Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar,ben de sizle bir deneyimimi paylaşayım, eskiden uzun olan kirpiklerim zamanla döküldü seyrekleşti yeni çıkanlar da kısa kaldı..neyse zamanında biçok yağ denemm olmuştu sonra boşverdim..bir sürü şeyle uğraşıp kendimle ilgilenemediğim bir dönemin sonunda bir gün farkettim ki kirpiklerim uzamış gürleşmiş ve doğal kıvrık..ben sonzamanlarda naptım diye düşünürken,tek yaptığım et-balık yemediğim için açığı kapatmak için düzenli balık yağı içmiştim..hatta bazı günler 2 tane aldığım oldu,eczanede satılan en ucuz balık yağını alır arada bir bu kürü eskiden yapardım ..epeydir yapmadığımı farkedip bir kutuyu düzenli içmiştim ve bence kirpiklerimin uzamasına bu sebep oldu şimdi hemen birkutu daha alacağım zaten vücudumuz için gerekli üstelik 3-5 tl gibi birşey ..eczaneden balık yağı isteyince 30-40 tl olanları öneriyorlar ama bilgim ve deneyimlerim okadar para olanların çoğu reklam ürünleri..siz ucuz olanı alın bir deneyin

Son düzenleme:
AKLIM KARISTI YAAA ALSAM MI ALMASAM MI DIYE :KK43:( BENIM KIRPIKLERIM DUZ TEK SIKINTIM BU :KK43:( sevgılımınde kıvır ıvır upuzun yolacam herıfın kırpıklerını cok kıskanıyorum yaaa :KK70:

cnm ben de bu ürünü almak istiyorum ama cesaret edemedim açıkçası...kullanmayı bıraktıktan sonra eski halinize geri dönersiniz diyorlar ???

aralık ayından ıtıbaren eose kulanıyorum ılk basta yanı bır ay sonrasına kadar pek fark göremıyodum ama sonradan gercekten ıse yaradığını farkettım 5aydır kullanıyorum hemde son zamanlarda hıç duzenlı kullanmadım bayagı etkı ettı eskıden çok sıktı zaten rımel kullanarak mahvetmıştım sıklastığını rımel surerek anladım arası boşluktu şımdı sık ve uzun duruyo rımel surmedende ınceleyınce anlayabılıyosunuz kulanmayınca eskı halıne döner dıyolar ben hıç duzenlı kulanmıyorum sıklaştığından berı ama ondan önce duzenlıydısanırım sanırım kırpiği olupta fazla rımel kullanmaktan dokulen kışılerde daha etkılı yanı seyrekse zaten onun için bışey dıyemem ama gercekten ıse yarar

arkadaşlar yeni üyeyim daha öncede yazmıştım kirpiklerime ve kaşlarıma badem yağı sürdüm beslesin uzasın diye önce uzadı, sonra dökülmeye başladılar ve ben doktor doktor gezmeye başladım neyse şuan doktorun verdiği bir ürünü kullanıyorum biraz kirpiklerimdeki dökülme azaldı gibi iyi gelirse burdan ismini paylaşırım hala moralim çok kötü sürekli kirpiklerime bakıyorum aynada gürdü ama kısaydı keşke öyle kalsalardı.

uzar evet uzatıyor ama sonra badem yağı bile sonradan birer ikişer dökülüyor sonra inş eski haline döner bende şuan beklemedeyim,

Eeoseden 2 kutu bitirdim şu an 3 üncü kutuyu kullanıyorum ama hiç bir değişiklik olmadı tavsiye etmiyorum

merhaba,
1 aydan fazla oldu kullanmaya başlayalı ve sanırım sadece 2 ya da 3 gün kullanamadım. Alt kirpiklerde boş alan vardı, doldu. Uzama farkedilir düzeyde, telelri kalınlaştırma söz konusu değil. Ancak kesinlikle bir mucize değil.

yine de haksızlık etmeyeyim, eski haliyle şimdiki durumu arasında bariz bir fark var ve özellikle rimel sürüldüğünde bu daha net görülüyor.

uzun sözün kısası,
farkı hissediliyor, ancak dedikleri kadar değil.

kullandım, yaklaşık 1 ay kadar. uzatıyor kirpikleri. yalnız gözümün içinde iltihaplanma oldu. kabardı ve sürekli batmaya başladı. konu göz olunca sağlığı güzelliğinden daha önemli. yine de sizler bilirsiniz.

Selam kızlar ;
Eğer sizde benim gibi uzun kirpiklerin hayranıysanız kesin çözümü olan bir ürün tavsiye edeceğim bir çok serum denememe rağmen hiçbirinden bir en ufacık bir fayda göremedim ,, ama bu ürün sayesinde etrafımdaki bir çok kişi kirpiklerimin takma olduğunu sanıyor "M2 LASHES KİRPİK ÇIKARICI SERUM" doğru biraz pahalı bir ürün 300 tl civarında, ama bu parayı dert etmeyecek olanlar sadece bana dua edecek:KK70: her akşam temizlenmiş kirpik diplerine diplenir gibi ince bir çizgi sürüyorum o kadar çok abartarak serumu bol kullanmanıza gerek yok ,,uzunca bir süre bu serum size yeter , beni her gün gören ablam hergün kirpiklerime hayran kalıyor ve gözlerim sürekli takılıyor bu ne böyle kaşlarına değecek neredeyse diyor , ilk kullanmaya başladığınızda 2 yada 3 . haftada farkı görüyorsunuz 1 serum bittiğindeyse bu kirpikler ne zaman bu kadar uzadı diyorsunuz..Tabiyki bir mucize bekleyip ömürlük olduğunu düşünmeyin serumdan sonra kirpikleriniz 2-3 ay uzun kalıyor daha doğrusu kirpikler belirli dönemde kendini yenileyerek döküldüğü için yeni gelenler kısa olabiliyor devamlılığı için serum şart , bu ürünü 6 aydır kullanıyorum 2. serumuma devam ediyorum ,, şimdilik benden bu kadar öpüldünüzz:KK9:

Ben bi ara badem yağı sürüyodum kirpiklerime ama göüme kaçıodu çok yakıodu siz nasıl dayanıyosunuz ?

Eklentiler

• $drmozincka-vekiprikserumu300300-1366147463.jpg
    $drmozincka-vekiprikserumu300300-1366147463.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:
merhaba arkadaslar benim kirpiklerim cok guzel uzadi ikinci siseyi de kaslarimda kullanmaya basladim arkadasim inanilmaz memnun kalmis,kaslarimi zamaninda fazla inceltmistim simdi de kalin kas istiyorum kuaforum aralar dolmaya baslamis dedi cok sevindimm :21:
eeose mi kullandın canım

ben eosse kullandim hem de tam 8 ay inatla devam ettim hicbir uzama gorulmedi malesef tavsiye etmiyorum!!!

Merhabalar arkadaslar eeosee kas ve kirpik serumunu bende kullandim ilk once tereddüt ile aldim ama cok memnun kaldim ikili kutu almistim yuzde 50 indirimli kirpiklerim kasima deymeye basladi biraktim sadece aksam kullandim icinde kutips gibi aparat var onunla biraz süre uzuyor ama mac arkadasim inci bi firca verdi ve 1 hafta icinde inanilmaz etkisini gördüm herkese tavsiye ederim.

Merhabalar arkadaslar eeosee kas ve kirpik serumunu bende kullandim ilk once tereddüt ile aldim ama cok memnun kaldim ikili kutu almistim yuzde 50 indirimli kirpiklerim kasima deymeye basladi biraktim sadece aksam kullandim icinde kutips gibi aparat var onunla biraz süre uzuyor ama mac arkadasim inci bi firca verdi ve 1 hafta icinde inanilmaz etkisini gördüm herkese tavsiye ederim.
Ne fırçası

X