Skan Ayakkab ve su toplayan Ayaklar

UgurBocugu

CEYİS BAKANI:)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
68.595
17
slm bayanlarr her yenı ayakkabı aldığımda ayağımı sıkıyo ve su topluyo
dun yenı ayakkabı aldım cıplak ayakla gydım cok rahattım ıse gelırken ayaklarımı sıktığını farkettım ınce corp gydım ve yara olabılcek yerlere bant yapıstrdım
soru 1: yenı ayakkabı nasıl acılır
su toplayan ayağıma ne yapabılırım
(bu ayakkabıyı ozel gun için aldım cok beğendım bugun gymek gerekır)
tsklerra.s.

ah canım geçmiş olsun benim de oluyor heleki ayakta fazla kalırsam birde deri ayakkabı giymessem.bir de ben düz tabanım
sana bir önerim var aldığın ayakkabının yüzde yüz deri olmasına çok dikkat et çünkü
sunni deriler açılma yapmıyor ve deri ayakkabı gibi ayağın şeklini alıp esneme yapmıyor.
ben çareyi bu şekilde buldum .

cnm bellı bı surude benımkıler acılıyo ama o sürede ben benden gıdıyo resmen sırkelı su duymustum denıycem emme ayakkabı beyaz leke yaapr dıye korkuyom

benimde hep ayağıma vuruyor
yeni ayakkabı giymek istemiyorum valla
ama ıslak bez koyabilirsin vurmaması için birde
ayakkabı deriyse bağdem yağıyla yarlarsanız ayakkabı yumuşuyor ve vurmuyor

cnm bellı bı surude benımkıler acılıyo ama o sürede ben benden gıdıyo resmen sırkelı su duymustum denıycem emme ayakkabı beyaz leke yaapr dıye korkuyom

ay güldürdündün vallahi beni nerden öğrendin sen emme kelimesini bizim buralardada kullanılırda o kelimeden:roflol:

aynı dertten muzdaribim :KK43:( bende yeni ayakkabı alıp giymek istemiyorum sürekli spor ayakkabı giymek istiyorum özellikle çorap kullanmak ayağımı yara yapmıyor. şu babet türleri ayakkabılar çok rahat herkes giyiyor ama maalesef benim ayaklarımı çok çabuk acıtıyor.

Ayakkabılarını akşam al ayağın şişken. sabah küçük oluyor.bir de deri ve kaliteli rahat ayakkabı tercih et. benim de ayaklarım hemen su toplar. ayakkabıları poşete koy ve buzlukta beklet. acil ise 1-2 saat değilse 1 gece beklet. a.s.

[B]bu gece bekletcem vallahı su toplamstı patlattım ama gıyemıyom akşamda kına var onu uyumlu gıyınmıstım tuhhh bene genelde spor gıyerımm ama sözlum cok uzun boyluydu benden hep topukluya alısmaya calıstım alıstımda ama sımdı sözlum yok ayrıldık gecen hafta ama genede ben iş kadınıyım ve spor hıc gtmıyo işyerımde terlığım var zatı onu gıyyom[/B]

abooooo bize yakınmış senin eski sözlün ya
boşver şekerim gidene byyyyy byyyy
şarkısını söyle keyfine bak vallahi
bu arada bugün bende fazla topuklu olan ayakkabılarımı giydim akşama kadar ne olurum bilmiyorum parmaklarım ezişik büzüşük duruyorlar önden fırlıcaklarmış gibi allahtan oturarak çalışıyorum.

ayakkabının içine poşeti iyice bas ve buzluğa koy. yada ayakkabıcıya götür bir iki gün kalıba koysunlar. yani kendi numarandan bir beden büyük kalıplara koyarlar.. güle güle giyinnnnnnnn:a015:

cok saol cnm dun saolsun bı abla zorla ayağına soktu acıldı ayakkabı
bıde su toplamıstı patlattım krem surdum sımdı daha ıyıyım sırke ve buzu denemedım ama evde bıdene daha yenı ayakkabım var onda denıycem hepıınıze tskler

Kızlar bazı ayakkabının tabanları yüksek olduğu için vurabiliyor. Ben ayakkabı içindeki kalıbın altına kare kumaş parçası koyuyorum bazen. Böylece topuk kısmı biraz yükselmiş oluyor vurmuyor. Vurunca arkasına mendil falan koyarız ya onun gibi ama içindeki kalıbın altına koyun çıkardığınızda kötü bir görüntü oluşmasın ayakkabıda. Bana bu uygulama iyi geldi. Ayakkabısı vuran arkadaşlar sizde bir deneyin bakalım, faydası olacakmı?Ama 1-2 saat evde dolaşın önce. Buradan iyi gelip gelmediğini yazarsınız.

ben kalıba koyduruyorum öyle bi durumda
bir de ayakkabının tabanı kayıyorsa çok vuruyor. tabanını kaliteli bi tabanla değiştiriyorum

ben de giymek istiyorum cici babetler,açık ayakkabılar ama ne yaparsam yapayım ayaklarım su topluyor =(((( ayakkabılar küçük deil sıkmıyor da ama neden su topluyo anlayamıyorum napıcam yaa güselim ayakkabılar dolabı bekliyor vallahi

off off canım ayakkabı vurması hiç bir şeye benzemez gozlerınden yaş gelir acısından bır muddet acık terlık turu ayakkabı gıy iyileşene kadar sonra arkadaşlar yazmıslar zaten ayakkabıları kalıba falan ver sonrasında kısa surelı gıy uzun yuruyusler yapma ayagın zaten alışır artık ayakkabılar geçmiş olsun...

arkadaşlar ayağınız su topladıysa elinize bir iğne ve iplik alın,iğneye takın ve iğneyide su topundan dikiş yapar gibi geç,r,n,ipliği kesip su topunda kalmasını sağlayın 1 saat içinde tüm suyu emiyor ve hiç acı duymuyosunuz,ayrıca kalan deride kendi kendine kuruyor

arkadaşlar ayağınız su topladıysa elinize bir iğne ve iplik alın,iğneye takın ve iğneyide su topundan dikiş yapar gibi geç,r,n,ipliği kesip su topunda kalmasını sağlayın 1 saat içinde tüm suyu emiyor ve hiç acı duymuyosunuz,ayrıca kalan deride kendi kendine kuruyor

ondan sonra kesin bayılırımşakkıdı

X