Cilt Bakımı Ürünleri RoC Complete Lift Gece ve Gündüz Kremi Kullanıcı Yorumları ve Paylaşım Alanı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Gündüz Kremi

ROC’UN SARKMA KARŞITI ÇİFT ETKİ TEKNOLOJİSİ ile geliştirilmiş COMPLETE LIFT GÜNDÜZ KREMİ , THPE+Bugrane teknolojisi sayesinde cildinizin sıkılaşmasına , esnekliği geri kazanmasına yardımcı olur . Formülündeki THPE cilt hücrelerini sıkılaştırarak **, ölçülebilir lifting etkisi * sunar. Doğal bitkisel bir öz olan Bugrane , ciltte elastin**oluşumunu hızlandırarak lifting etkisinin uzun süre devam etmesine yardımcı olur.

Sonuç: Cildinizi nemlendirir, lifting etkisi ile yüz hatlarınızın yeniden şekillenmesine , cildinizin sıkılaşmasına ve kırışıklarınızın görünümünün azalmasına yardımcı olur.

$RoC-COMPLETE-LIFT-Sarkma-Karsiti-Gunduz-Kremi.gif

Kullanan kadınların
%92si lifting etkisinden memnun kaldığı***
%87’sinin Complete Lift gündüz kreminin yapısından memnun kaldığı ***
klinik testlerle kanıtlanmıştır.

ROC’UN SARKMA KARŞITI ÇİFT ETKİ TEKNOLOJİSİ ile geliştirilmiş COMPLETE LIFT GECE KREMİ , THPE+Bugrane teknolojisi sayesinde cildinizin sıkılaşmasına , esnekliği geri kazanmasına yardımcı olur. Formülündeki THPE cilt hücrelerini sıkılaştırarak **, ölçülebilir lifting etkisi * sunar.Doğal bitkisel bir öz olan Bugrane , ciltte elastin **oluşumunu hızlandırarak lifting etkisinin uzun süre devam etmesine yardımcı olur.

Sonuç: Her sabah uyandığınızda cildiniz yenilenmiş bir görünüme kavuşur; yumuşaklığını ve canlılığını geri kazanır.Kozmetik lifting etkisi ile yüz hatlarınızın yeniden şekillenmesine , cildinizin sıkılaşmasına ve kırışıklarınızın görünümünün azalmasına yardımcı olur.

$RoC-COMPLETE-LIFT-Sarkma-Karsiti-Besleyici-Gece-Kremi.jpg

Kullanan kadınların
%96sı Complete Lift gece kreminin yapısından memnun kalmışlardır ***
%80’i ciltte uyandırdığı rahatlama hissinden memnun kalmışlardır***

*7 saat etkili kozmetik lifting etkisi. Fransa’da 48 kadın katılımcı ile 8 hafta boyunca gerçekleştirilen klinik değerlendirme sonucudur.
** in vitro testler . THPE Tetrahydroxpropyle Ethylenediamine
*** 2 hafta boyunca 101 kadın katılımcı ile gerçekleştirilen memnuniyet testi sonucudur.

Selam kızlar,

Daha önce Roc un tam adını şimdi hatırlayamadığım yüz temizleme sütünü kullanıp çok memnun kalmıştım. Markanın güvenilirliğinden şüphem yok. Kullanmaya başlayalı 1 hafta kadar oldu ama konu açmaya anca fırsat bulabildim. Şimdilik herşey iyi. Kokusu, kullandıktan sonra cildimi yumuşacık yapması güzel. Şu anda tek sorun iki kremin kavanozu tamamen aynı ve gece ve gündüz ayrımı çok ufak yazılmış. Önceden karıştırmamak için iyice incelemem gerekiyordu. Şimdi gece olanı başucuma gündüz olanı banyoya koyarak sorunu çözdüm. Ama keşke kapak renklerini farklı yapsalardı. Başka kullananlar da varsa yorumlarını bekliyorum.

diğer kullanıcıı da benim sevgili yağmurluk :)
ben henüz kullanmaya başlamadım..
şu an sınavlarımdan dolayı gecem gündüzüme karışmış durumda..
bu dönemde kullanırsam sağlıklı bilgi veremeyeceğimi düşünüyorum..
bu nedenle bir hafta sonra kullanmaya başlayacağım..
ve sonuçları paylaşacağım ..

Uzun yıllardır RoC'un ürünlerini kullanıyorum.
Cildim çok kuru ve bir tek RoC'un hydra + nemlendiricisi güzel nemlendiriyor ayrıca gözaltı kremindende çok memnunum keza temizleyici ve toniğide güzel ve tabi dudak bakım stiğide süper yani uzun lafın kısası RoC ürünlerinden memnunum.
Umarım sizde memnun kalırsınız.

ben ürünü 6 nisanda kullanmaya başladım..
yani 10 gündür kullanıyorum..
üzülerek söylüyorum ki bugünden itibaren bırakıyorum..
cildim kremdeki bi maddeden hiç hoşlanmadı sanırım.
temre benzeri birşey oldu..ve kaşıntılı..
önceleri sivilce çıkacak sandım ama temre gibi kuru ve kaşıntılı bir alerjiye dönüştü..
çene altımda da aynısı oluşunca cildimin ürüne tepki verdiğini düşündüm.
daha da ilerlemeden bırakıyorum kullanmayı..
roc ürünlerinin kalitesi herkes tarafından bilinir..benimki şanssızlık oldu..
:KK59:

Merhaba
Bu ürün 40+ hatta hatta 45+ yaş grubuna hitap eden bir ürün olduğundan sanırım kullanıcı seçerken hata yaptık. Cildinizin genç olması sebebi ile cildin böyle bir tepki vermesi beklenesi bir durum. Bir sonraki kullanıcılarımızı uygun yaş gruplarından seçeriz.

Merhaba
Bu ürün 40+ hatta hatta 45+ yaş grubuna hitap eden bir ürün olduğundan sanırım kullanıcı seçerken hata yaptık. Cildinizin genç olması sebebi ile cildin böyle bir tepki vermesi beklenesi bir durum. Bir sonraki kullanıcılarımızı uygun yaş gruplarından seçeriz.

ilginiz için teşekkür ederim..
yüzüm hala geçmedi ama yazdığım güne oranla daha iyi..
inşallah yakında birşey kalmayacak..

bende bugün nemlendiricilerine bakayım dedim kız bana yaşımı sordu 30 a giricem dedim bana bu kremleri önerdi alnımda hafif kırışıklıklar ve yanaklarda da hafiften sarkma varmış dediğine göre...burdada 40+ hatta 45+ yazıyor yani benim için erken mi bu kremler o zaman bayan bana neden bunu önerdi acaba anlamadım

X