Selülit Clarins Total Lift Minceur Kullananlar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

kedikedi84

Başlangıç:100 Güncel:81 Fark:19 3.hedef:79
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
3.023
5.428
Aranızda ClarinsTotal Lift Minceur kremini kullanan,kullanıpta memnun kalan var mı? Ben aldım ama henüz kullanmaya başlamadım.

ben kullandım, çoook da güzel sonuçlar aldımkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Peki ne kadar sure kullandın bu kremi? 250 ml bana yaklaşık 2 hafta gidiyor her yerimde selülit olduğu için:1no2: 1kutu daha alsam mı? Şansıma YKM de indirim vardı fırsatı kaçırmayıp aldım 50TL ye. İnşallah yine ucuza bulurum:Saruboceq: kullandım mı işe yarasın bari.

Bu kremi çok duydum bende kullanmak istiyorum ama İzmirde nerde bulabilceğimi bilmiyorum..Bilen varmı arkadaşlar???

ykmden alabılırsın sanırım.. ben clarınsten ne catlak ne selülıt kremınden ne de fondötenınden hiç memnn kalmadım...

ve bı ton parayla aldım.. gerc cok selulıt sorunu yoktu ...

sadece adı var ya da bana yaramadı bılemıyorum...

Clains i kullandım 2 haftada oldukça etki ettihihoyyyt. Gerçi diyet yapıyorum, lahana suyuda içiyorum, niveanın sıkılaştırıcısınıda kullanıyorum. Ama biliyorsunuz tek birşey yaparak geçiremeyiz bu illeti

X