Şampuan ve Saç Kremleri Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

bende avon temsilciliği yaptım biara. çok ürününü kullandım ve memnun kaldım.halada kullandığım ürünler var. saç bakım ürünleri sanırım kişiden kişiye değişiyo. çünkü ben kendim kullandım gercekten saçlarımı çok güzel yaptı ama önerdiğim kişilerin memnun kalmadığını öğrendim.

ya cok para vermemek için sadece sampuanını alıyorsunuz kremini almıyorsunuz sonra begenmedik diyorsunuz bence avon ürünleri cok güzel

avonda saç ürünlerinden kullandıklarım advance serisinden saç spreyi,likit sprey vaks,likit jöle,elektriklenmeyi önleyici sprey,saç derisi için kepeklenmeyi önleyici bakım köpüğü bide yeşil kapaklı saç kırıkları için onarıcı serum ve düzenli kullanmamama rağmen ben çok memnunum hepsinden şampuanlarını ve kremlerini bilemem ama kızlar ben saçıma üst üste iki kez röfle yaptırdım ve saçlarım çok yıprandı saç kremi olarak size pantenin sarı saçlar için üçlü bi seti var şampuan yoğun bakım kürü ve saç kremi bunları şiddetle tavsiye ediyorum ve tabi ilk kullanımda sonuç beklemeyin ama düzenli kullanırsanız benim gibi bi daha bırakamazsınız bütün saç kremlerini denedim loreal felan ama bu panteninki kadar yoğun hiçbiri değil çok memnunum

valla kızlar BEN SATIYORUM saç bakımını kullanmadım diger ürünlerini kullanıyorum ama kullanan arkadaşlarım özellikle yeşil kapaklı olan ürünlerinden saç için olan çok memnunlarr çok güzel diyolar şu andaki atalogdada indirimde durlanmayan kremi serumunu çok çok övüyolar bilmiyorum artık herkezin düşencesi farklıı denemenizi tavsiye ederim

bende boyalı saçlar için saç kremini kullanıyorum ve satıyorumda çokda memnunum çevremde öle hiç memnun kalmayan yok komşumuz her ay sipariş verir bence deneyin dışardaki ürünler de iyi olabilir ama ben denediğim için biliyorum kızlar yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım

nerdeyse saçla hepsini kullanıyorum düzleştirici şampuanı süzleştirirken çok rahat vede yumuşacık pırıl pırıl yapıyor eger saçınız kırıklı sönük vede yanmış zarar görmüş yıpranmışsa koyu mavi şişeli olan nemlendirici şampuanı almanızı tavsiye ederim .. ben kepek icin olandan aldım 750 ml ama çok ucuzdu kampanyadaydı mükemmel bişey yaa head and shoulders , clear dan ble daha güzel benim yorumum kepege çok iyi geliyor hiç kalmadı diyebilrim 1-2 aydır kullanıyorum benim sacımda aşırı kepek vardı çok iyi geldi durulanmayan kremde bi harika ama fındık tanesi kadar yapıcaksınız omuzunuzdaysa çok azdaha fazla çok sürerseniz tabii mat görünür ve yaglanır.. bide diplere sürmeyin kepek yapar.. :-) inş. iLglenebilmişimdirr

Avon advance technıques (kırık saç uçları için onarıcı ve besleyici serum) kullandım.faydasını gördüm ama ben en çok kokusunu çok sevdiğim için kullanıyorum.çok farklı ve güzel bir kokusu var

Merhaba ben yaklaşık 5,5-6 yıldan beri avonun şampuan ve saç kremlerini kullanıyorum çok memnunun memnun olmayan arkadaşlar bence saç tiplerine göre şampuan seçmediklerinden memnun kalmamışlardır. Bence harika bu yüzden ki 5-6 yıldır devamlı kullanıyorum.

ben avon deniz minarelLeri özlü saç onarım maskesini kulLanıyorum bana iyi qeLdi baya tavsiye ederim =)

Arkadaşlar Hepinizie Avonun Planet Spa Serisinden Zeytinyağli Saç Bakim Maskesini şiddetle Tavsiye Ediyorum. Ilk Kullanimda Farkedeceksiniz. Ayrica Durulanmayan Kremden De Memnunum Ben.ama şampuanlarinin çok Iyi Olduğu Söylenemez.

Kırık uçlar için onarıcı serumu süper anında etki. Artı diğer saç maskelerinden de çok memnunum ama bir tek beğenmediğim durulanmayan saç bakım kremi. acaba kremi fazla mı kullanıyorum ??

Valla sarı gölge falan yapmıyor sölim, kızılımsı bir renk alıyor berbat etme saçını...

Arkadaşlar Hepinizie Avonun Planet Spa Serisinden Zeytinyağli Saç Bakim Maskesini şiddetle Tavsiye Ediyorum. Ilk Kullanimda Farkedeceksiniz. Ayrica Durulanmayan Kremden De Memnunum Ben.ama şampuanlarinin çok Iyi Olduğu Söylenemez.

bi kız burda saçlarını döktüğünü sölemiş o yağın Ben de siparişimi iptal ettirdim

bende advenced serisinden saç bakım maskesi aldım. hiç memnun kalmadım. saçları sönük sönük ve sanki yağlanmış gibi yapıyor.
:1no2:

bende koyu mavisini kullanmıtım kepek işçin çok etkili kullanmıştım önceden çok memnun kaldım

kırık saç uçları için onarıcı serumdan çok memnunum çok güzel bence ve işe yarıyor gerçekten,zeytinyağlı saç maskesi de çok güzel ama benim saçım yağlı olduğu için ben kullanmayı bıraktım zeytinyağı kuru saça daha iyi gelir...

Her saça farklı şampuan iyi gelir ama avonun bir maskesi planet spa bir kere dene çok süper fiyatıda uygun.Saçlarım işlemden berbattı şimdi hiç kırığın yok diyor kuaförler.Bu maskeyle birlikte avonun kuru ve yıpranmış saçlar için şampuanını ve kremini kullanıyorum.

ben avonun hiçbişiyinden memnun kalmadım. boşuna gitti paralarım vaaaah beniiii:)))
illaki saç bakım maskesi gibi bişiy alıcaksan shwarszkoph gliss kullan harika bişi.

Kızlar ben durulanmayan saç bakım kremini (leave-in conditioner) kullanıyorum, banyodan sonra saçlarımın nemini iyice alıp saçlarımı tarıyorum ondan uyguluyorum tekrar tarayıp kurutuyorum, çok güzel oldu saçlarım. Benim saçlarım uzundur bi de bakımı zordur ama beni bayaa bi rahatlattı.
Avon temsilcisi olmak isteyen birileri varsa aranızda bana mesaj atabilir canlarım =)

X