Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

Merhaba ben 4 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım bu ay adetim gecikti ve az oldu lekeknmeler şeklinde bittikten 2 gün sonra soğan kürü başladım 4 günü hafif kanamalar olmaya başladı bugün 7 gün halen oluyor içimi rahatlaticak bı yorum yaparmısiniz lütfen doktora görmeye korkuyorum..

Soğan kürüne başladıktan sonra genelde kaçıncı gün kanama geliyor hanımlar? Benim 2. Günüm dün sabah başlamıştım

Merhaba. Ben 15 gün soğan kürü uyguladım. Çalıştığım için bazen sabahları içemedim. Bende akıntı olmadı. Sadece sık idrara çıktım. Kokulu enfeksiyon vardı onun için yaptım. Ama geçmedi. Adetim de 3 gün gecikti. Karnım çok şiş. Rahatsızlık veriyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. Bu arada adetleri düzenidir.

Merhaba. Ben 15 gün soğan kürü uyguladım. Çalıştığım için bazen sabahları içemedim. Bende akıntı olmadı. Sadece sık idrara çıktım. Kokulu enfeksiyon vardı onun için yaptım. Ama geçmedi. Adetim de 3 gün gecikti. Karnım çok şiş. Rahatsızlık veriyor. Bu durumu yaşayan oldu mu. Bu arada adetleri düzenidir.
düzenli
Diğer ay adetin bitince tekrar başla 15 gün yine devam et düzenli kullanımda faydası olucaktır

İki sene gecmis ama yine de yazayim. Ben de 2019 Eylul ayinda sogan kuru yaptim adetime 3 gun kala ve cok yoğun bir sekilde oldum. Oyle ki kocaman pihtilar geliyodu ve surekli bulasiyodu. Normalde 26 gunde birxir benim periodum insallah 23 e inmez. Bakalim bu ay kac gun surecek

Kızlar merhaba geçen ay adetimin 7. günü soğan kürüne başladım, 15 gün boyunca sabah akşam aç karına bir bardak içtim. Küre başladıktan sonra 5. gün ilk günler çok hafif sonrasında biraz daha yoğun kanamam başladı bir hafta sürdü. Şu an adetim 6 gün gecikti dün evde test yaptım negatif. Ara ara adetim gelecek gibi ağrılar oluyor ve göğüs uçlarım hassaslaştı. Sormak istediğim acaba vücudum soğan kürü ile gelen ara kanamayı adet olarak mı algıladı? Benzer şekilde yaşayan oldu mu?

Kızlar merhaba geçen ay adetimin 7. günü soğan kürüne başladım, 15 gün boyunca sabah akşam aç karına bir bardak içtim. Küre başladıktan sonra 5. gün ilk günler çok hafif sonrasında biraz daha yoğun kanamam başladı bir hafta sürdü. Şu an adetim 6 gün gecikti dün evde test yaptım negatif. Ara ara adetim gelecek gibi ağrılar oluyor ve göğüs uçlarım hassaslaştı. Sormak istediğim acaba vücudum soğan kürü ile gelen ara kanamayı adet olarak mı algıladı? Benzer şekilde yaşayan oldu mu?
Bende de 6. Gün kanama başladı. Bunu adet olarak algılamali miyim bilemedim.

X