beta hcg değeri

reyyane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
34
0
arkadaşlar bete hcg 10.gün 189 çıktı. 13. gün 744 çıktı.tüp bebek yaptırmıştım 3 tane yumoş yerleştirdiler acaba ikiz mi üçüz mü. lütfen cevap verin..çok merak ediyorum

tebrikler cnm kaçtane bilemiyorum ama tek değil bence hayırlısı olsun hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun..

benim de ilk başta ikizdi 10.gün değerim 220lerdeydi galiba 13.gün değerim de 400 lerde falandı.iki kese görünmüştü.muhtemelen seninki de ikiz ya da üçüz.tek olmadığı kesin.Allah hayırlısını sağlıklısını versin, kucağına almayı nasip etsin...

önelikle hayırlı olsun.benim 12.beta hcg değerim 428'di ve ikizlerime hamileyim.allah gönlüne göre versin.kenine dikkat et

hayırlısı olsun cnm tebrik ederim...bende uyuyamıyorum heyecandan yarın sabah bende beta değerimi ölçtürmeye gidicem 11.gün benmimde banada 3 tane yerleştirdiler...o kadar korkuyorumki ya tutmadıysa diye akşamdan beri durup dururken ağlıyorum daha sonucu almadan...çok zor günlermiş kızlar bunlar...Allahım inşallah hepimize nasip etsin...

cano canım benim hakkında hayırlısı neyse o olsun güzel haberlerini bekliyorum arkadaşım Rabbim ne eylerse güzel eyler dilerim sende bu güzel duyguları tadarsın ki içimden tadacaksın diyor bir ses hadi hayırlısı olsun arkadaşım

kızlar bu degerler yanıltıcı olabılıyor
benım 8.gun 111
13.gun 562 diydi tek gebelık var suan

hayırlı olsun canım.allah tamamına erdirsin inşşş.çok güzel bi değerr.allah gönlüne göre versin.

Tebriklerr.Allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin yavrularınıı :)daırısı başımızaa inşallahhhhhhh

kızlar benimd 12. gün değerim 133 ve ben ikizlerime hamileyimm.allahımherkese nasip etsin

bende yeni katıldım 12. günde beta hcg değerim 290 çıktı kseyi görene kadar bida kan tahlili istemedi doktorum bu konuda bilgisi olan varmı acaba 290 nasıl bir değer

aysel değerin ikiz gibi duruyor..

benim 12. gün 197

14. gün 452

sonuç ikiz...

benden keseye görene kadar bida tahlil istemedi saırım siz yaptırmışınız acaba hamilelik belirtileri ne zaman başlıyor mide bulantısı falan bende pek yok daha

kızlar benimde 12.gün değerim 181 yarın yani 14 gün tekrar yaptırıcam..Ama korkuyorum ya katlanmazsa..... kesin katlanır dimi?

X