Adet dnemi ncesi kanama yaayanlar

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
adet dönemi öncesi kanama yaşan
arkadaşlar 4 gün önce eşimle ilişki sırasında açık pembe renkte kan geldi daha da adetime 9 gün vardı ertesi günde 1-2 damla geldi ve bitti ben 10 aylık evliyim bugüne kadar hiç korunmadım ve gebelik olmadı geçtiğimiz ay fitil kullandım o da henüz bitmedi bununla ilgili olabilir mi acaba yoksa gebelik mi söz konusu bilmiyorum testte yapmadım bu durumu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

slm adet adet başlama tarihinden 15 gün ila 22 gün arası yumurtlama ve çatlama dönemi oluyormuş bazan vücut döllenme ölmadığı için bu tür kanamalar normalmiş bende yaşamıştım böyle bir durum dr.tüm tetkikleri yaptı bişey çıkmayınca bu sonuca vardı bazı kistlerde ara kanama yapıyormuş böyle onun icin bence sizde bir kadın doğum uzmanına gidin ihmal etmeyin saygılar

mrb öncelikle ilginden dolayı teşekkür ederim dün doktora gittim bi sorun yok sol yumurtalıktaki kist kaybolmuş sağda da 28 mm çıktı fakat adet dönemim yakın olduğu için kaybolur dedi önemsiz yani muayene esnasında da bi sorun çıkmadı bunu ilşki esnasında zorlamaya bağladı
görüşmek üzere......

X