Sakallı İpten Kapı süsü ve perde yaptım

niltol

...İŞTE BEN...
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.050
1
39
Arkadaşlar bu kısmı yeni gördüm ve çok hoşuma gitti herkesin eline sağlık bende ekim 2008 de evlendim ve Evimin mutfağının kapısı olmadığından annemle sakallı ipten kapı süsü ve uygun olsun diye mutfak camıma perde yaptık umarım başka arkadaşlarada fikir olur çünkü çok değişik birşey ve güzel duruyor...

evimide Evim güzel evim kısmında göstermiştim oradada var kapı süsüm ve perdem
http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/250954-niltolun-evi.html?bu linkden bakabilirsiniz

kapı süsünün holden görünümü
1000571.jpg

kapı süsünün mutfakdan görünüşü
25mutfak.jpg

kapı süsünün boncuklarının şekli
grnt0502tj9.jpg

boncuklarım
grnt0492cx6.jpg

tepesi kornişe birleştiği yeri
grnt0472uu4.jpg

mutfak camımım perdesi
1000580.jpg

grnt0432.jpg

Son düzenleme:
canım benim öncelikle Allar hayırlı uğurlu etsin evliliğini... Evin eşyaların çok guzel Rabbim sağlıkla sıhatle mutlulukla huzur içinde yaşamanızı nasip etsin...
perdelere gelince ellerine kollarına sağlık çok hoş ve şık olmuşlar gule gule kullan canım

Bence çok hoş olmuş canım ellerine sağlık...

filizim
aldo
Sersoy79

Arkadaşlar çok teşekkür ederim sağolun...

çok cici durmuşler ellerine sağlık iyi günlerde kulanın

deniz9001 cim sağol mutfak camım küçük olduğundan böyle bir fikir geldi annemin aklına üşenmedik ve yaptık sağol canım...

yakismis böyle güzel fikirler edenlere hayranim cok uyumlu olmus.

niltolcum çok güzel hoş ayrıca camında ve mutfak kemerinde çok şık durmuş bu fikri bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.Ben de yapmak istiyorum yanlız örme kısmını nasıl yaptın açıklamalı yazarmısın

niltolcum çok güzel hoş ayrıca camında ve mutfak kemerinde çok şık durmuş bu fikri bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim.Ben de yapmak istiyorum yanlız örme kısmını nasıl yaptın açıklamalı yazarmısın

canım sağol mutlu oldum, tatlım o kısım çok kolay zincir çekiyoruz ve 3 kere de çıkartarak kutular yapıyoruz, yukarı kadar 10 sıra yeter, yatay olarakda nereye yapacaksan oranın ölçüsü kadar olacak kutucuklar... daha sonra ipleride kutuların arasından 1 boş 1 dolu yaparak geçirip tepede bağlıyorsun ve en üsteki kutularada korniş düğmelerini takıyorsun, çok basit umarım anlatımım olmuştur

X