Eimle problem yayorum neri istiyorum

A

_asi_

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum.gördümki herkez birbirine bir nepzede olsa yardımcı oluyor bende sorunlarım için için sizlerden öneriler bekliyorum.7 yıllık evliyim ve sanırım evliliğim yolunda gitmiyor, eşim beni çok bunaltıyor sevgimden şüphe duyuyor , ne yapsam yaranamıyorum, herakşam yatmak benimle beraber olmak istiyor ama ben hergece beraber olamıyorum.canım istemiyor.küçücük şeylerden bile kavga ediyoruz ne yapabilirim.

Canım Öncelikle aramıza hoşgeldin..
Benim acizane böyle bir tablodan anladığım kadarıyla olay sadece cinsellik değil,eşin her zaman daha çok ilgi gösteren,belki senden daha çok konuşan,daha girişken ve aktif biri.Seninle her akşam birlikte olmak isteyip karşılık verememen bir tek sebep bence.(Yanılıyor da olabilirim tabi ki)
O senden biraz daha güleryüz,ilgi alaka ve muhabbet bekliyor olabilir.Bazı erkekler vardır ki onlardan da şikayet edilir,konuşmaz gülmez asosyale yakın cinsten,sanırım burda taraflar biraz daha rol değiştirmiş gibi anladım ben.
Sen de daha açık düşünüp kendi açından yapabileceğin birşey olabilirmi bunu tart canım.Eşin sana karşı istekli yaklaşımcı ve samimiyse burda pek çok kişinin arayıp bulmadığı birşey bu.Bu yüzden eşinin iyi taraflarını görmeye,onunla mutlu olmak için gayret göstermeye çalış derim.Eğer ortada bir garez,sapkınlık derecesinde bir kayma yoksa,aslında herşey çok basityerimseniben.

Erkekler bazen kafalarındaki düşüncelerden, sorunlarından kurtulmak için cinselliği bir araç olarak kullanıyorlar. eşinin de içini kemiren, sana açılamadığı bir sıkıntısı mı var acaba?

çok teşekkür ederim sizlere bana cevap yazdığınız için.evet aslında çoğu kadın eşinin ilgisizliğinden yakınırken ben aşırı ilgiden sıkılıyorum garip ama gerçek.ona karşı bende ilgili olmaya çalışıorum fakat dha çoğunu istiyor.ben çalışıyorum 12:00 den sonra muhabbet balkonda oturma gece film izleme gibi şeyler istiyor bende tamam diyorum , tamam dedikten 15 dakika demeden uykum geliyor.uyuya kalıyorum.beni uyandırmıyor ama yaresi günümü zehir ediyor.böyle yapıncada ondan soğuyorum.

çok teşekkür ederim sizlere bana cevap yazdığınız için.evet aslında çoğu kadın eşinin ilgisizliğinden yakınırken ben aşırı ilgiden sıkılıyorum garip ama gerçek.ona karşı bende ilgili olmaya çalışıorum fakat dha çoğunu istiyor.ben çalışıyorum 12:00 den sonra muhabbet balkonda oturma gece film izleme gibi şeyler istiyor bende tamam diyorum , tamam dedikten 15 dakika demeden uykum geliyor.uyuya kalıyorum.beni uyandırmıyor ama yaresi günümü zehir ediyor.böyle yapıncada ondan soğuyorum.

canım 7 yıllık evlisin ..eğer durumunda müsaitse bi çocuk yap...sevgisini çocuğuna verir..bizim çocuk olmadan öncee ohhh geziyodyuk tozuyoduk..gece 2-3 de yatıyodukk..ee yapcak fazla işde olmadığından devamlııŞenizkaydirigubbakcemile..sanırım anlatabildimmsırnaşık şey...şükürler olsun oğlumuz doğduktan sonra birbirimizle uğraşmak yerine bebeğimizle uğraşmaya başladıkk..çocuk dünyadaki en güzel şeyy:emir_bebek:.yaww aslında seninde çokk güzel derdin varmışşyawwzemuszemus..adam seni çok seviyoki seninle vakit geçirmek seninle ilgilenmek istiyooo...daha ne istiyonn kızzzz:eek:lmaz:

merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum.gördümki herkez birbirine bir nepzede olsa yardımcı oluyor bende sorunlarım için için sizlerden öneriler bekliyorum.7 yıllık evliyim ve sanırım evliliğim yolunda gitmiyor, eşim beni çok bunaltıyor sevgimden şüphe duyuyor , ne yapsam yaranamıyorum, herakşam yatmak benimle beraber olmak istiyor ama ben hergece beraber olamıyorum.canım istemiyor.küçücük şeylerden bile kavga ediyoruz ne yapabilirim.

Bak canım ben de 7 yıllık evliyim benim eşimde aynı seninki gibiydi bende çok bunalırdım ve onu iterdim elimde olmadan daha sonra kızımız oldu ve benim ilgim hepten kızıma kaydı sonuç şu anda eşim bunalımda ve benden çok uzaklaştı evliliğimizi eski haline getirebilmek için ( ki bu hale gelmemizden beni sorumlu tutuyor ) PSİKOLOĞA GİDİYORUZ yani benden sana tavsiye ne olursa olsun eşini ihmal etme çok yorgun da olsan onu yanlız bırakma bence eşinin ve onun sevgisinin kıymetini bil opuyorumnanaktan

Ayrıca bir sorun olduğunu düşünüyorsan ufacıkta olsa sakın çocuk yapma bu bir çözüm değil olan o zavallılara oluyor.

Vallah'a ne desem bilemiyorum, benim de bu aralar kafami sisiyor bey efendi, ama sizin durumunuzu probleminizi bilemicem Allah kolaylik versin .

zaten çocuğun var sanırımm...asi.haline şükret bence..türkiyede kadınlar kocalarından dayak yiyo,töre cinayetiyle öldürülüyo,istemedikleri adamlarla evlendiriliyo,alınıp satılan mal gibi davranılıyo,hayatları boyunca mutsuz oluyo ne kocalarından nede ailesinden ilgi göremiyo...halimize şükredelim kızlar..yasakkelime

canım burda ne kadar sorunları olan arkadaşlarımız var onunkiler yanında seninki dert değil bence kıymetini bil.:icecream: ayrıca sırf senden ilgiyi kessin diye çocuk yapayım deme:eek:lmaz: çocuk sorun falan çözmez evlilik kurtarıcısı değildir. öyle olsa adı çocuk olmaz demi. sen bunları hiç düşünme keyfine bakve tadını çıkar:dance:

eşiniz orta yaş bunalımına girmiş olabilir ki çok tehlikeli bi dönemdir. bence uzman birileri tarafından
yardım almalısınız ama bu dönemde en çok çaba sarfedecek kişi sizsiniz bunu unutmayın asla eşinizi itmeyin nacizane tavsiyemdir.

sizi çok sevdiği için aynı ilgiyi sizden bekliyodur,erkekler çocuk gibidir herdaim ilgi beklerler

canım ben hızlıca başka arkadaşa kendi yaptıklarımdann kopyalayayımm
biz de sınıra çok dayandık
hatta içimden niye çocuk yaptım ayrılırdım dediğim anlar da oldu
ama iyiki yapmışım herşey çok değişti

sabır tavsiye ediyorum

Son düzenleme:
en önemlisi gülümsee

senin ailen kadar onun ailesi de değerli
ailesini öv

tatlı dilini çıkar
sinirli olduğunda suyu aç evde yalnızken ona çat kendi kendine ama o asla duymasın
erkekler mutlu kadın görmek ister rahat kadın doğal kadınn

eşin çalişip yorulmuyormu ki 12 den sonra film muhabbet istiyorfisfisfis

bende eşim evde olsa da birlikte çocukla vakit geçirsek diye yolunu gözlüüyorum bence kıymetini billlll

X