prima kullananların dikkatine...

israil ürünleri olarak prima, huggies ve pedo....

molfix yada evy baby de Türk malı olarak diye getirilmiş
ve bunların kullanılması önerilmiş
ne derece doğru bilmiyorum... internette bu yazıyı bulunca molfixse karar verdim..müslümanlar yesin paramızı... :KK4:

bebek bezi ile ilgili bi konu açılmıştı, orda okuduklarımdan sonra ben de başka bez denemeye karar verdim. primadan çok memnundum, başka bez kullanmamıştım şimdiye kadar, ama prima bazen kakasını arka kısmından çıkartıyodu, kızıma 3 numara küçük gelince 4 mumaraya geçtik, o çok büyük geldi ve kakası her defa çıkıyodu. benimle aynı sorunu yaşayanlara huggiesi tavsiye ediyorum, kullanalı bi hafta falan oldu çok memnunum, şimdiye kadar hiç çıkarmadı.

aynen cnm bende kızıma baglıyodum her kaka yapıssında sankı yokmuş gıbı sırtına kadar cıkmıştı bende degıştırdım kurtuldum cocugu her kakada değiştırmekten

insanın kafası karışıyo ne olduğu belli değil bazıları huggies israil malı diyo bazıları prima doğru olan hangisi :26:

kızlar şu yenilenen canbebeyi kullanan var mı? eskisi tam bir kabus ama yenisini merak ediyorum. hani comfort dry olanlar.

bir de primanın kuru ve hesaplısını denedim, yan bantları kazık gibi. hiçç esnemiyor. zaten üstünde de, kuru ve hesaplıyı, aktif bebeyi ve premium care i karşılaştıran tablo var. kuru ve hesaplı 9 saat diğerleri 12 saat kuru yazmışlar.

,ilk doğduğunda prima premium care kullnıyordum 2. ayından sonra prima aktif bebek e geçtim,çok da memnunum,hiç sızdırma falan da yapmadı her ikisi de ,benim bebiş biraz da tombiş olmasına rağmen,şu anda 3.5 aylığız ve 7.5 kiloya doğru gidiyoruz,aktif bebek 3 numara kullanıyorum,gece 11 gibi altını değiştiriyorum,benim bebeğim gece neredeyse hiç uyanmıyor,sabah 6 gibi emmeye kalkıyor sadece,sonra sabah 10 a kadar yine uyuyor,ben de uykusu açılmasın diye gece altını değiştirmiyorum,ona rağmen hiç sızdırma yapmadı,gerçekten 12 saate kadar da dayanıyor,memnunum

bence de huggies den gelen hayir gelmesin daha iyi... israile yardim olarak gidiyo arkadaslar... bi kisiden ne olur demeyin bi kisinin aldigi bi israil mali bi mermi olarak filistine donuyo.... nolur duyarli olalimmm...

arkadaşlar haggies unilverin markasıdır oda unisel ve leverin birleşmesiyle olustugu için tek bi ülkeye ait değildir ..
prıma p&g firmasına aittir firma israilindir.aynı markaya ait ariel deterjan var logosu bayrak logosudur deniyo $images.jpg ben oyle bılıyorum

aynı sorunu ben de yaşıyordum
bebekten bebeğe değişiyor bu bez işleri, popolarının şekli ve kakanın tazyiki ile ilgili olmalı
prima her kakada sızdırıyordu, belden de kesin çıkıyordu
huggiesde belde lastik var, yanlardan da nadiren sızdırıyor
asıl israil malı olan prima
huggies de öyledir ama şaşırmam, molfix denemeli türk malı ise
yalnız benim kız tam ara beden şu anda galiba 5.5 aylık 3 no belden çıkarabiliyor, 4 daha iyi

kızlar bende prima kullandım ama çok pahalı 29 tl o yüzden canbebe kullanıyorum daha ucuz 18 tl aynı bez 4 no prima da 66 tane canbebede 60 tane var kızım 20 aylık oldu ama hala çiş bilmiyo bende zorlamıyorum eylül gibi tekrar deniyeceğim olmazsa seneye mayısa kadar gene bezlencek maalesef

Prima kullanıyoruz.Oglumunda arkasından hep kakası taşıyordu.4 kullanırken 4+ almaya başlayalı çok şükür hiç bi sorun yok:KK34:

prima parfümlü olduğu olduğu için pişik yaptı oğluma
ben hep canbebe kullandım çok şükür sorun olmadı bi daha
parfümsüz olduğu için tavsiye ederim

Ben de prima kullanıyorum.Oğlum 4 günde bir yapıyor ona rağmen hiçbir yerinden çıkmıyor.Acaba sıvı kakayı emenden kullanıyordum ondan mı? Şimdi eşim aktif bebek olanını almış 3 numara taktım bakalım ne olacak?

bende prima kullanıyorum, bir ara bazı bezlerin içinde sertlik oluyo diye başka markaları deneyim dedim ama molfix kızımın ten rengini kararttı sonra tekrar primaya geçtim, her banyo yaptırdığımda lifledim bol bol da ancak düzeldi rengi

bende prima kullanıyorum, bir ara bazı bezlerin içinde sertlik oluyo diye başka markaları deneyim dedim ama molfix kızımın ten rengini kararttı sonra tekrar primaya geçtim, her banyo yaptırdığımda lifledim bol bol da ancak düzeldi rengi

Canım ya, bende niye oğlumun poposu niye karardı diyordum :KK50: Ben normalde prima kullanıyordum fakat oğlumda pişik olunca bezini değiştirmeye karar verdim ve molfix aldım, ama hiç memnun kalmadım..Fakat benim memnun kalmama sebebim bezin üzerinin pamuklanmasıydı..Yalnız son bir kaç gündür oğlumun senin söylediğin gibi ten rengi değişti, karardı..Bende düşünüp duruyordum niye diye..İyi ki yazdın bez yüzünden olduğunu..Bende her banyoda lif yapayım bari..

kızlar prima candır:) evet doğru söylüyorsunuz bazen taşmalar oluyor ozaman 1 numara büyüğünü alın düzeliyor küçüldüğü zaman taşma yapıyor bir kere huggies kullandım çok sert ve sırtını kıpkırmı yaptı bantları .....
şuan oğlum 4 yaşında sizlere deneyimli bir anne olarak fikrimi söylemek istedim yine doğursam primadan vazgeçmem

sanırım bez olayı bebkten bebeğe değişiyor kızımda ilk doğduğunda tüm bezleri denedim en sonunda prima ve huggies te karar verdik dr tavsiyesi üzerinepişik olmasın diye 1ay huggies 1 ay prima kullandık ve pişik problemi ortadan kalkmıştı molfixi hiç gelmemişti tenine
şimdi 24 günlük oğlum var hemen primadan başladım ama tenine gelmedi evy baby aldım oda olmadı şimdi molfix kullanıyrm çok rahat oldu
kızıma pişik yaptı ama oğlumda şimdilik ii gidiyor bakalım ilerleyen zamanlarda sorun olacakmı

ben canbebe kullanıyorum ama geceleri bir yanından sızıyor bütün üstünü değiştirmek zorunda kalıyorum. Nedense bazı geceler öyle oluyor herzaman değil. Önerisi olan varmı acaba?:KK43:

Parfumsuz Prima bebek bezi kullaniyorum cokta memnunum, bazen disina cikartiyor diskisini fakat diyer denemis oldugum bezlerdede bazen cikiyordu..
Disinda cikmasinin sebebi genelde hangi sekilde durdugu veya cok sulu olup olmadigi..

X