ve yaklaşık 2 aylık hamileyim. hamileyken ve doğum yaptıktan sonra oğlumun bakımını ihmal etmek istemediğim için bir bakıcı arıyorum. oğlum, son derece uysal ve düzenli bir bebek. uyku ve yeme düzeni bakımından hiçbir sorun yaşamıyoruz. ancak, bu dönemde taşımak, altını yıkamak bile bana zor gelmeye başladı açıkçası. bu nedenle, oğlumla ilgilececek, ona yemek yedirecek, onunla oyun oynayacak, altını değiştirmek gibi rutin bakım ihtiyaçlarını karşılayacak birine ihtiyacım var. haftanın 1-2 günü çalışıyorum. çalıştığım zamanda da ya bize çok yakın oturan annem bize gelir ya da biz oğlumuzu ona bırakırız. bakıcı da aynı şekilde ya bizde ya anneannede olacak çalıştığım günlerde. bakıcıdan temizlik işi istemiyorum zira haftada bir gelen ve çok da sevdiğimiz bir kızımız var zaten. sadece yemek yerken birşeyler döküldüyse onu toplasın, oyun oynarken dağıttıklarını toplasın yeter. bakıcının oğlumla ilgilenmesinin dışında yapmasını istediğimiz tek şey, yemek yapması. hem oğlanın yiyeceği hem de bakıcının kendisinin de yiyeceği, sağlıklı sebze yemeklerini kastediyorum. yoksa mükellef sofralar beklemiyorum tabi. (zaten kendim de mükellef sofralar hazırlamıyorum açıkçası). yenimahallede oturuyorum. çalışma saatleri olarak da sabah 9 ile akşam 6 arası olmasını umuyorum. bu koşulların hepsi, karşılıklı anlaşarak hallolur aslında. benim asıl önemsediğim, çocuğuma severek bakacak birini bulabilmek. ilgilenenler için telefon numaram xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;
4 çocuk annesiyim. Hepsi de üniversite mezunu. 3ü evli ve 2 de torunum var.
Ankara bahçelievlerde oturuyorum. 2 yıldır baktığım çocuk kreşe başladığı için işim bu ay sona erdi.
Aileyi referans olarak gösterebilirim.

merhabalar,

iş bulabildiniz mi? ben de bahçalievlerde oturuyorum. mümkünse görüşmek isterim.

merhabalar,

iş bulabildiniz mi? ben de bahçalievlerde oturuyorum. mümkünse görüşmek isterim.

Hayır henüz bulamadım. Ben de görüşmek isterim. Siteye kısa süre önce üye olduğum için henüz özelden mesaj atamıyorum. Siz atabiliyorsanız telefon veya e-mail atarsanız size dönebilirim.

Görüşmek üzere.

merhaba,
benim 15 aylık bir oğlum var ve yaklaşık 2 aylık hamileyim. hamileyken ve doğum yaptıktan sonra oğlumun bakımını ihmal etmek istemediğim için bir bakıcı arıyorum. oğlum, son derece uysal ve düzenli bir bebek. uyku ve yeme düzeni bakımından hiçbir sorun yaşamıyoruz. ancak, bu dönemde taşımak, altını yıkamak bile bana zor gelmeye başladı açıkçası. bu nedenle, oğlumla ilgilececek, ona yemek yedirecek, onunla oyun oynayacak, altını değiştirmek gibi rutin bakım ihtiyaçlarını karşılayacak birine ihtiyacım var. haftanın 1-2 günü çalışıyorum. çalıştığım zamanda da ya bize çok yakın oturan annem bize gelir ya da biz oğlumuzu ona bırakırız. bakıcı da aynı şekilde ya bizde ya anneannede olacak çalıştığım günlerde. bakıcıdan temizlik işi istemiyorum zira haftada bir gelen ve çok da sevdiğimiz bir kızımız var zaten. sadece yemek yerken birşeyler döküldüyse onu toplasın, oyun oynarken dağıttıklarını toplasın yeter. bakıcının oğlumla ilgilenmesinin dışında yapmasını istediğimiz tek şey, yemek yapması. hem oğlanın yiyeceği hem de bakıcının kendisinin de yiyeceği, sağlıklı sebze yemeklerini kastediyorum. yoksa mükellef sofralar beklemiyorum tabi. (zaten kendim de mükellef sofralar hazırlamıyorum açıkçası). yenimahallede oturuyorum. çalışma saatleri olarak da sabah 9 ile akşam 6 arası olmasını umuyorum. bu koşulların hepsi, karşılıklı anlaşarak hallolur aslında. benim asıl önemsediğim, çocuğuma severek bakacak birini bulabilmek. ilgilenenler için telefon numaram xxxx

Özelden mesaj atabilirseniz görüşmek isterim.

merhabalar,

Hayır henüz bulamadım. Ben de görüşmek isterim. Siteye kısa süre önce üye olduğum için henüz özelden mesaj atamıyorum. Siz atabiliyorsanız telefon veya e-mail atarsanız size dönebilirim.

Görüşmek üzere.

Görüşmek üzere.

ne yazık ki ben de özelden msj atamıyorum. e mailim burada ki kullanıcı ismime kayıtlı gmaildir. bi mail atmayı deneyebilir misiniz bana?

ne yazık ki ben de özelden msj atamıyorum. e mailim burada ki kullanıcı ismime kayıtlı gmaildir. bi mail atmayı deneyebilir misiniz bana?

Mail gönderdim. Hata vermediğine göre size ulaşmış olmalı. Ararsanız görüşebiliriz. İyi günler..

Merhaba,

Çankaya'da oturuyorum ve 1 yaşındaki oğlumun bakımında bana yardımcı olacak bir bayan arıyorum. Referans sunabilecek kişiler tercih sebebidir....

Merhaba;
4 çocuk annesiyim. Hepsi de üniversite mezunu. 3ü evli ve 2 de torunum var.
Ankara bahçelievlerde oturuyorum. 2 yıldır baktığım çocuk kreşe başladığı için işim bu ay sona erdi.
Aileyi referans olarak gösterebilirim.

Merhaba,

Ben de kizim icin bakici ariyorum fakat biz esatta oturuyoruz. Buraya da dusunuyor musunuz acaba sormak istedim. Bir de tabi hala musait misiniz bilmiyorum ama. Cevap yazarsaniz cok sevinirim.

Merhabalar
Cayyolu alacaatli caddesinde oturuyorum.
20 aylik oglumun bakiminda ve ev islerinde yardimci olacak
haftanin 3 gunu calisacak bayan ariyorum.
İlgilenenler referanslarini ve ucretlerini mesaj olarak atabilir.

meleğim ve aşkım .!.:
slm elvankentte oturuyorum yas27 cocuklarla dıyolagm cok guzeldır severım ıyı vakıt gecırırız yegenlerıme baktım daha once evlıyım raferans veremıyorum ama temızlık ıcınde demıssınız uygunsa goruselım...

Haftada 3 gun icin nekadar ucret dusunuyorsunuz?
Hangi saatler arasi calisabilirsiniz?
Herhangibir hastaliginiz bulunuyormu?
Sigara iciyormusunuz?
Benim oncelikli beklentim temizlik,ev isleri.
Suanda calisanim var ama temizliginden ve yaptigi yemeklerden hic memnun degilim.

merhaba hanımlar....ben ankara dikmendeki evimde güvenli bir ortamda haftanın her günü gündüz ve akşam saatlik çocuk bakmaktayım....özel günlerinizde,toplantılarınızda,alışverişlerinizde'' çocuğumu nereye bırakacağım''diye düşünmenize gerek kalmadı.ilgilenen hanımlar özelden ulaşabilirler...

bende çankayada oturuyorum bakıcı bulaması ısenız görüşmek ısterım oldukça tecrübelıyım bebek bakımında
Merhaba,

Çankaya'da oturuyorum ve 1 yaşındaki oğlumun bakımında bana yardımcı olacak bir bayan arıyorum. Referans sunabilecek kişiler tercih sebebidir....

Evimde bebeğime bakacak, daha önce bebek büyütmüş, bebeğimi sevecek, oyun oynayacak, besleyecek , vs bir bakıcı arıyorum.
Öveçler 4.Cad. girişi victoria pastanesi yakınındayım.

X