Klomenle yumurta nezaman çatlıyo

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım fakat doktorum yurtdısına cıktıgından yumurta takibi yaptıramadım; catlatma iğneside vermemişti , kendiliğinden kaçıncı gun çatlar? Hapın bittigi gunun ertesi gunu yumurta akı akıntı geldi ama ogun bugundur kuru akıntım yok, regliminde 11. gunu ozaman 8. gunuydu.ozaman catlamıs olabilirmi? yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım fakat doktorum yurtdısına cıktıgından yumurta takibi yaptıramadım; catlatma iğneside vermemişti , kendiliğinden kaçıncı gun çatlar? Hapın bittigi gunun ertesi gunu yumurta akı akıntı geldi ama ogun bugundur kuru akıntım yok, regliminde 11. gunu ozaman 8. gunuydu.ozaman catlamıs olabilirmi? yardımlarınızı bekliyorum

canım bende kullandım klomeni 5 gün kullandım sabah akşam bittikten 2gün sonra doktorum büyüdüğünü söyledi yumurtamın çatlama iğnesini o zaman verdi ve 24 saat sonra ilişide bulunmamızı söyledi.. inşallah kavuşuruz bebişlerimizee:nazar:

ben gunde 1 tane kullandım 5 gun ama bilemedim baska doktorada gitmedim merak ettiğim 14.gun civarımı catlıyo yoksa daha erken ihtimal varmı?

11-12 gün diye biliyorum ben adetin... klomen kullanılınca...eğer ç.iğnesi varsa işin içinde 12. gün vuruyorlar ortalama iğneyi...

ben gunde 1 tane kullandım 5 gun ama bilemedim baska doktorada gitmedim merak ettiğim 14.gun civarımı catlıyo yoksa daha erken ihtimal varmı?

canım 12.günü sanırım çünki ben adetin 3.günü gittim dr.5gün kullandım daha sora çatlama iğnesini kullandımve iğne olduktan 24 saat sonra çatlama oluşacağını söyledi dr. bence muhahak dr.nu aryıp sor klomeni kullandıktan sonra yumurtanın büyüyüp büyümediğine bakıyor dr.

bugun ve yarını degerlendirmem gerek ozaman:) pek çalışma yapamadık. 5-8.gunler oldu ama bundan sonraki gunleri bos gecirmemem gerek sanırım. inş dun filan catlamamıstır. gerci suan bile kasıklarımda bir gerginlik haifi bir bel agrısı var

bi geçen formda okudum bi arkadaş adt gününden sora 4 kez ilişkiye girmiş yumurtlama gününe daha günler varken ve bi daha da tüm ay boyunca ilişkiye girmemiş.. kız şimdi hamile... inanamadım..
ben hamiş olabilmek için neler yapıyorum...

tamam canım bu akşamdan itibaren hızlandırıyorum öncesinde olmasında bugunden sonra çalışmalar devam eder

tamam canım bu akşamdan itibaren hızlandırıyorum öncesinde olmasında bugunden sonra çalışmalar devam eder

buhar banyosuda yap.. yani buhara otur ilişki öncesi, ve ilişki sonrasında bacaklarını havaya dik ve pedal çevirir gibi yap.. sperlerin hızını arttırıyormuş... hayırlısı olsun... ben kalamadın senden ii haberler bekliyorum..

tamam canım dediklerini deniycem o buhar banyosunu viks ile duymustum ben ama kokar da kocise rezil olurum die denemedim normal buhari deniycem

tamam canım dediklerini deniycem o buhar banyosunu viks ile duymustum ben ama kokar da kocise rezil olurum die denemedim normal buhari deniycem

hayırlısı olsun tatlım .. ii haberlerini bekliyorum....ben kalamadım hamişsenağlama.... sen kal inşallah tatlım...

hurremcim bende 9 aydır deniyorum ama kalamıyorum bu ay klomen çare olur dedik bakalım artık umarım tutar pek umidim yok heray aynı

Doktor bNada klomen verdi bende kullaniyorum bugun ucuncu gun ve iki gun daha var bitmesine yumurtlama tam olarak adetin ilk gunundenmi sayilacak ve hangi gun olacak anlayamadim. doktor bana c.igneside vermedi zaten catlamasinda falan sorunum yok bes aylik ewliyim hemen bebek olsun diye vermisti takibede cagirmadi gecen ay adetimden uc gun sonra yumurtlama gunumdu ufff kafam cok karisti :KK43:(

canım bende kullandım klomeni 5 gün kullandım sabah akşam bittikten 2gün sonra doktorum büyüdüğünü söyledi yumurtamın çatlama iğnesini o zaman verdi ve 24 saat sonra ilişide bulunmamızı söyledi.. inşallah kavuşuruz bebişlerimizee:nazar:
sende bir belirti goruldumu agri gibi bisey yasadinmi

X