Kocamı aldatmak istiyorum

Iyıde sız asıl soruya yanıt vermedınız kızlar.

Asıl soru sız hıc aldattınızmı nasıl?

Hıcbırımız demedık kı gızlıce bende boyle boyle yaptım dıye.Nıye ugrasın tekrar.

Kendı yapacagı ya da yaptıgı hataya yandas aramıs ama burdan o yandas cıkmazzzzz

bana intikam çok saçma geliyor herkez ne yaparsa kendine yapar.o ne yaptığının farkındaysa seni kaybedeceğininde farkında olmalı ben öyle düşünüyorum.boşanmak en iyi çözüm affetmek bana göre değil.yani neden aldatırlar hiç bilmem yetmiyosan başında söylesin bak nasıl sinirim bozuldu yaaaaaaaaa:kızgın:

yaşadığınız yıkım ve ruhsal durum gereği bunu düşnüüyorsunuz zamanla bu durum geçecektir merak etmeyin.bu fikri beyninizde uzaklaştırın..sizde şuan değersizim,beni sevmiyor vs gibi duygular oluşmuş olabilir onların neticesinde böyle bir şey yapmak istiyorsunuz ama emin olun ki kadınnın aldatması farklı algılanıyor yaşadıgımız toplumda..sevdim aldattm diyemezsiniz,ilgisiz di eşim aldattım diyemezsiniz,o beni aldattı aldattım diyemezsiniz,en önemlisi çocuklarınız varsa onların alnına vurulacak damgaya hiç bir cevap veremezsiniz..

Gunlerdır yazmayacagım dıyorum,
Dayanamıyorum.
Fake olmadıgını varsayarak yazayım,
Bu dusuncenın olusması dahı sızın zaaflarınıza ne kadar duskun oldugunuzu gostermez mı?
Hayır, ben mana veremıyorum boyle bır ıntıkam dusuncesı nasıl gelısır?
Bır erkek bana hafıf yan gozle baksa, bende o ara onunla goz goze gelsem, utanıyorum kendımden.
Benım bır esım var, ona bunu nasıl yaparım dıyorum!
Sucluluk hıssedıyorum.
Kaldı kı sız esınızı aldatmaktan bahsedıyorsunuz!
Dıyeceksınız kı, (gercı yorum yazmıyorsunuz ama)
Fakat o da benı aldattı!
Nıcın gunahına ortak olasınız, nıcın kendınızı heba edesınız?
Aklım almıyor!
Fakat cok ıstıyorsanız, gıdın aldatın.
Bunu dusundukten sonra, uygulamanız zor olmayacaktır.

Sırf o yaptı dıye sızınde bunu yapmak ıstemenız enteresan...
Hıc bır cozum uzerınde durmadan (bosanmak gıbı) dırek yaptı bende yaparım anlayısı garıp.

Hepsınden daha da garıp olanı ıse"sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar " cumlesı.

Amacı hıc anlamadım...

çok sağlıklı bir psikoloji bekleyemiyoruz arkadaştan. eşi tarfından aldatılmış ve hataya hatayla yanıt vermek istiyor. burda sözleri sorgulamak manasız bana göre. arkadaşın izleyeceği yol için çözümler üretebilsek.
eşinizin bu yaptığından sonra yollarınızı ayırmanız en mantıklısı. onun seviyesine inmeyin derim

bak gerçekten içindeki acıyı dindirecekse aldat,evet aldatıldım,yakaladım,çok acı çektim,çok yalvardı,barıştum,amaaa bütün aşkımın o anda bittiğini fark ettim,,

aldatmak bana göre namus kavramının ortadan kalkmış olması ,ALLAH korkusunun olmaması ve zina anlamına geliyor ..kocanız da bütün vasıflara sahip..şimdi siz de onunla bu vasıfların aynısına sahip mi olmak istersiniz yoksa namusunuzla edebinizle ondan ayrılıp bu basitliği onun suratına bu şekilde vurmayı mı ? tercih sizin...

yokda aldatinca nolmasini bekliyorsun arkadas onu anlamadim?
diyelim aldattin ...
eee kendini ondan üstünmü hissedeceksin !!!!
hatta hazir baslamisken bikackere adatta olmusken tam olsun.
insanda eger bir hata yaptiysa bile bunu söyleyemeyecak kadar haya olmasi lazim ama cikipta
kocam aldatti bende istiyom sizde altattinizmi diye bi soru ......
gercekten bir kadina yakismiyor
kiniyorum

onun seviyesine mi düşmek istiyosun
yapma canım,ilerde acın hafiflediğinde bunu düşündüğün için bile pişman olucaksın
en iyi çözüm yollarınızı ayırmak..

:enbuyukkk:madem kocani aldatmak istiyosun forumda ne ariyosunki
burasi kadinlar kulubu
:enbuyukkk:

dişe diş göze göz derler ama sonunda pişman olacağın birşey yapmamalısın. Vicdanın nereye gitsen seninle olacak.allaha havale et eminim ki en güzel şekilde cezasını çekecektir.

Sırf o yaptı dıye sızınde bunu yapmak ıstemenız enteresan...
Hıc bır cozum uzerınde durmadan (bosanmak gıbı) dırek yaptı bende yaparım anlayısı garıp.

Hepsınden daha da garıp olanı ıse"sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar " cumlesı.

Amacı hıc anlamadım...
:nazar::nazar::nazar:
sız sızı aldatan esınızımı aldatcaksınız yoksa kendınızımı aldatcaksınız..
degermı sızı uzen bırı ıcın bedenınızı ruhunuzu bole bı ıntıkam ıcın kullanmaya cok merak edıyom..ne olursa olsun kendınızı kandırmayın ve dedınızı yaparsanız pısmanlıkla ıcınızı kemırırsınız heralde..

Bunun sinirle söylediği belli arkadasın zaten ters tepkiye gerek yok bence. Bende düşünüyorum benım basıma gelse ilk sinirle bende aynı şeyi söylerim ama bu yapacagım anlamına gelmez.
Aldatılmak kötü şey... Affetmek daha kötü. Çünkü her aldatılışın arkasından bir affediliş gelirse, Onun komşusu yine aldatılıştır. Erkekler cok ilginç varlıklar. Bizim gibi değil Anlık düşünüyorlar cinsel dürtülerine göre. Sonra duygusal düşünmeye baslıyorlar. Hatta en son duygusal düşünüyorlar. Ama bana senden bir fikir ben bu yüzden boşandım eşimden. Bir defa affettim ama zorla koyun koyuna giriyordum aldatılışım aklıma geliyordu. Akabinde tekrarladı tabii ''Nasılsa affediliyorum'' mantığı ile... Ve boşandım. Süründü ilk baslarda ama üzerinden 1 sene gecti. İyikide boşanmısım diyorum. İnsanın midesi kaldırmıyor...

Canım kısasa kısas yanlış bir yol ve kesinlikle sadece seni yıpratır başkasını değil.
:Çünkü kin insanın kendini kemirir karşıyı değil.
Bu derece seni üzüyorsa bu durum boşanmak en doğru çözümdür...

bence en son yapacağın şey bu olmalı. ilk başta ondan vazgeçebileceğini göster... ki sen aldatmak istiyorum demişsin o zaman sert tavrınla onu korkut en uca kadar getir eziyet çektir...

X