2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Allah başarılarınızı artırsın inşallah daha da yükselin.azmin elinden bir şey kurtulmaz tabi.konu tekrarlarını kendi özetlerinden mi yaptın yoksa kitaplardan mı merak ettim canım :18: :KK4:ben özet çıkarsam mı çıkarmasaM MI kararsız kaldım da...bi de mesela önce tarihi bitirip sonra başka derse mi geçtin hepsini bi arada mı götürdün hangisi daha verimli olur bilemiyorum :26:

ben özet çıkarmadım x yayıncılıgın ve pegemın ders notlarını aldım onlar ozet seklınde zaten ordan yaptım tekrarlarımı matla türkçeyi bitirdim sonra tarihi sonra cografyayı en sonda anayasayı bitirdim :KK31: ders ders gittim tarihi bittiğinde hergun acıp bır test çözüyordum haftada bırde bastan sona tekrar yapıyordum aynı zamanda cografya konularına calışıyordum boyle ilerledim ben hepsıne bır baslasaydım ustesınden gelemezdim bu sekılde ılerlemek bana daha ıyı geldı :KK31:

topik almış başınıı gitmişş gözgezdirebildim sadece:KK68::KK68: aramıza yeni katılanlaraa hoşgeldinn diyorum önceliklee:nazar::KK19:
adnROMEOdae cim hayrlısyla yerleşiceksin bu sen inşallahh hiç canını sıkma ben mülakatlarıda basaracağına inanıyorum hayırlısıylaa:nazar::KK19:
dün gece vatandaşlk alışmıştımm baya bi konu işledim yasama yürütme yargı kaldı sadecee ..bu sefer anladım gibi bu konularıı:KK9::KK9:
vatandaşlık=261 soru çözdümm
:KK6:

85.99 puanla önlisanstan kültür ve turizm bakanlığına inşaat teknikeri olarak atandım.toplam 81 netim vardı. sayısal çıkışlı oldugum ıcın mat ıyıydı ama tarih 0 dı aralık ayında başladım çalışmaya hiç ara vermeden eylüle kadar calıştım tatile cıktıgımızda bıle kıtaplarımla gıttım heryere komsularla fln kımseyle dogru duzgun gorusmedim eve misafir kabul etmedim eve kapandım tum gun çalıştım kpss calışmaya basladıgımda 2 aylık evlıydım ben ılk yıl evliliğimdende birsey anlamadım ama çok şükür Allah emeklerimin karşılığını verdı:KK16: sosyal hayatı olupta kazanan arkadaslarda var cevremde ama ben herseyden fedakarlık yaptım. netten sureklı kıtap aldım çözmediğim yayın kalmadı benım :KK31: size tavsiyem ihtiyaç,yargı,data,uzman kariyer,pegem,yediiklim,fem bu yayınları mutlaka alıp çözun x yayıncılığın ders notlarını edinin çok yardımcı oldular bana özet şeklinde tekrarlarımı onlardan yaptım bide pegemin ders notlarından:KK31: sınava 2 ay konular bıtmıs tekrarlara başlamıstım hergun bır deneme cozdum son 2 ay kala bol bol soru tekrar deneme seklınde gittim son ay gunde 2 deneme ye cıkardım denemede cıkan yanlışlarım hangı konudansa onu tekrar edıp soru cozdum konu calışmakta onemlı ama bence en önemlisi planla programlı bol bol soru bol bol tekrar edıp deneme cözüp zamanı kullanmayı öğrenmek. deneme cozerken mutlaka zaman tutun son ay 15 dk kala bıraktım ben bu sayede sınavda sureyı cok ıyı kullanıp guzelce zamanım yetti. Allah yardımcınız olsun inş. gönlünüzden geçen yere yerleşirsiniz :KK16:

Tebrik ederim, yazdıklarınız moral oldu buraya teşekkürler. :KK71: Mezun olunan bölüm de çok önemli, ben mesela 87 ile atanamıyorum. :KK14: Darısı başımıza inşallah :21:
Bu arada, nasıl yapacağım evle çocukla beraber dedikleri zaman, isteyince yaparsınız başaracaksınız dediğim arkadaşlara karşı da beni haklı çıkardığınız için bir kez daha teşekkürler. Gördünüz mü kızlar isteyince oluyormuş. :KK8:

Son düzenleme:
Kızlar anlamadığınız kafanıza takılan noktalar, yahu bunun cevabı niye bu değil de bu dediğiniz sorular varsa yazın yorum yapalım. :KK31:

sekeye katılıyorum yahu sabahtan beri sadece bi kaç saatliğine bakmadım topik almış başını yürümüş :)) yeni gelenler, hoşgeldiniz aramıza :)) ben bugünde hiiiç çalışamıyorum, oğluşum formunda yine sanırım diş çıkarıyor :) ama sayenizde çalışma isteğim sönmüyor hiç :))

selam kızlar kitaplarım öylece duruyor dolap da büyük bir hırsla almıştım kardeşimden .2006 yılında bitti okul kamu yönetimi mezunuyum 1 kere girdim kpss ye.65 almıştım çalışmadan.sayısal hiç yok bende ya altından kalkabilirmiyim evde hiç bilmiyorum benim bölümünden mezun var mı aranızda kaç puan gerekiyor acaba izmir de oturuyorum ben burda hiç boş kadro olacağını düşünmüyorum .okulu yeni bitirmiş arkadaşlar varsa vallaha çalışsın hemen kpss ye sonrası evlilik çocuk çok zor oluyor bilgilerde gidiyor zaten yemeği soğutmadan yemek lazımmış ama kısmet diyelim:)avutayım kendimi var mı bana yol yordam göstercek arkadaşlarım bu sene b grubu sınavı herhalde değilmi lisans mezunları girebilirmi

selam kızlar kitaplarım öylece duruyor dolap da büyük bir hırsla almıştım kardeşimden .2006 yılında bitti okul kamu yönetimi mezunuyum 1 kere girdim kpss ye.65 almıştım çalışmadan.sayısal hiç yok bende ya altından kalkabilirmiyim evde hiç bilmiyorum benim bölümünden mezun var mı aranızda kaç puan gerekiyor acaba izmir de oturuyorum ben burda hiç boş kadro olacağını düşünmüyorum .okulu yeni bitirmiş arkadaşlar varsa vallaha çalışsın hemen kpss ye sonrası evlilik çocuk çok zor oluyor bilgilerde gidiyor zaten yemeği soğutmadan yemek lazımmış ama kısmet diyelim:)avutayım kendimi var mı bana yol yordam göstercek arkadaşlarım bu sene b grubu sınavı herhalde değilmi lisans mezunları girebilirmi

Hoş geldin. :KK19: Evet bu sene bütün ön lisans ve lisans mezunları girebiliyor canım. Hiç moralini bozma, şöyle düşün bak kaç sene olmuş mezun olalı bu sene sınava girmeye karar vermiş olmanın bir nedeni olmalı değil mi? Belki de zamanı gelmiştir artık :KK34: Hiçbir şey sebepsiz ve zamansız olmaz. Umudunu kaybetme, istersen başarırsın. :KK34:

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım burayı sürekli takip edeceğim dershane ortamı gibi olmuş güzel olmuş

şimdiye kadar sadece türkçe konu anlatımı bitirdim 525 türkçe sorusunu eklermisin andromeda :)

Lajoba bu arada bende gıda mühendisiyim 2012 de sınava girmişmiydin ?

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım burayı sürekli takip edeceğim dershane ortamı gibi olmuş güzel olmuş

şimdiye kadar sadece türkçe konu anlatımı bitirdim 525 türkçe sorusunu eklermisin andromeda :)

Lajoba bu arada bende gıda mühendisiyim 2012 de sınava girmişmiydin ?

aaa çok sevindim canım hoşgeldin aramızaaa :)) girmiştim ama hiiiç çalışmamıştım 72 aldım :KK43: sen kaç almıştın??

Oooyşş ne güzel birsürü kişi olduk :21: Yeni gelenler hoşgelmişler aramıza :KK3: Tam diyordum ki kendime bugün hiç çalışasım yok dinlensem mi diye buraya bir girdim geldiler bana çalışacağım :KK6: Atanan arkadaşımız iyiki konuya yorum yapmışın gerçekten motivasyon oldu haydiin derse :KK4:

Aramıza hoş geldin canım.Tabiki alırız aramıza:21: özellikle benim matematik zaten içler acısı sık sık soru sorarım sana :KK1:
teşekkür ederim arkadaşım , ne demek tabi herzaman beklerim birde tarih coğrafyan iyiyse çok iyi anlaşacağımıza eminim :))

Oooyşş ne güzel birsürü kişi olduk :21: Yeni gelenler hoşgelmişler aramıza :KK3: Tam diyordum ki kendime bugün hiç çalışasım yok dinlensem mi diye buraya bir girdim geldiler bana çalışacağım :KK6: Atanan arkadaşımız iyiki konuya yorum yapmışın gerçekten motivasyon oldu haydiin derse :KK4:

hoş bulduk canım sağolasın bugün itibariyle başlıyorum yok mu beni gaza getirecek bir cümleniz :)

Aramıza hoş geldin canım.Tabiki alırız aramıza:21: özellikle benim matematik zaten içler acısı sık sık soru sorarım sana :KK1:

Çok geçmiş olsun sana da canım.Bu arada tebrik ederim yazılı mülakatı geçmişsin çok şükür dua edicem sana hakkında hayırlısı olsun.
stres yapma varsa kısmetinde cuk diye oluverir :KK9:

evet işimiz çok zor kitaplar dağ gibi yığıldı çalışılmayı bekliyor.sorular çözülmeyi,işler yapılmayı bekliyor.ama benim canım hiiiiiiiç bir şey
yapmak istemiyor.:KK43: leblebi aldım bu gün denicem.kana kana su içmeyi özledim ama onu bile midem kaldırmıyor.7.haftaya kadar laylaylom geçti bende öyle sürecek sandım iyiymiş hamilelik kolaymış dedimmm taaki bulantılar birden başlayınca fikrimi değiştirdim :KK52: gelmeyeyim buraya çalışanların da motivasyonunu bozmayayım dedim ama buraya ve sizlere çok alıştım girmeden duramıyorum.velhasıl ne olacak bilmiyorum sabır taşımız çatlicak.:KK49: dün çok az tarih çözdüm bu gün daha ders başına geçemedim.ama ben her şeye rağmen ağlaya ağlaya da olsa çalışacam bu sınave elimden gelenin en iyisini yapmış olarak girmek istiyorum.bebeğim için onun geleceği için bundan başka çarem yokk .çünkü eşim de üniv.mezunu hatta yüksek lisans yapıyor Gazi üniv.de buna rağmen özel sektörde asgariden az yüksek bi maaşa talim ediyor.ya bu sınavı kazanıcaz ya kazanıcaz başka çaremiz yok En Büyük TÜRKİYE

Haklisin canim baska caremiz yok.2 cocukla artik daha da zorlasacak benim
Hos tek cocukla da kolay degil.daha sessiz sakin otururken degerlendirmek lazim
Ama bulanti bas donmesi depresyon gibi hormonlar zaten tavan kolay gele valla :KK43:(

60 turkce cozdum
Suan yazarken bile midem bulaniyo
Turkce sorularimi bas dondurucu yoksa benim sipa mi karar veremedim:KK53:

sekeye katılıyorum yahu sabahtan beri sadece bi kaç saatliğine bakmadım topik almış başını yürümüş :)) yeni gelenler, hoşgeldiniz aramıza :)) ben bugünde hiiiç çalışamıyorum, oğluşum formunda yine sanırım diş çıkarıyor :) ama sayenizde çalışma isteğim sönmüyor hiç :))

burası kyk nın odası değil mi :) yani avatardaki ressim :)bende varım herkese kolaylıklar

merhaba arkadaşlar bende önlisans mezunuyum evde çalışacağım doğru yerde miyim :) yoksa burda genelde lisans mezunları mı var.benim matematik iyidir ha aranıza alın beni işinize yararım belki :))

ben ön lisansım
hoş geldin guruba aktif topik katıl kaçırma

X