İlaç Mümessili Eşleri...

net maaşları çok iyi değil 1500-2000 arası
ama eğer kotayı tutturabilirse senede 20-40 milyar arası prim alıyorlar
en azından eşimin çalıştığı firmada öyle
bunlara artı özel sağlık sigortaları(aile bireyleri de dahil) yemek çekleri,telefon faturaları,giyim çekleri,araba ve benzin imkanları da var

cnm merhaba adana nasıl bı yer guzelmı cok sıcakmıs galıba, kendınde adanalımısın belkı ılerde adnaya gelebılırız oyuzden sordum.Tabı senın kendı memleketınse ıyıce guzel gelır:)a.s.

slm kızlar yazılarınızı tamamen okudum ama sizlere sorum olcak.ben ne nişanlım bu işi yapmayı çok istioruz onun girme olasılığı çok yüksek satış pazarlamada çok deneyimi var bende 0 hiç yok yani.
ama benim merak ettiğim biz istanbuldayız ne kadar sıklıkla seyahat oluor şehirlerarası falan çok sık oluormu yani??

slm kızlar yazılarınızı tamamen okudum ama sizlere sorum olcak.ben ne nişanlım bu işi yapmayı çok istioruz onun girme olasılığı çok yüksek satış pazarlamada çok deneyimi var bende 0 hiç yok yani.
ama benim merak ettiğim biz istanbuldayız ne kadar sıklıkla seyahat oluor şehirlerarası falan çok sık oluormu yani??

değisiyo canım bızım fırmada 1 gece yatılı kalıyosun yanı haftanın 2 gunu evde yok oluyosun

Selam,

Ben yurtdisindayim ve bu meslegi yaptim. Turkiyede is imkanlari nasil birisi bana yardimci olabilirmi? Kesin donus yapmayi dusunuyoruz esimle ama is bulabilirmiyim diye endiseleniyorum..
En Büyük TÜRKİYE

merhaba kizlar benim nisanlimda kursta yedek oldu en fazla 1 ay icinde ise alinirsin kesin demislerdi bu hafta tam 1 ay doluyor ama hala haber yok. 1 mayista alim yapilcak diyorlar ama simdiye kadar aramadilar sizce ne olur

slm canım banamı yazdın emın olamadım ama nılufer demıssın...
bana sorarsan esini sen uzaktan anlamaya devam etyerimseniben
o kadar zorkı ben calıstım kendı ısteğimlede ayrıldım bılmıyorum cok yoğunluğu stresı her işe koşmayı istiyorsan ıyı bı meslek
eşinden zaten bılıyorsundur
ben calıştığım süre içinde stres yorgunluk manyak gıbı olmustum yanı hıc bana gore değil imkanlar iyi ama hele evlılık cocuk varsa seyahatler falan oldukca zor.eşinle seyahat gunlerın aynı olmazsada haftaiçi 4 gün görüsemezsin
tabıkı sen bılırsın belkıde bu mesleği çok seversin bunlar benım naçizane görüsüm
hersey gonlunce olsun...a.s.

merhaba, bende seyahat konusunda bilgi almak istiyorum. tüm reprezantlar için geçerli mi bu sehayat, zorunlu mu yani şehir dışı seyehatleri

Evet ben bir ilaç mümessili eşiydim ama o iğrenç ortamlarındaki insanlar bizi ayırmaya çalışana kadar..O meslekten ve o ortamdan nefret ediyorum..

herkese merhaba arkadaslar bende bir mümessil eşiyim.. şuan izmirde yaşıyoruz dısarıdan güzel imkanlı bir iş gb gözüküyor ama dışı sizi içi bizi yakar misalı.. Bende hastanede calışıyordum takın zamanda dogum yapıncaişi bıraktım. Bizim lanet şirketimiz 11 bin tl borcu bize yıkıp kanıtla doktorla aldığını diyerek işten çıkardı. Herkese tavsiyem eşleri ize söyleyin dikkatlı olsunlar

arkadaşlar mrb,
acil yorumlarınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım var. lütfen yardım..
bnm erkek arkadaşımda mümessil ve evlenmeyi düşünüyorz ama ailem ve çevremdeki herkes şiddetle karşı.
işi garanti değil. geleceği yok olmaz diyorlar. ben erkek arkadaşımı seviyorum ama bu kadar olumsuz yorum içinde de
kafam karışıyor. kararsız kalıyorum. sonuçta kimse ilerde eşinin işsiz kalmasını istemez.

ne diyorsunuz?

slm bayanlar bende artık sizdenim
eşim ilaç firmasında
osel ilaç bölge şefi
bende hastanede çalışıyorum
eşim istemiyor ama
ben ilaç sektörüne geçmeyi cok istiyorum
eşimi daha iyi anlamak ve yardımcı olmak
yönünden iyi olur diye düşünüyorum
nasıl gidiyor bayanlar seyahatlerle aranız nasıl
yolundamı herşey
ben alışamadım....

mrb,
bnm erkek arkadaşımda mümessil ve evlenmeyi düşünüyorz ama ailem ve çevremdeki herkes şiddetle karşı.
işi garanti değil. geleceği yok olmaz diyorlar. ben erkek arkadaşımı seviyorum ama bu kadar olumsuz yorum içinde de
kafam karışıyor. kararsız kalıyorum. sonuçta kimse ilerde eşinin işsiz kalmasını istemez.

ne diyorsunuz?

net maaşları çok iyi değil 1500-2000 arası
ama eğer kotayı tutturabilirse senede 20-40 milyar arası prim alıyorlar
en azından eşimin çalıştığı firmada öyle
bunlara artı özel sağlık sigortaları(aile bireyleri de dahil) yemek çekleri,telefon faturaları,giyim çekleri,araba ve benzin imkanları da var

mrb,

ne diyorsunuz?

X