halit firat erden hakkinda bilgi verin kizlar lutfen

kaymaklim

bismillah
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
973
3
kizlar beni taniyosunuz 2 tup denedim ama olmadi malesef :1no2:

ben 2.denememi fransada yaptirdim ve hic hic memnun kalmadim sonuc yuzunden

simdi ise alman hastanesinde denemek istiyorum luten bilgi verin bana gidiyimmi

bu doktora lutfen yardimci olun bana bu son denemem olucak cunki igneler bobreklerime

agri yapiyor buyuzden cooook dikkatli olmam lazi yarim lutfennnnnn :a015: :a015: :çok üzgünüm:

canım ben de bahçeciye gidiyorum ama benim dr um başka. halit firat erden e dr günay gitmişti geçen ay şimdi hamile. o çok tavsiye ediyor. ben de hep almanın labaratuarının tavsiyesini duydum. onun için oraya gidiyorum. başarı oranları da çok yüksek. para için hemen herşeyi yapalım tüp yapalım diye atlamıyorlar. genelde tedavileri başka yerde sonuçlanmamış hastalar gidiyormuş hep son seçenek olarak ki buna rağmen başarı oranı en yüksek yer. bu arada ilgi alakadan ölmüyorsun ama ben sonuclara bakıyorum. hayırlısı canım a.s.

kizlar beni taniyosunuz 2 tup denedim ama olmadi malesef :1no2:

ben 2.denememi fransada yaptirdim ve hic hic memnun kalmadim sonuc yuzunden

simdi ise alman hastanesinde denemek istiyorum luten bilgi verin bana gidiyimmi

bu doktora lutfen yardimci olun bana bu son denemem olucak cunki igneler bobreklerime

agri yapiyor buyuzden cooook dikkatli olmam lazi yarim lutfennnnnn :a015: :a015: :çok üzgünüm:

Merhaba Arkadaşım;

Ben Mart ayı içerisinde Halit Bey gittim ultrasonla muayene etti. Eşimden ve benden bir sürü tahlil istesi. Onların sonucuna göre bahçeci kliniğinde Murat Beye yönlendirdi.Murat Bey tamam artık tüp bebek tedavisine başlayabilirler dedikleri zaman bana gelin dedi Halit Bey..Kesinlikle emin olmadan başlamıyorlar.. Murat Bey' e Cuma günü kontrole gideceğim. Bir önceki randevumuzda artıkMayıs ayında başlayabiliriz dedi..En azından bir ön görüşmeye gidebilirsin. Hem kafandaki sorulara yanıt bulmuş olursun..Ekip olarak iyi çalıştıklarını gördüm ve şimdilik memnunum. İnşallah olumlu sonuç alırım ve herkes alır...

arkadaşımın doktoruydu çok memnundu şimdi bır oğlu var tavsıye edıyoo herkese bende gıt derım canım yolun açık ols

Halit Erden i kesinlikle tavsiye ederim canım.
Çokk başarılı bir dokrot.Kendi üzerinde çalışan başarısı daim yenilenen birisi.Hem para için zorla gel tüp bebek yapalım diye bir huyu da yok.Benim ona gitmem tamamile bir tesadif oldu.İnternetden email adreslerine yazmıştım sorunlarımı tel de bırakmışdım.Ama aslında beni arayacaklarını sanmıyordum.Bir gün telime çagrı geldi.Merhaba ben Alman hastanesinden Özlem hanım.Buyrun dedim.İnternetden bize yazmışsınız dedi.Sizi Doktorumuz Halit beye bağlıyorum dedi.Halit beyler görüştüm bütün sorularıı yanıtladı.Gel görüşelim dedi.Sonra öğrendim ki ben mail okunduğu zaman hastanede halit bey varmış o yüzden o yanıtlamış.Ve de bunu tanrım yaptı.Hiç düşünmeden Halit beye gittim ve ilk görüşmeden için isindi.İnsana morel veriyor.Benii sıfırdan başlayarak muayene etti.genetik tanı rahim filmi bir sürü test istedi.Ve bunları yaptırdım ki sonradan olumsuz bir şey olursa allah korusun aklımıza takılan bir şey olmasın diye.Bende genetik de heteroziqot taşıyıcısı gibi bir şey çıktı.Yani hamile kalırsam bile düşük yapma gibi bir durumum varmışBunu bilmemiz bize onu önlememiz için şans kazandırdı dedi doktorum.Şimdi onu engellemek için ilaç kullanıyorum.Bir az komik birisi.İnsana morel veriyor.Seni buradan bayağı bir yüklü göndericem derdi hep.Neyse onun hakkında çok şeyler konuşa bilirim canım.Ben Halit beyden çokkkk yerle gökkadar memnunum canım.Şimdi kendin düşün.Ben tedavimi memorialda pilanlıyordum aslında ama Halit beyden gelen telefon 1 saniyede kararlarımı değişti canım.
Alman hastenesinin labaratuarı olağın üstü canım.Tüp bebekte de en önemlisi labaratuvarın iyi olması canım.
Şimdi elin Fransasından kalkıp geliyorsun da iyi düşün iyi araştır.Yazdıklarınla kafanı karıştırmak istemem canım.
Tedavin şimdiden hayırlı ugurlu olsun canım.Henüz yaşın çok genc.Eminim bu son tedavin olucak ve mutlu sona ericeksin..:1hug:

insallah bu doktordaan guzel sonuclar alabilirim coook sagolun kizlar biliyosunuz nekadarda olsa insanin kafasi karisiyor cook iyi dusunup karar vermem lazim...

kizlar taniyanlar varsa yazsin ok optuma.s.

tatlım sen halit beyi soralı epey olmuş... yeni okudum... geçen yıl ilk denememizi yaptık.. halit bey doktorumuzdu... şimdi 8 aylık ikizlerim var.. ada ve arda... darısı başına gönül rahatlığı ile gidebilirsin

maalesef foruma yeni üye oldum, umarım bu arada hayatınızda iyi gelişmeler olmuştur. 2006 yılında düşükle sonuçlanan normal bir hamileliğin ardında , 2 defa tüp bebek denedik ve başarısız olduk ardından bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine dr.Halit Fırat Erden e gittik , gerekli testlerin ardından bizi Dr:murat bEYE yönlendirdi , " o tamam desin ben seni çatır çatır doğurturum" dedidiği için az kalsın eşim doktorumuzu değiştirtiyordu. Gerçekten tüm ekip çok profesyonel ve pozitif uzmanlardan oluşuyor.yaklaşık 3 ay kadar diyet ve egzersizle yaşamkalitemizi yükselttik, 3 yıllık evliliğin ardında bebek yapmaya çalışmaktan eşim ile birbirimiz ile birşey paylaşmaz konuşmaz olmuştuk.murat bey in yönlendirmesi ile yapılan yürüyüşler ilişkimizede taze bir solukgetirdi. Ve nihayetinde tüp bebek işlemimiz gerçekleşti ,şimdi allah bağışlarsa dünya tatlısı 2 bebeğim var . 2 yaşına yaklaşıyorlar önce allah , sonrada Dr.Halit bey sayesinde olduğuna inanıyorum, benden sonra tanıdığımız 3 çiftide evlat sahibi yaptı. Umarım sizde enkısa zamanda bebek sahibi olursunuz bol şanslar

kızlar bende tüp bebek düşünüyorum nisan ayında ama karar veremedim hastane ve doktora halit bey bahçeçidemiymi bilgileriniz için teşekkürler

HALİT FIRAT ERDEN’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.Ama doktordu diyorum,Halit hoca ise bir doktordan öte arkadaş,dost ve konusunda dahi bir insandı. Onu diğer doktorlardan ayıran en önemli özelliği buydu. Halit hoca diğer doktorların asistanlarının muayene öncesi çıkarttığı özete bakmak yerine tüm tahlillerimi inceledi ve sorunumun rahim tüberkulozu olduğunu ve bununla ilgili ilaç tedavisi görmem gerektiğini söyledi. İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder.Halit Hoca alanında çok profesyonel bir doktor.Benim gibi sorunlu herkesin Halit Hocayı ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ederim.Hocamla gurur duyuyoruz kendisine tekrar çok çok teşekkürler...
Darısı tüm hastaların başına….

Bunları okuyunca iyice kafam karışıyor arkadaşlar.Ben en son memorial da yaptırmayı düşünüyordum.Halit Hocaya başka tedavi olan var mı yoksa bunların hepsi reklam mı :S

Merhabaa
Konu eski ama benim gibi girip okuyanlar için yazıyorum.
Arkadaşım 5 başarısız tüp denedi olmadı en sonunda Halit fırat erden ile üç aylık tetkik tedavi sonucu ikizleri var şuan ve kuzenide halit bey sayesinde bebişine kavuştu.yaşım 35 Ben 4 yıllık evliyim önceleri olur canııımmm geziyoruz tozuyoruz aşıgız fln geçti 2 yıl sonra neden olmuyo telaşı sardı eşim aslaa tüp istemiyordu eşim tmm dedikten sonra kendimce bir araştırmaya girdim bütün ist'daki hocalarla ilgili yorumları sıkılmadan okudum yol hep Halit hocaya çıktı risk almak istemiyorum bunun için ne zamanım bede fazladan bütçem var lütfen iyi araştırın yorumlar önemli kimse durup dururken vebal altına girmez
İyiki arkadaşım ısrar etti açıkçası biraz masraflı diger yerlere göre ama 5denemede gidecek para daha büyük onuda geçtim gebelik yaşı ve olumsuz deneme piskolojisi ayyy çok uzattım:confused:
bir düşügüm oldu eger devam etseydi 7aylık hamile olacakıtım Kısmet. Eşim şimdi ikna oldu çokta güzel oldu kısa bi tatil sonrası inş başlıcaz. Başka merkezlerde dr'larda zmn kaybeymeyin derim son çalacagınız kapı Halit Fırat Erden sürecimi burdan yazıcam önce Allah sonra Halit hoca sloganım budur:rolleyes:
Umarım tüm isteyenler bebişine kavuşur :anneadayı:

X