Erken hamilelik belirtilerinde akıntı şart mıdır?

BuSeeMMM

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
448
2
36
sLm arkadaşlar. Adet tarihine 2-3 gün kala hamile olup ama hiç akıntısı olmayan ve belirtileri yaşamayan var mı? Yani çok belirgin özellikler. Akıntı, karın ağrısı vb. Yani illa bi hamilelikte akıntının olması şart mı? Bu konuda tecrübesi olanlar cvplarınızı bekliyorum. Herkese çok teşekkürler.

canım illa akıntı olmsı sartmı bılemıycem ama kendı yasadıklarımdan yola cıkarak bende adete 5-6 gun kala su gıbı akıntı baslamısıtı her seferınde boyle olmustu ama ınsandan ınsana degısıyorsa bılemem.

herkezde akıntı oluyo galiba arkadaşlar ben de bu konuyu merak ediyorum benim 2 günüm var ama kupkuru, akıntım yok gibi.boşa ümitlenmiyelim

benim regli günümde yarın. kasıklarımda bir haftadır ağrı var ayaklarım üşüyoo ama yüzüm yanıyoo dün bütüngün baş ağrısı çektim arada bacak kasılmasıda yaşıyorum bi kaç gündür sabahları uyandığımda ellerim şiş oluyoo ve yorgunluk var esasında hamile olmayı şu anda pek istemiyorum ama belirtiler beni düşündürüyor amaa akıntım yokkkkkk. sizce bunlar belirti olabilir mi

selam arkadaslar , regl olmama 5-6 gün var ve 3 gündür kasık ve bel agrısı yasıyorum ayrıca hic olmadıgı kadar da akıntı var. Umutlanmalı mıyım sizce , simdiden test yaptırsam cıkar mı ?

selam arkadaslar , regl olmama 5-6 gün var ve 3 gündür kasık ve bel agrısı yasıyorum ayrıca hic olmadıgı kadar da akıntı var. Umutlanmalı mıyım sizce , simdiden test yaptırsam cıkar mı ?

canım kendi topğinede yazmıştım yanıt, akıntı iyiye işaret ve bazen bak ama her zaman değil 5 gün kala çok çok silik çıkabiliyor.istersen yarın sabah bi şansını dene:)

kızlar akıntı şart değilmiş. hem doktorlar hemde hamile kalmış diğer arkadaşlar öööle söölüyor. ben bu soruyu başka topikte sormuştum ve hiç akıntısı olmadan hamile kalanda çıkmıştı. mesela annemde adet geçtikten sonra başlamış akıntı. bence moralinizi bozmayın bak benimde akıntım yok. ama olur inşallah bu ay diorum.

Ben de hamile olabileceğimden şüpheleniyorum ama tuhaf olan şey hiç akıntım yok. Diğer aylarda davamlı akıntım olurdu adetime kadar kesilmezdi. ilk defa bu ay hiç gelmiyor. Bende tersi mi acaba? ılk belirti olarak akıntısı kesilen ve sonradan hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var mı?

Dostlar bende akıntı olmadı ama ilişkiden 7 gün sonra yani adetime 7 gün kala Sanki adetin 2. günü gibi çooooook şiddetli bir adet ağrısı oldu o işte bebişimin tutunma cabalarıymışşş... Ben zaten adetim gecikmeden anladım gebe olduğumu çünkü hiç 7 gün kala bu kadar şiddeetli karın ağrım olmazdı... Ben de dayanamadım gittim hemen bir kan tahlili gebe çıktım 3 haftalık:) 2 hafta sonra da 5+3 de bebişimin keseini gördüm şuanda 13+4 oldum çok şükür rabbim herkese nasip etsinnn

benim akıntım hiç olmadı canım, bunlar herkeste görülecek diye bir kaide yok...çok değişken oluyor

bnmde adetime6 gün var ve benim 4 5 gündür bel ağrım var kasıklarıma ara ara ağrılar sancı şeklinde giriyo bugunde ara ara göğsüm sızladı..birde saçma sapan duygusallıklarım var akıntımda var az bişey sarımtrak..
hamile olabilirmyim...

kızlar akıntı dediğiniz bildiğimiz her ay olan akıntılar dimi,benimde çoğaldı bu ay ,pazartesi randevu aldıım doktora gitcem bakalım ne olacak ama daha adetime 5-6 gün var sanırım çıkar kan testinde eğer bebek varsa

Dostlar bende akıntı olmadı ama ilişkiden 7 gün sonra yani adetime 7 gün kala Sanki adetin 2. günü gibi çooooook şiddetli bir adet ağrısı oldu o işte bebişimin tutunma cabalarıymışşş... Ben zaten adetim gecikmeden anladım gebe olduğumu çünkü hiç 7 gün kala bu kadar şiddeetli karın ağrım olmazdı... Ben de dayanamadım gittim hemen bir kan tahlili gebe çıktım 3 haftalık:) 2 hafta sonra da 5+3 de bebişimin keseini gördüm şuanda 13+4 oldum çok şükür rabbim herkese nasip etsinnn

bebeğiniz hayırlı olsun öncelikle, benimde adetim 4 gün geçti ve bugün açık kahverengi akıntı geldi :) bende birkaç gün sonra test yapmayı düşünüyorum :KK16:

benim regli günümde yarın. kasıklarımda bir haftadır ağrı var ayaklarım üşüyoo ama yüzüm yanıyoo dün bütüngün baş ağrısı çektim arada bacak kasılmasıda yaşıyorum bi kaç gündür sabahları uyandığımda ellerim şiş oluyoo ve yorgunluk var esasında hamile olmayı şu anda pek istemiyorum ama belirtiler beni düşündürüyor amaa akıntım yokkkkkk. sizce bunlar belirti olabilir mi
Selamün aleyküm arkadaşım çok eski konu ama yazayım dedim peki hamilemiydiniz çünkü bende yaşıyorum saydıklarınızı inşaallah umut olur bana dua eder misin 🤲❤️

Ben ovulasyon donemınde de adete yakında normalde akıntım olurdu ama hamıle kaldıgım ay kupkuruydum 🤷🏼‍♀️

X