Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Erkeği İle İlgilenenlere

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
başka bir siteden yengeç erkeğinin yazıdğı güzel bir yazı alıntı yapim dedim sizler üçün !!!!cokacimcoook

-insanlardan uzak dururum, herkes uzaktan hayranlikla seyreyler beni...
-yolda yururum, kafami kaldirip onume bakmam, sana carparim. o an hayatinin bir anda degistigi andir.
-mutlaka etkilerim, ama etkilenecegim garanti degildir.
-hasbel kader etkilendim; artik bambaska bir dunyadasin, hosgeldin...
-oylesine severimki ne sen kendini nede ben kendimi bu kadar sevmemisizdir. bunalirsin, sana fazla gelir...
-ilgisiz gozukurum ama yatar kalkar seni dusunurum. belki bunu bilemez yada hissedemezsin. ama ben bilmek ve hissetmek isterim. ilgi beklerim. uzerime dusmeni beklerim.
-sana yemekler yaparim, hatta yapmayida ogretebilirim istersen. bundan zevk duyarim. emin ol ki sasiracaksin, bu konuda bir kadindan daha usta olmak mi ? bu bende varolan ve sende varolmasini bekledigim yetenek...
-cok becerikliyimdir, her konuda... sen beceriksiz ol emi. bir seyler anlatmak, senin icin bir seyler yapmak, yapamadigini gorup olagan ustu caba harcamak isterim senin icin... bu benim mutluluk kaynagim. hep yanindayim.. ha sende mi beceriklisin..? oyleyse benden fazla olmasin.. ben buna katlanamam...
-gecmisimle ovunurum, geriye donup baktigimda hepsi gurur duyabilecegim seylerden ibarettir. icinde hic pismanlik bulamazsin. bunu sendende beklerim. sana gecmisimden bir sey anlatiyorsam beni pur dikkat dinle, dinlerken elimi tut. beni mutlu edersin...
-sana verdigim degeri bana sunamayacagini zaten biliyorum. ama yinede bunun icin elinden geleni yapma cabani izlemek beni senin kopegin yapacak. bu bir anahtar, senin olsun.
-ciddiye al beni. ama once sen... bunun karsiliginda ne kadar mutlu olabilecegini asla tahmin edemezsin !
-hersey ben istedigim anda olsun isterim. hersey bekledigim gibi olsun isterim. beklentilerimi karsilamak icin birseyler yap. eger yapmazsan ben hayeller kurmaya baslayacagim... hatta oylesine ki .! kendim yazar kendim oynarim. basrolde sen olsanda oyuna dahil degilsindir. olamazsin. beni cok yalniz birakma, sessizlik icinde dusunmeme engel ol. eger beni seviyor ve kaybetmek istemiyorsan...
-cok sadigim, aldatmak nedir bilmem. bir adim atacagim zaman dahi once senin bu konuda ne dusunecegini geciririm icimden. sende boyle ol ki canavara donusmeyeyim...
-sakin bana eski asklarini eski sevgililerini anlatma. hatta mumkunse onlar hic yasanmamis olsun. yalan soyle caktirmadan. diyelim ki ogrendim. ama ben baskasindan ogrenmeyeyim. sen anlat! evet diyelim ki biliyorum artik.. sakin geriye donuk hic bir hareket yapma. artik hayatinda ben varim. ha oldu ki eski defterlerin acildi bir sekilde. bak simdi yandin... en basit tartismada hepsini yuzune vururum. her birini ayri ayri bir bir kullanir seni uzerim. uzmek bana kafi gelmez, karsimda iki buklum olmani izleyip bununla mutlu olurum. aninda fisini keser ve ben giderim sen arkamdan gelirsin.. tekrar denemek icin.
-tamam seni cok seviyorum. hadi bir kez daha deneyelim.. ama bundan sonra aci cekeceksin.. unutmaki ben hic bir seyi asla unutmuyorum !
-sakin yalan soyleme!nefret ediyorum bundan. dogruyu soyle, ne olacaksa olsun... ama ben dengesizim... dogruyu soylesen bile bir kusur bulurum sende.. dogruyu soyledigin icin mesela.. keski yalan soyleseydin ! en azindan ben bunun yalan oldugunu ogreninceye kadar problem yoktu... ben yine saf ve sen yine dunyanin en mutlu kadiniydin...
-biliyorum beni cok seviyorsun..ama daha cok ! daha cok ! daha cok istiyorum....
-mantiklimiyim ? bilmiyorum.. ama duygusalim.. olaylari kendi kafamda degerlendiririm. kimseyle konusmam. seninle hic konusmam. ben kendimle konusuyorum. cunku en iyi dostum yine ben kendimim. bak gordunmu yine dengesizim. oysa seni cok seviyordum degilmi, sen her seyimdin.. ama ne oldu sana ? varligin yoklugun bir artik...
-onca olan biteni icime attim, hadi gel evimize gidelim artik. once deli gibi sevismek istiyorum seninle. olmadik seyler denemek... kokuna bayiliyorum. sanki cennetten geliyor.. gozlerim kapali bile olsa 1000 kadinin icinden cekip cikarabilirim seni o mukemmel kokundan. bana kendimi guvende hissettiriyor... hadi yorulduk artik, aciz biri gibi saril bana. yardima muhtac biri gibi. bana ihtiyaci olan bensiz yapamayacak olan biri gibi. oylesine huzurluyum ki....
-biliyorum cok dengesizim, her firsatta bunu yuzume vurup durma. hele tartisirken herhangi bir sekilde uste cikmaya sakin kalkisma. sadece alttan al. sinirliyim ve sinirlendigimde gordugun aslinda ben degilim. ne olursa olsun ben sana karsi sonsuz merhamete sahibim hala. o ben degilim. ben sana zarar veremem.
-net ve acik konus. uzatma... anlayabilecegim kadar acik, bin dereden su getirme bana bir sey anlatmak icin. ama biliyorum, benden cekiniyorsun. cunku nasil bir tepki verecegimi ne sen nede ben biliyoruz...
-cok kiskancim. bana sadece arkadasim deme. masumiyete inanmiyorum. sen sadece benimsin! ve bir yerde oturup cay yada baska bir sey icme keyfi sadece bana ait... sende beni kiskan, eger mutlu olmak istiyorsan... seni mutlu ederim, cunku ben bundan cok hoslaniyorum.
-ben anlatamiyorum. bir seyler soylemek isterim. ama konusmaya baslasam biliyorum ki baska bir seyler soyleyecegim. en iyisi sen anla beni, ben anlatmiyim anlatmak istediklerimi...
-seni cok seviyorum (-bende) ... saat ne kadar gec oldu degilmi ? hadi gel disari cikalim.. cok sikildim evde oturmaktan. ortakoye filan gideriz. kumpir yiyebiliriz mesela.. biraz takiliriz denize nazir.. BANA SAKIN UYUMAK ISTEDIGINI SOYLEME !!!! DEFOL OYLEYSE !!!!
-asla senin icin olebilecegimi soylemem. aksine eger boyle olmasini istiyorsan bil ki bir an bile gozumu kirpmam olmek icin. hayatim senden daha degerli olamaz...
-ben seninim, sende benim ol. benden baska hic bir sey dusunme... senin kendi benligin yok, benimde kendi benligim.. aksine biz artik bir kisiyiz...
-parami ? evet seviyorum, ama hic olmadi... 3 kurusa hayatimizi surdurucez diye ugrasiyoruz iste goruyorsun.. ama biliyorsun elimde tutamiyorum.. (-e olur olmaz cok harciyorsun sende, biraz biriktirebilirsin). benden mi bahsediyorsun yahu ? imkansiz :)
-biktim senden, ama bir turlu kurtulamiyorum. yeter artik !! (-boyle soyleme ne olur :KK43: ) degol git dedim sana defoolll !! ( -yapma, seni cok seviyorum) defoll dedim anlamıyormusun defoollll .....

biraz zaman gecer aradan..

neden beni aramiyorsun ? (-e sen defol demistin) .. off beni bilmiyormusun sinirlendim iste...tepkimi ayarlayamiyorum... (-dalga mi geciyorsun benimle) ... uzatmasana, beni taniyorsun;seni cok seviyorum.. (-bende seni cok seviyorum ama olmuyor murat, katlanamiyorum artik senin bu sacma sapan huylarina. cekilmez bir hal aldin iyice, anlamsiz kiskancliklar, kendi kendine yazip oynamalar, hukum vermeler... biliyorum beni cok sevdigini ama uzgunum murat biz birlikte olamayiz artik... )

bilmiyorum ben niye boyleyim, niye yengecim... seni unutamiyorum, bazen cok seviyorum bazense nefret ediyorum. pismanim evet, seni bu denli kirdigim icin. ama sende beni kirmistin...hemde cok kirildim. yinede seni cok seviyorum ve muhtemelen ben hala anilarimizi eskitirken sen evlenip coluk cocuga kavusmus olursun...

Evet yengeç erkeği kesinlikle dengesiz..
Nerede ne yapacağı belli olmaz..
Neye nasıl tepki vereceği kestirilemez..
Sinirliyken yanıma yaklaşma der..Siniri geçince neden aramadın der..
E sen arama dedin ya..A olmadı arayacaktın der..

Biliyorum bende yengecim sevgilim de öyle..
Çok uyumlu aynı zamanda bir o kadarda uyumsuz bir çift...
İkiside ilgi ve sevgi manyağı...
He tabi birinin önce davranması lazım..
Artık nasıl olacaksa..

birde kendilerini olumsuzluklarıyla kabul ettrimeye çalışırlar gennelmem 2 yengeç üzer,ine kurulurudr

Son düzenleyen: Moderatör:

Artık nasıl olacaksa..

bu yazıyı okurken kendim ve sevgilimi gördüm yaa. Gerçekten nasııı olacaksa

gerçekten bende böyle bi yengeçle karşılaşmıştım hatta orda yazılan isim bile aynı ...

belki de odur ... bilemeyiz...

çok güzeldi...

Artık nasıl olacaksa..

uleee benim nişanlımda yengeç ama hiç böyle değil uysal sakin tam aksine sankim ben böyleyimkaydirigubbakcemile3 yoksa o yayda ben yengeçmiyim var bu işte bi terslik kesin anası nezaman doğduğunu unuttu:)))))

uleee benim nişanlımda yengeç ama hiç böyle değil uysal sakin tam aksine sankim ben böyleyimkaydirigubbakcemile3 yoksa o yayda ben yengeçmiyim var bu işte bi terslik kesin anası nezaman doğduğunu unuttu:)))))

Yengeçlik elbet günün birinde çıkar ortaya merak etme sen..
Çok fazla saklı kalmaz..
Dua ette 2niz birden değilsiniz..İşte o zaman kötü..
Yok yok güzel kızz..
Yay da bilemiyorum yani...:roflol:

ben terzi burcuyum benimde eski erkek arkadşım yengeççç buçuyduu...ayyyyyy ayyyyy yani resmn haytıman bezdirdii...çok dengeszz...tutaszz ve rell bi insndıı..ama bi okadardaii bi insndıı...ama hiçç anlaşamıodk biz sadce birbirmizi çok sewiodk 1 senemizin olmasına 15 gün kala ayrıldıkk...çünküü artk katlancak gücüm kalmadı...gerçi bu kişiden kişye görede deişiyor ama sanırım %99 u böle bunların...:eek:klava::eek:klava::enbuyukkk:

benim sevgilimde yengeç, aşırı duygusal, sahiplenici,sulugözlü,sadık, güvenilir, dürüst, samimi, içten, insan gibi insan, kıskanç ( güvenini kazandıktan sonra sorun yok), dengesiz ( tepkileri neye nerede kızacağı belli olmuyor) bu da benim hoşuma gidiyor... gezmeyi ve insanları çok seviyor... çevresinde dostları olsun onlarla vakit geçirsin istiyor, çok çenesi düşük... aradığım herşey var bence onda... ben kovayım aslında uyumsuz diyorlar ama ben onu çoook seviyorumm...

yazıyı erkek arkadaşıma okudum yüksek sesle..
ikimizde donduk kaldık öyle..
evet onu anlatıyor,o denge yoksunu bir yengeç evett en az burada anlatıldığı kadar da aşık!
bu yazıyı kim yazmış nasıl yazmış bilmiyorum ama tebrik ediyorum..
bunu bizimle paylaşman harika!

bunu okumam çok ii oldu bi yengeçle tanıştm ve ona ilk dediğim laf dengesizsin olduu :KK70: ben ikizlere akrebe derdm zorlar dengesizler diee :KK70: daha önce hiç yengeç tanımamışm demekki :KK70: neyse arkadaşlar başlarnda yengeç erkei olanlara Allah sabır versn diorm=) ve sizleri seviyorummmmm=)=)

valla yengeçleri iyi babadır diye adlarını çıkarmışlar ama
daha öncede söylediğim gibi bana iyi partner olmayan erkeğin iyi babalığını napıyım ben :S
benim bir yengeçten edindiğim çok acı tecrübemi dökeyim buraya

dengesizdi gerçekten
harbi harbi aileye çok düşkün, karşısındaki bayanı da annesi gibi olsun istiyordu, davranış, tavır, giyim her ne aklınıza gelirse
şu onların hiç kabullenemeyecekleri bir gerçek ki, dışarıya kendi öz güvenleri varmış gibi davranıp aslında kendine güvenden yoksun insanlar yengeçler, öyleydi de....
arama diye rest çekip, sonrasında niye aramadın diye ikileme düşecek kadar garipler (birde ikizler burcuna iki yüzlü - dengesiz derler, dengesizlik bu olmuyorsa nasıl oluyor acaba)
bu herkeste böylemi bilmiyorum ama tükürdüğünü yalamak deyimi tam ona göreydi
çevresindeki insanlara canı sıkılınca atıp tutan işi düşüncede sanki o lafları hiç o etmemiş gibi sırnaşan insandı :S
herşeyi ben bilirim, ben herşeyin en iyisini yaparım, bir konuyu tartışırız ama sonunda yine benim dediğim olur tipinde bir insandı...
emirvakiden hoşlanıyordu...
aslında bir şeyi kendisi beğenmeyip suçu karşısındakine yıkan biri... (mesela topluca alışverişe gidildi, bi giyisi alınacak, kendisi beğenmedi ya, onu almayıp başka şey aldırıp, birisi eğer niye diğerini almadınız diye sorarsa, onu o beğenmezdi demek gibi)
kin ve öfke dolular
nerde ne konuşması gerektiğini, nerde nasıl davranması gerektiğini bilmiyordu (ama ona bi sorun kusursuz dört dörtlük insandı...)
o herşeyi ben bilirim ben yaparım özelliği karşısında, karşısındaki hiç bir şeyi bilmez, karşısındaki aptal gibi davranıyordu, bu insanı hor görmek oluyor....

bi de bunları ilk etapta değil zamanla ortaya çıkarıyor:S

daha aklıma gelmeyen birsürü şey

ha bunun yanında gerçekten iyi bir iş adamı, parasını nereye yatırım yapacağını bilen, nasıl tutmasını bilen insanlar

ama ben bunca gözüme batan, bana kötü gelen özellikleri varken neyleyim bikaç iyi özelliği

ve diyorum ki mümkünse uzak durun (istisnalar malesef kaideyi bozmuyor)

Son düzenleme:
Dengesiz, aksi,insanlar gerçekten ama harika bir aşıktır ve kesinlikle aşk acısı çekerler öyle bir iki günde vazgeçemezler sevdiklerinden

Benimki tam bir yengeç erkeği...

Ama seviyorum her huyu ile birlikte...

Benim de var böyle katlanılmayacak, çekilmeyecek huylarım ...

Dengeliyoruz birbirimizi ...

tengeç erkeği ketumdur,sonuna kadar katılıyorum.dengesiz halleri mevcuttur biliyorum.sekiz yıldır bir yengeçle yaşıyorum.
biraz pazla abartılmış ve yengeçler asla savurgan değillerdir.

-ilgisiz gozukurum ama yatar kalkar seni dusunurum. belki bunu bilemez yada hissedemezsin. ama ben bilmek ve hissetmek isterim. ilgi beklerim. uzerime dusmeni beklerim.

-cok kiskancim. bana sadece arkadasim deme. masumiyete inanmiyorum. sen sadece benimsin! ve bir yerde oturup cay yada baska bir sey icme keyfi sadece bana ait... sende beni kiskan, eger mutlu olmak istiyorsan... seni mutlu ederim, cunku ben bundan cok hoslaniyorum.

-asla senin icin olebilecegimi soylemem. aksine eger boyle olmasini istiyorsan bil ki bir an bile gozumu kirpmam olmek icin. hayatim senden daha degerli olamaz...

-ben seninim, sende benim ol. benden baska hic bir sey dusunme... senin kendi benligin yok, benimde kendi benligim.. aksine biz artik bir kisiyiz...

en cok bunlari benzettim sevgilime..

hele kiskanclik konusunda... erkek ve kadin asla arkadas olamaz mutlaka bi zaman sonra baska seyler düsünülmeye baslar arkadasliga inanmiyorum der hep o yüzden abi dedigim kisilerden bile kiskaniyo benneyaptımki

buarada kizlar su yazan icin bi fikrinizi almak istedim

-sakin bana eski asklarini eski sevgililerini anlatma. hatta mumkunse onlar hic yasanmamis olsun. yalan soyle caktirmadan.

sevgilim bana eskiyi sormadi hic herhalde tahmin ediyo ondan önce sevgililerim oldugunu sormak istemiyo o yüzden

ama sorarsa ne diicem bilmiyorum tepkisini tam kestiremedigim icin (tipik yengec iste sırnaşık şey)

sizce sordugunda bu konuyu konusmak istemiyorum diip hemen kapatsam mi?

X