Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yaklaşık 90 küsür yaşında olan babaannemin önerisi olan bir tarif vereyim.bu tarifi haftada en az 2 defa kuru ve temizlenmiş cilde uyguladığınız taktirde doğum lekelerini,güneş lekelerini ve sivilce izlerini gideriyormuş.
YARIM KASE YOĞURDA 2 ÇAY KAŞIĞI KARBONAT KOYUP İYİCE KREM KIVAMINA GETİRİLİP YÜZE SÜRÜLÜR.KURUYUNCAYA KADAR BEKLETİLİR.LAVABODA UFALANARAK ÇIKARILIR.ILIK SU İLE DURULANIR.AYRICA MASKE BABINDADA CİLDİ NEMLENDİRİYOR.
denemek isteyenlere kolay gelsin.ben 3 kez yaptım cildi yumuşacık yapıyor.henüz izler gitmedi ama zamanla gideriyormuş.

denenileblr güzelmiş sağol kaydirigubbakcemile2 ama soyuyo mu bu da kullandığmz tretin gibi

tretin MAHVETTİ yüzümü..sadece çene bölgemde kocaman bi soyulma oldu..burnum da hafif soyuldu..banyodan cıktım..simdi feci yanıyo ve kızarık..iz kalacak die korkuyorum..4.gün bugün ve ben ilk günden beri hiç dısarı cıkmadıgım halde 50 faktör krem sürüyorum..ama coook yanıyo..napicam?

bende kullanıyorum tretin ve mahvoldu yanıyo yüzüm yanıyo..... benimde cene ve burun kısmımda oldu soyulma ve cok acıyo yaaaa =( =( ne biçim iş bu.. ne biçim krem ya.. bide acı acı geriliyo yüzüm..

kızlar ben 4-5 ay ay düzenli kullandım..gün aşırı..bırakmayın devam edin yüzümde bir tane iz kalmadı sayesinde..ilk başlarda çok sıkıntılı hem acıtıyor hemde soyuluyor ama 10 günden sonra hiç bir zararı kalmıyorr..ben çok çok memnun kaldım kaydirigubbakcemile2

Herkese merhaba ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ne bir soyulma ne bir acı, yanma,kızarıklık yani hiçbir etkisini görmedim Roaccatune dan sonra dokordan bu ilacı istedim kullanıyorum ama izlerim de pek bi değişiklik yok daha beklicek miyim?

senağlamasenağlama
kızlar yemin ediyorum cok kötüyüm ya.. bugün saah yüzümde bi acıyla ve kasıntıyla uyandım.. suratımda kırmızı bölge bölge tahriş olmus gibi kaynar suda yanmıs gibi kıkırmızı yerler var.. cok acıyo cok yanıyo..... tretinden oldu.. ne yapmalıyım ya.senağlama

bişey söyleyin devammı edeyim bırakayımmı..:a015: bunlarında lekei kalırsa ya.. off ne yaparım ben....:a015:

senağlamasenağlama
kızlar yemin ediyorum cok kötüyüm ya.. bugün saah yüzümde bi acıyla ve kasıntıyla uyandım.. suratımda kırmızı bölge bölge tahriş olmus gibi kaynar suda yanmıs gibi kıkırmızı yerler var.. cok acıyo cok yanıyo..... tretinden oldu.. ne yapmalıyım ya.senağlama

bişey söyleyin devammı edeyim bırakayımmı..:a015: bunlarında lekei kalırsa ya.. off ne yaparım ben....:a015:

cnm şu anda benim de çenem aynı durumda:)bn 3 aya yakındır kullanıyorum,tatile gittiğim için bi 10-15 gün sürmeyi bıraktım,sonra tekrar sürünce fazla geldi heralde ve tahriş oldu.ama ilk başladığımda da böyle olmuştu,hiç olmayan yerlerde garip garip krımızıklar çıktı.sonra geçiyo merak etme,o yüzden rahatım.doktorum da normal olduğunu söyledi.

mavi ada ben bunu bazen hergün bazen bigün arayla bazen 2 gün arayla sürüyorum.. ama cok acıyo ya.. cok kötü yüzülmüş gibi cildim =( gecicekmi gercekten devammı edeyim

biraz dinlendir cnm istiyosan cildini,mesela haftada bi yap,sonra arttrırsın,ilk başta bnde olduğunda 10 gün falan kullanmadım ilacı,eski haline döndü.benim de aynen üstten deri kalkmış alttan et fırlamış yanmış gibiydi.çok acıyo kaşınıyo biliyorum malesef öyle:KK43:

evet ya aynen öyle tamm dinlicem seni =) biraz dinlensiz sonra devamederim..

daha once 6 ay ilac kullanarak sivilcelerimden kurtulmusdum. simdi regl donemlerimde ve sıkıntıdan bi iki tane cıkıyodu gecen gun doktora gittim bu kremi verdi. yuzumde isilek gibi sivilceler çıktı:KK43:( renksiz ya herkesde boyle mi oluyo? kremi bırakmam mı lazım kızlar?

canım benimde yanık gibi tahriş gibi soyulmuş gibi sacma sapan bişeyler oldu bölge bölge.. maviada bendede olmustu gecer diyo... yazılanlar yukarda zaten.. valla nasıl dayanıcam acısına bilmiyorum ama devam edicem ben galiba.. sende kararını ver eger dayanabileceksen devam et

ben de 3 gündür sürmüyorum tretini..ama hala yanıyo..excipial hydro aldım..sürdüğüm anda rahatlıyorum..ama 5 dk sonra yine cayır cayır yanıyo..suyla yıkadıgım zaman da acayip geriliyo..bi 5 gün daha kullanmicam..sonrasında duruma göre karar vericem artık dewam edip etmemeye..eger sonucunda bebek gibi lekesiz bir cilde kavusacaksam sabredip yaparım heralde..ama daha dikkatli :)

senağlamasenağlama

aynı bnm gibi olmussun cnm..beklemekten baska care yok..biraz dinlendirmemiz gerekiyo cildi..ben acıyı hafifletmek için buzla kompres yapıyorum..bal sürüyorum..bi süre idare ediyo..acısını alıyo..gelismelerden haberdar et cnm..gecmis olsun..mirmirmirmir

benim yuzumde yanma falan yokki sadece isilek gibi seyler cıktı putur putur oldu bi kısım yani :KK43:(

ne yazıkki ateşin içine düşmüş kazazede gibi oluyo insanın yüzü bide millete laf anlatma derdi yokmu noldu yüzüneeee diye soruyolar ya geçiyo ama merak etmeyin çok az sürülmesi lazım zar gibi

kızlar bugün kücük bi bölgede dudak altında cene kısımlarımda cevizden kücük boyutta biyer pullanmıs soyuluyo ama altı kıpkırmızı... demekki basladı basladım soyulmaya ama cok gerilio cildim yaa... patlicak gibi gerile gerile-tatlicadiarzu-

X