Trambolin ile zayıflama

nuraacım tebrik ederim gerçekten azminden dolayıda kutlarım böyle zayıflıyanları gördümmü benimde motivasyonum artıyor:KK9: burada paylaşmamştm bende trambolin aldım biraz zaman geçirip daha sonra paylaşmak istedim fakat hemen söyliyim bende gözle görülür bir incelme oldu her gören aynı şeyi söyleyince bende daha zaman olmasına rağmen tekrar ölçtüm ve üst bacağımda ve belimde incelme var:KK52: yediklerime dikkat ettim çok düzenli bir şekilde beslendim ben gün içinde 4ten fazla öğün yerdim yani şu şekilde benim ara öğünlerimde ana yemeklerden oluşuyordu bunları kestim sadece haftanın bir günü kendime izin verdim ama ondada fazla abartmadan ve hergün trambolinde en az 40dk zıpladım asla bırakmam:KK16:

Not: Saçma gelen arkadaş power jump nasıl bir spormuş araştır düşüncen belki biraz değişir

:KK9::KK9::KK9:tebrikler pegasus basarilarimizin devamini diliyorum herkes icin farkli gelebilir ama ben bicok spor aletini denedim en verimli agrisiz ve eglencelisi trambolin geldi tempoyu dusurmeden devam diyooorrumm:KK8::nazar::nazar:

pegasus güe güle kullan..nuraa seni de kutluyorum..Ben günde 10 -20 dakika çıkabiliyorum..Bebişim di çıkarıyor ve yavaş yavaş yürümeye başladı..10 gündür çok yorgunum..İnşallah ben de sizin gibi uzun süre yapabilirim..

selam kızlar sırf bu konu için abone oldum ev tipi eşimin ve benim rahatlıkla kullanabileceği bir marka önerirmisiniz.Tşkler

mimoza10 hoşgeldin :KK9: ben hepsiburadadan aldım indirimdeydi ravel marka çapı 102 veya 103 cm tam hatırlayamadım çok memnunum hergün üstündeyim :) şimdi baktım hepsiburadaya benim aldığımdan yok cm olarak ama oraya bakarsan yine uygun olanlar var

mimoza10 hoşgeldin :KK9: ben hepsiburadadan aldım indirimdeydi ravel marka çapı 102 veya 103 cm tam hatırlayamadım çok memnunum hergün üstündeyim :) şimdi baktım hepsiburadaya benim aldığımdan yok cm olarak ama oraya bakarsan yine uygun olanlar var

teşekkürler dün dayanamayıp aldım. Ravel 36" Egzersiz Lastikli & Sayaçlı Renkli Trampolin RV345 75 tl ye aldım hepsiburada dan ama hala tedarik sürecinde yazıyor. 92 cm katlanabiliyor.Ellerinle tutma yeri filan var ailecek merak ediyoruz.Kullanmaya başlayıp altına yorumlarımı yazarım..

ürün bugün elime ulaştı kilo kontrolüne başladım.Ama çocuktan bize sıra gelmiyor çok eğlenceli :)

bende sparişimi verdim power jump a başlıycam internette videoları var hareketler çok kolay ve trambolin en sevdiğim şey bu yolla kilo vermek süper olacak inşallah

kızlar power jump yapanlar nerde bende bugun başladım beraber ilerleyelim

canım hoşgeldin çok sevindim seninde başlamana çok yoğun olduğum için ben çok sık giremiyorum hatta hiç giremiyorum malesef sabahları erken kalkıp trambolinde sporumu yapıyorum yada akşamları eve geldiğimde yapıyorum 4 kg verdim başladığımdan bu yana herkes nasıl kilo verdiğimi soruyor :21: ve 4 kg verdim diyince daha fazla vermişsin gibi diyorlar çünkü alt kısımda aşırı bir incelme var ben bile anlamadım nasıl olduğunu ilk defa kendimi hırpalamadan çok çok yorulmadan bir spor aleti kullandım. Bana nasıl kilo verdiğimi soranlara şunu diyorum
1.Hayatımdan kesinlikle çikolatayı çıkardım
2.Sabahları mutlaka kahvaltımı ettim
3.Sebzemide yedim etimide ben bütün gün dışarda olduğum için 6 kaşık sebze yemeği mutlaka protein ara öğün gibi şeyleri yapamıyorum oyüzden gerçekten ne istediysem yedim pizzamıda yedim hamburgerde mesela öğlen hamburger yiceksem yarısını paket yaptırıp akşam yedim bu şekilde dengeledim makarnada yedim çokça ızgara tavuk yedim hatta çok çok çok
4. Mutlaka her öğün öğlen ve akşam YOĞURT yemeyi ihmal etmedim ve meyve yemeye ağırlık verdim
5.En son hergün 2 lt su içmeye çalıştım

Vermem gereken 5 kilom daha var herkes yeter daha fazla verme diyor bundan trambolinin rolü büyük ama ben devam edicem. Umarım motivasyonuna bir katkım olmuştur :KK3:

• Beğen
Reactions: mb1
canım hoşgeldin çok sevindim seninde başlamana çok yoğun olduğum için ben çok sık giremiyorum hatta hiç giremiyorum malesef sabahları erken kalkıp trambolinde sporumu yapıyorum yada akşamları eve geldiğimde yapıyorum 4 kg verdim başladığımdan bu yana herkes nasıl kilo verdiğimi soruyor :21: ve 4 kg verdim diyince daha fazla vermişsin gibi diyorlar çünkü alt kısımda aşırı bir incelme var ben bile anlamadım nasıl olduğunu ilk defa kendimi hırpalamadan çok çok yorulmadan bir spor aleti kullandım. Bana nasıl kilo verdiğimi soranlara şunu diyorum
1.Hayatımdan kesinlikle çikolatayı çıkardım
2.Sabahları mutlaka kahvaltımı ettim
3.Sebzemide yedim etimide ben bütün gün dışarda olduğum için 6 kaşık sebze yemeği mutlaka protein ara öğün gibi şeyleri yapamıyorum oyüzden gerçekten ne istediysem yedim pizzamıda yedim hamburgerde mesela öğlen hamburger yiceksem yarısını paket yaptırıp akşam yedim bu şekilde dengeledim makarnada yedim çokça ızgara tavuk yedim hatta çok çok çok
4. Mutlaka her öğün öğlen ve akşam YOĞURT yemeyi ihmal etmedim ve meyve yemeye ağırlık verdim
5.En son hergün 2 lt su içmeye çalıştım

Vermem gereken 5 kilom daha var herkes yeter daha fazla verme diyor bundan trambolinin rolü büyük ama ben devam edicem. Umarım motivasyonuna bir katkım olmuştur :KK3:

bende dün bugün yaptım ama 20 dakka dayanabiliyorum ama arkasından 20 dakka bacak hareketleri yaptım ne kadar sürede 4 kilo verdin sen
bende günde 2 bucuk falan karbonatlı su içiyorum yağsız tuzsuz sağlıklı yemeye calışıorum ama belirli listem yok inşallah bende 1 ayda 4 kilo vermek istiyorum

birde sen hangi hareketleri yapıyorsun trambolin üzerinde gül kaynak 22 kilo vermiş trambolinle selülütleride yok ediyomuş

Selamlar.

Bende yeni başlayacağım. Keşke forum biraz hareketli olsa..

selam kızlar sırf bu konu için abone oldum ev tipi eşimin ve benim rahatlıkla kullanabileceği bir marka önerirmisiniz.Tşkler

Ben yeni aldım bugün geldi. Hepsi buradadann. DELTA aldım. Tüm aldıklarım aynı marka olsun dedim kalitesine güvendimm. Akçam deneyeceğim .Çok merak ediyorum. Bir yandan da dukan yapıyorum. 15 gün oldu 6 kilo verdim. Birlikte olursa belki daha güzel olur dedim.

kızlar power jump yapanlar nerde bende bugun başladım beraber ilerleyelim

Bu akşam ben başlayacağım.

Ben de şu sıra yapamıyorum..Bebeğimin peşinde koşturmaktan zamanım kalmıyor..Metabolizmayı gerçekten hızlandırıyor..Ben sayaçlı almadığıma pişmanım..Başladın mı ilk izlenimlerin neler?

Ben de şu sıra yapamıyorum..Bebeğimin peşinde koşturmaktan zamanım kalmıyor..Metabolizmayı gerçekten hızlandırıyor..Ben sayaçlı almadığıma pişmanım..Başladın mı ilk izlenimlerin neler?

MErhaba,

Evet dün gece başladım. Ama ne 20 dk sı. 5 dakika zor dayandım. ama 6 set yaptım 5 er dakikalık. Çok hamım sanırım ben.
Sayaçlı aldım zıplamaları sayıyorum. Kalori hesabıda yapıyorr

Bende tam kondisyon bisikleti siparişi vercektim ki trambolinleri gördüm allah allah ne ki derken araştırdım ve trambolin almaya karar verdimmm :)

Sipariş vericem ama kafama takıldı yaa 102 cm olanlardan alıcam ama sizce delta marka mı aliyim ravel marka mı

Sipariş vericem ama kafama takıldı yaa 102 cm olanlardan alıcam ama sizce delta marka mı aliyim ravel marka mı

Günaydın,

Ben DELTA aldım ve 92 cm. Bence bu bile büyük. 102 çok yer kaplar..
Ben 2 gündür zıplıyorum. Bu sabah karnımda kasılmalar var. :)

Günaydın,

Ben DELTA aldım ve 92 cm. Bence bu bile büyük. 102 çok yer kaplar..
Ben 2 gündür zıplıyorum. Bu sabah karnımda kasılmalar var. :)

Birazck büyük olsun istedim başta üstünde durmayı beceremem diyee :))

Bende Verdim sabah delta aldım bi an önce gelsiiiin çok sabırsızlanıyorum :KK70:

Çok zorluo mu eğlenceli mi :)

Nette bi kaç video buldum onlarla yapınca çok zevkli olur sanırım ben izlerken bile eğlendim :)

Önemli olan düzenli yapmak..Ben de 15-20 dakika yapıyorum..Arkasından mekik ve dambıllar ile kol çalışmaları yapıyorum..pksnmz 5 dakika yaptığında kaç kere zıplamış oluyorsun ve kaç kalori yakmış oluyorsun ?

X