Günün Sözü ?

Her katil merak eder vurduğu insanın ölüp ölmediğini.Bu yüzden aylar sonra gelen "nasılsın napıyosun" sorusuna hiç umut bağlamayın..

Son düzenleme:
Gerektiğinde, Gereksiz İnsanları Hayatınızdan Çıkartamazsanız; Hiç Gerekmediğinde, Gerekli İnsanlarla Aranıza Girebilir...

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır; ama dostun başarısına sempati duyabilmek, sağlam bir karakter gerektirir.
O. Wilde

İstediğiniz kadar yüksek sırıklar üzerine çıkın. Her koşulda kendi bacaklarınızla yürüyeceksiniz..

Hayat bir sınavsa eğer hiç uğraşma, adını yaz ve çık. Belki sınıfta kalırsın; ama adının altında bembeyaz bi sayfa bırakırsın..

Gece otobüsünde eve dönerken, kulağındaki müzikle camdan dışarıyı izlerken hayal kurmak. Sanırım 1,5 liraya alınabilecek en büyük mutluluk.

--------------------------------------------------------------------------------

Benim sadece iki elim var, Bu yüzden hayata dört elle sarılmam için sana ihtiyacım var..

Kadınlar üzüm suyu gibidir.Sizin göstereceğiniz ilgi ve emeğe karşılık vererek,şaraba da sirkeye de dönüşebilir..

Aradığı zaman uyuyormuş gibi rol yaptıklarımız var, bir de uyurken aradığında bile "uyumuyordum hayır, konuşabiliriz" dediklerimiz...

"Bir kadın sizinle delice tartışabiliyorsa sevinin. Çünkü susmuş bir kadın için, bitmişsiniz demektir.."
M. Longston

Sorunun Kendinde Olduğunu Anlamayan İnsanlar, Çözümü Başkalarının Huzurunu Bozmakta Bulur...!!!

Oğlunuzun içkisi, sigarası var mı ?
+ Var efendim.
- Tamam verdik kızı gitti. Siz de para çoktur..
(son zamlardan sonra):KK9:

X