Bölgesel İncelme Parafinli Korse Kullanan Var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

zeliha42

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2006
168
0
44
Arkadaşlar hızla kilo alıyorum ve aldığım her kilo midemde yağ olarak depolanıyor.Karın ve göğüs kısmını da sayarsanız şuan belden yukarı üç kat olmuş durumdayım.Parafinli korseyi denemeyi düşünüyorum.Bunu deneyen varsa lütfen bana yazsın.Ayrıca bu mide yağlarını eritme konusunda başka fikri olan varsa lütfen bilgi versin.Şuan acayip canım sıkkın.Bu yüzden eşim tarafından bile beğenilmediğimi düşünüyorum.ARTIK BU KİLOLARDAN BIKTIM

canım evet yağ eritiyor teyzem kullandı ama sonuç vermesi için 1 hafta çıkartmaman gerekiyor yani uyurken hep üzerinde olmalı bide 1 hafta boyunca banyoda yok tabiki sadece saçlarını yıkayabiliyorsun sonrada 3 gün tutuyosun
tani çok zor kullanması ama sonuç veriyormuş.....

Evet ben kullandım, yaklaşık iki yıl önceydi, tam 2 ay devamlı kullandım, yalnızca yatarken çıkartıyorsun onun harici devamlı takmak zorundasın iyi sonuç alabilmek için, ben faydasını gördüm, 44 bedene kadar çıkmıştım şuan 40 beden giyiniyorum, ama yiyeceklerinede dikkat etmen lazım ve ayrıca bol su içmelisin, yürüyüş yapmalısın, günde en az yarın saat yürüyüş iyi geliyor

zeliha42 hanım seninle aynı kaderi paylaşıyoruz galiba günlerdir kadınlar kulubünde dolaşıp duruyorum bu kilolarımla nasıl baş edebilirim diye ama hala 95 kiloyum. Arkadaşım tek çaren boğazını tutman diyorlar onu başarsak zaten obezite diye bir şey olmaz. Bunlar tamamen irade diyorlar iştahın çok açıksa idare sıfırlanıyor. Günlerce li_da denilen haplarla ilgili sitelere girdim yazıları okudum elimde olduğu için bir türlü başlayamamıştım. En sonunda kendimi feda edip başladım ama ne yazıkki birinci gün akşam üstü bir böbrek ağrısı sabaha kadar uyumadım ve onada son verdim. Anlayacağın çok ümitsiz bir haldeyim selamlar arkadaşım.

Arkadaşlar kilo bütün bayanların sorunu.Bende 77 kilo idim.Şuan 69 lardayım.Galiba yine çıkacağım.Bende lidayı 1 ay kullandım.ve 10 kilo verdim.Sonra hakkında araştırma yaptım.2.sini almaya korktum.Günde 3litreye yakın su içiyorum.Mümkün oldukça akşam 6 dan sonra birşey yememeye çalışıyorum.Çok acıkırsam meyva ile geçiştiriyorum.Ama bana kalırsa spor şart hanımlar.Sadece dikkat etmek yetmiyor.Ama kendinizle barışık olun,sıkıntı yapmayın bu konuları.

çok yakın arkadaşım kullandı o korseden;tavsiye edilen şartlara da uydu ama sonuç alamadı:1no2:

göbek ve mide yağlarını eritmek için spor şart ...
kısacası günde 10 sefer mekikle başla ve arttır sayıyı ama hergün yap ve yediklerinede dikkat et özellikle herkesin dediği gibi akşam yatma saatinden 3-4 saat önce birşey yeme.. yatacağın zamanda 1 tatlı kaşığı bal ye:1yes2:
bal gece boyunca vücut yağlarını yakmaya yardımcı oluyormuş..
sabah uyandığındada 1 bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı bal ile 10 damla limon suyu karışımını iç...
umarım faydalı olur
mekik çekmeyi unutma!!!:teselli:

alinkam çok haklı önceki doğumumda 30 kilo almıştım bir buçuk ayda rejim yapmadan sadece sporla 15 kilo vermiştim, mekik başlarda zorlanırsın ama ben 100 tane çekiyordum, karın falan kalmamıştı..Şimdi mi yine doğum yaptım ve yie şişkoyum ama şubatta başlıyacağım kısmetse...

canım bende kullandım 2 ay kullanmak gerekiyor ben biraz bunluyum giyemedim bikaç gün giydim gecede yattım ama zararlı böbreklerim ağrıdı şimdilerde yeniden giymeye başladım sıktığı için yemek ihtiyacı duymuyorsun gece çıkart sürekli giyince vücutta eriyor eskiyor zaten etkilide oluyor ama birazda rejim ve spor yapman gerekiyor ben aerobikle oryantalle zaten hocalıkda yaptım öyle verdim akupunktura gittim şimdi tekrar aldım ve korseyi giymeye başladım birazda boğazı kısıp tekrar spora başlarsam veririm hepimize kolay gelsin

merhaba ben parafinli korseyi yıllardır dönem dönem kullandım..evet bence çok faydalı oluyo.benim sürekli gittigim bir korsecim var istersen sana tlf numarasını yolayabilirim.bölgesel zayıflamada bire bir..

bende birkac cesit korse denemistim, su anda thermal sauna sortu okuyordum ki arama motorundan yazilariniza ulastim.
malesef daha once denedigim urunler hicbirsey ifade etmedi. hic kullanmadan kaldirdim. ama akillanmadim sanirim hala arastirma icerisindeyim.
kilo alamayan biri olmak ne guzel olurdu :KK66:) periodik olarak birseyler yapmak insani deli ediyor. benim en son uyguladigim bir program oldukca ise yaradi bir ayda bes kilo kadar kendime eziyet etmeden verebiliyorum ama bir korse de takviye olsun diye dusunuyorum. ise yarar birsey bulan yazarsa sevinirim
Ebru

korseyi giyerek spor yapmak , ornegin yuruyus..kolay oluyor mu, daha etkili oluyor mu acaba
tsk.
ebru

merhaba ben parafinli korseyi yıllardır dönem dönem kullandım..evet bence çok faydalı oluyo.benim sürekli gittigim bir korsecim var istersen sana tlf numarasını yolayabilirim.bölgesel zayıflamada bire bir..

bana korsecın hakkında bılgı verırmısın

bundan 4 sene oncesınde tv de gorup almıstım begenmezsenız paranız 30 gun ıcınde ıade demıslerdı kılolarımı da acaıp kafama takıyodum aldım( o zaman 17 -18 yaslarındaydım)
geldı kargo ıle 15 gun denedım begenmedım ıade etmek ıstedıgımı soyledım yok efendım kesın mennun kalırmısım olurmuymus ole sey bıraz daha kullanın dedı pekı dedım
2 gun sonra tekrar aradım vermek ıstıyorum mennun kalmadım dıyorum sıze dedım verdıgınız sozu neden tutmuyosunuz sıkayet edıcem gereklı yerlere dedım sonra kargodakı elemanlarının dolu oldugunu alamayacaklarını bos oldugunda kargonun ıadeyı alacagını soyledı sonra ne gelen var ne gıden 30 gunu de gectı tabı tekrar aradıgımda da acmadılar bende ugrasmadım
dıyecegım o dur kı sakın ha sakın almayın satıcılar sızın zayıf noktalarınızdan yararlanıp para kazanıyo sızın saglıgınız onlar ıcın hıcbır onemı yok :1no2:

Arkadaşlar, parafinli değil ama normal korse kullandım, Anıl marka, çok güzel, hiç çıkartmadan sadece yatarken çıkartıyorsun, çok güzel acayip sıkı, ama zamanla vücuda uyum gösteriyor.Ben 1 ay boyuncataktım ve 1 beden küçülttü.Şu an 2. ayıma giriyorum..Bu arada Dove Selülit kremi , yosun özlü ondan aldım, Önce krem ile masaj yapıp, bekliyorsunuz, üstünede korse giyiyorsunuz, acayip faydasını gördüm kızlar, bu arada hergün yarım saat yürüdüm,Bu benim formülüm çok ta memnunum..Ayrıca geceleri avokado çayı için, bir kupa. Vücutta ödemi ve suyu atıyor..

Tavsiyemdir..a.s.:1hug::asigim:

Yarattığı mucizelerle bilinen parafin şimdi kadın bedeninin ayrılmaz parçası
Uzay teknolojisinin yanı sıra hayatın her alanında geniş bir kullanıma sahip olan parafin, şimdi de kilo sorunu olan kadın ve erkeklerin imdadına yetişti. Parafin maddesinden yapılan korseler kalça, basen, göbek ve baldırlardaki yağlanma ve selüliti yok ederken, kişinin iki ayda iki beden incelmesini sağlıyor. Diyetisyen ve Zayıflama Uzmanı Arzu Gündoğdu, parafinli korselerin vücuttaki kütle halindeki yağları eritme ve masaj özelliği bulunduğunu söyledi.

Kısa sürede etkili
Kadınların ve erkeklerin korkulu rüyası haline gelen aşırı kilolardan, 2 ay gibi kısa bir süre içinde kurtulmak mümkün. Bunun için diyet listelerine sıkı sıkı uymaya ve vücuda işkence edercesine spor yapmaya gerek yok. Hayatın birçok alanında yaygın olarak kullanılan parafin maddesinden yapılan korselerle en az 2, en çok 3 ay gibi kısa bir süre içinde 2 beden incelerek forma girmek artık kolay. Diyetisyen ve Zayıflama Uzmanı Arzu Gündoğdu, parafinli korselerin karın, kalça, bel, basen ve baldırlardaki yağları eriterek, tamamen vücuttan attığını söyledi.

Sarkmaları önlüyor
Isıya duyarlı bir madde olan parafin'in, bu özelliği sayesinde vücut ısısını 2-3 derece arttırdığını ifade eden Gündoğdu, şöyle konuştu: 'Deri altında ısınan yağ kütleleri, korsenin çapraz dokuma özelliği ile yaptığı mikro masaj sayesinde cücuttan atılıyor. Masaj etkisi aynı zamanda bu bölgelerdeki sarkma meydana gelen kısımları da topluyor. Parafinli korseleri bayanların yanı sıra, kilo sorunu olan erkekler de rahatlıkla kullanabilir. Bayanlarda korsenin cüvudu kaplama alanı diz kapağı üstünden gğüs altına kadar olan bölümdür. Erkeklerde ise bel, göbek ve mide bölgesini kapsar. Korse, bayanlarda ve erkeklerde bu bölgelerdeki yağ metabolizmasını çalıştırarak cücuttan eriterek atar.'
Gün boyu kullanabiliniyor
Ek zamana gerek yok Parafinli korseyi kullanırken ek bir zaman harcamaya gerek olmadığının altını çizen Gündoğdu, 'Ev işi veya spor yaparken, çalışırken, yürürken, hatta otururken bile kilo vermek mümkün. En az iki ay süreyle 8 saatten az olmamak koşuluyla çıplak tene giyilen parafinli korselerle iki ayda iki beden incelmek mümkün' dedi. Gündoğdu, korseyi kullanırken günde iki litre su içilmesi gerektiğini vurgulayarak, korseyle ilgili ayrıntılı bilgilere 'www.parafinlikorse.com' internet adresinden ulaşılabileceğini kaydetti. Bülent BİRİCİK

PARAFİN NEDİR?
Kozmetik dermatoloji alanında sıklıkla kullanılan parafin, hepimizin evlerinde vazelin formunda bulunur. Mineral yağlardan elde edilen parafin, dermatologlar ve kozmetikle uğraşan kimyagerler tarafından cilt ürünü olarak kullanılan en iyi yağlardan biri olarak değerlendirilir. Ciltte hiçbir reaksiyona yol açmaz, alerjilere neden olmaz, serbest radikalleri ortaya çıkarmaz. Uzmanlar, parafinlerin protein içermedikleri için ciltte reaksiyona yol açmadığını, aksine olumlu etki yarattığı görüşünde birleşiyorlar

Arkadaslar ben normal; cok siki olmayan bir korse kullandigim halde, korseyi giydikten 3-4 saat sonra midemde sislik ve agri oluyo. Parafinli korseyi kullananlarda boyle bi sorun olmuyo mu acaba ve bi zarari yokmu?

güzelim zaten mideye kadar geliyo uzunlugu zannimca cok yemegide önlüyo basinc uyguladigi icin
iki haftadir kullaniyorum beklicez görelim ne olacak:sm_confused:

X