Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Off ya ne bakımı bu sabah beri zaman geçmedi :KK43:

bencede ama allahtan bitti. ama bende bittim böğün çok çalıştım
denizimi gördüm bugün ultrasondaaaa opuyorumnanaktan çok güzeldi oğlum. çok özlemişim onuu. akşamda allah izin verirse 4 boyutluya gitçez. babası sabah iş yüzünden gelemedi kendini çok suçlu hissetti 4 boyutluya gircez şimdi akşama :KK1:

Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
EMOS8935, ademerve, gokcegokce, idilcan, meltem_butterfly, superisiyim, TopukluAyakkabi
kızlarrrrrrr maşşallahh herkeşler burdaa :nazar:bende eksik kalmayımm dedim ve geldimmmmmmmmmma.s.

Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
EMOS8935, ademerve, gokcegokce, idilcan, meltem_butterfly, superisiyim, TopukluAyakkabi
kızlarrrrrrr maşşallahh herkeşler burdaa :nazar:bende eksik kalmayımm dedim ve geldimmmmmmmmmma.s.

hoşgeldın bebişimmmmmmmmmmm olumunekankayizsmile

oğluşun nasıl annesıııı :emir_bebek:

oğluşum çok tatlıydıııı kız bak ultrason görüntüsünü koycam ayağına bi bak hehehehe orta parmağı uzun delikafadulden dr bak bakalımm kime çekmiş sen bul ayağı böyle dedi heheheh babası gelince söyledim ayağına bakıyo hemen ahaa benim uzun bana çekmiş oğlum diye hava atıo. bana benziycek tabi kime benziycek diyo dedim eee banaaaa peehhh diyo sana ne benziycek bee tabiki babasına benziycek diyo gaza geldi benim kociş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bencede ama allahtan bitti. ama bende bittim böğün çok çalıştım
denizimi gördüm bugün ultrasondaaaa opuyorumnanaktan çok güzeldi oğlum. çok özlemişim onuu. akşamda allah izin verirse 4 boyutluya gitçez. babası sabah iş yüzünden gelemedi kendini çok suçlu hissetti 4 boyutluya gircez şimdi akşama :KK1:

4 boyutlu nasıl oluyooo yaaa sositososito

oğluşum çok tatlıydıııı kız bak ultrason görüntüsünü koycam ayağına bi bak hehehehe orta parmağı uzun delikafadulden dr bak bakalımm kime çekmiş sen bul ayağı böyle dedi heheheh babası gelince söyledim ayağına bakıyo hemen ahaa benim uzun bana çekmiş oğlum diye hava atıo. bana benziycek tabi kime benziycek diyo dedim eee banaaaa peehhh diyo sana ne benziycek bee tabiki babasına benziycek diyo gaza geldi benim kociş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

allahım analaı babalı buyutsun bebişlerimizi inş... :Saruboceq:

4 boyutlu nasıl oluyooo yaaa sositososito

yaaa kızııım 4 boyutlu bilmonmu?? hani 3 boyutlu ultrasona giriyosun bi yandanda kalp atışlarını dinnosun doppler cihazına bağlıyolar ya. ööle oluyo işte. çok heyecan verici bişi. $OĞLUŞUM.jpg

allahım analaı babalı buyutsun bebişlerimizi inş... :Saruboceq:

aminnnnn :Saruboceq: :Saruboceq:
allahım bebişlerimize sağlık şans mutlu bir hayat ve başarı getirsin inşallah. hep beraber mutlu bi hayat nasip etsin bize. hayırlı uğurlu olsunlar inşallahhhhh :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

yaaa kızııım 4 boyutlu bilmonmu?? hani 3 boyutlu ultrasona giriyosun bi yandanda kalp atışlarını dinnosun doppler cihazına bağlıyolar ya. ööle oluyo işte. çok heyecan verici bişi. Eki Görüntüle 54286
oyyy maşşallahhhh:nazar::nazar: çokkk heycan verici olması çok normal bebişin fındık ağzını burnunu boncuk gözlerini görebiliyosun daha ne olsunnn:sm_cool:
hoşgeldın bebişimmmmmmmmmmm olumunekankayizsmile
hoşbuldumm datlummmmmŞeniz
HOŞGELDİNNNNN olumunekankayizsmile

hoşbuldumm cnmmmmmŞeniz

kızlar bugünn şeronun okunan duaları için aminnnnnn dcektikk ne zamnn dicez akşammı:hulya:

aminnnnn :Saruboceq: :Saruboceq:
allahım bebişlerimize sağlık şans mutlu bir hayat ve başarı getirsin inşallah. hep beraber mutlu bi hayat nasip etsin bize. hayırlı uğurlu olsunlar inşallahhhhh :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

maşallah maşallahhh :nazar:deniz bebeğe:)))

Allahım bizede nasip et bu güzel duyguyu...:Saruboceq:

herkese selam bu aradaaopuyorumnanaktan

oyyy maşşallahhhh:nazar::nazar: çokkk heycan verici olması çok normal bebişin fındık ağzını burnunu boncuk gözlerini görebiliyosun daha ne olsunnn:sm_cool:

hoşbuldumm datlummmmmŞeniz

hoşbuldumm cnmmmmmŞeniz

evet bende işte ya bu akşam yada yarın akşam gidicem 4 boyutluya çok merakla ve heyecanla bekliyorum. gerçi bugün gördüm bir aydan sonra çok rahatladım ama çok gerilmiştim göremediğim için

topuklu ayakkabıııııııııopuyorumnanaktannerdesinn kııııı üçüzler nasılllll

Kızlar ben geldim ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi...
Kasıklarımda çok ağrı ve gerginlik var;durduğum yerde duramıyorum valla gezip duruyorum kasılıyorum.Sabah okula gitmeden de midem fena oldu tansiyonum düştü benim bebiş şimdiden nazlı çıktı sanırım

Kızlar ben geldim ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi...
Kasıklarımda çok ağrı ve gerginlik var;durduğum yerde duramıyorum valla gezip duruyorum kasılıyorum.Sabah okula gitmeden de midem fena oldu tansiyonum düştü benim bebiş şimdiden nazlı çıktı sanırım

ayy ne güzel işte artıkk bebiş ben burdayımm anneee demeye başladıııııııı iştee ne mutluu ama ağrıların geçer inşallahh hayatımm öle fazla dolanma arada otur uzann ayaklarını tepeye dik cnmmmm bebişi yorma şimdidenn geze gezeeeyerimseniben

X