Göz Makyajı Göz kalemi kaşları döker mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Angelinaozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
187
0
Selam kıslara.s.
Bişi sorcam yha benim kaşlarımın bazı yerleri seyrek göz kalemiyle falan kapatıyorum..Merak ettiğim şu göz kalemi yada kaş kalemi kaşları döker mi yha..Bilgisi olan yardım ederse sewinirim canlarım..Şimdiden sağolun.Çokkk öptüm hepinisia.s
.

Selam kıslara.s.
Bişi sorcam yha benim kaşlarımın bazı yerleri seyrek göz kalemiyle falan kapatıyorum..Merak ettiğim şu göz kalemi yada kaş kalemi kaşları döker mi yha..Bilgisi olan yardım ederse sewinirim canlarım..Şimdiden sağolun.Çokkk öptüm hepinisia.s
.

dökmez ama doğal durmuyor öyle far kullansana... ben far kullanıyorum kaş fırçası ile, hem doğal duruyor hem de aradaki boşlukları göstermiyor daha sık gösteriyor kaşları yerimseniben

bence kalem zarar da vermiyor bastıra bastıra sürmezsen doğal da duruyor canım..ama sürekli boyarsan bu sefer boyamadığında hayalet gibi hissediyorsun kendini...

dökmez ama doğal durmuyor öyle far kullansana... ben far kullanıyorum kaş fırçası ile, hem doğal duruyor hem de aradaki boşlukları göstermiyor daha sık gösteriyor kaşları yerimseniben

ya farda denedimde ne bilim kalemi bastırmadan sürüp dağıtıyorum daha rahat gelio kullanımıa.s

yardımlarınızdan dolayı ikinize de teşekkürler kızlara.s.

X