elma sirkesi ile zayıflama

oncel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2011
24
1
ya ben 168 boyunda 70 kiloyum 1senede 12 kilo aldım kilo orantım cok ıyı 70liloyum ama gören en fazla 60diyo ama ben o kiloyu hissediyorum ne yapsam durduramıyorum kemdımı ıllaha yıyecem simdi 3gündür elma sirkesi içiyorum insallah bi yararı dokunur ıcenlerin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederimmm

bende içiorum cnm yaklaşık 10 gndür
metabolzmamın hızlandıgını hissediorum
kilo olarak werdim mi bilmiorum haftaya tartılcam bakalım herkese kolay gelsn :KK66:

ben yaklaşık 23 gün kullandım sadece yatarken balsız içtim çok faydasını gördüm. Tabi yanında diyette vardı bu süre zarfında 4 kilo verdim. Faydası var ama tadı çok kötüüüü...ama kullanmak zorundayım kullanıyorum.

bi ara bende aynısını yaptım ama mide rhatsızlığı olan kullanmasn diye duydum umursamadam ama bir müddetten sonra cidden midem yanmaya basladı bıraktım :)) ama abarttım sanırım ben sirke miktarını hehe

sirkenin asit oranının %5'ten az olması gerekiyomuş buna dikkat etmek çok önemli...

bende yaklasık 20 gundur falan yapıyorum 4.5 kılo verdım ıse yardıgını sanıyorum.aksatmamak cok onemlı bence sabah aksam uyguluyorum..

arkadaşlarr dikkat edin aldığınız elma sirkelerinin asitsiz olması gerekiyor organik olursa işe yararmış öyle dedi doktor..alırken organik ürün satılan yerden alın içinde sadece içerik olarak incelediğinizde birtek elmasirkesinin yanında su yazar..yanii içtiğinizde boğazınızı yakmaması gerekiyormuş.bende bugün aldım yarın sabah başlıycam allahın izniyle:KK66:

bende bi süre içmeyi denedim ama tadı ve kokusu çok kötü :KK43: onun yerine beşi biyerde çayı içiyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

nasıl uyguluyosunuz diyet yapıomusunuz yaında,bırde suylamı karıstırıyosun ne mıktarlarad ıcıyosunu<z bılgılendırırsenız sevınırım :)

yarım bardak suya elma sirkesi karıştırıp içiyordum.ağzımdaki kötü tat için de bir kaç dlim limon yiyordum.

vermem gereken 6 - 7 kg için (çevremdekilere göre gayet normalim ama ben kendimi mutsuz hissediyorum bu kiloyla) elma sirkesine başladım. yalnız sabahları içemiyorum zira midemi ağrıtıyor...

akşam yatarken yarım bardak suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi katıp içmek şeklinde başladım dün gece!!!

bakalım ne kadar devam edebileceğim ve bakalım ne kadar faydası olacak...?

tabii bunun dışında yediklerime dikkat etmeye ve akşamları en az 20 - 30 dk spor yapmaya da başladım.

beni güdülemesi açısından ve yapmak isteyen arkadaşları da güdüler belki diye buraya yazmaya karar verdim. :KK55:

Miden sağlam ise bir şey olmaz..Ben düzenli olarak içtiğimde kilo vermeye ciddi anlamda yardımcı olduğunu gördüm..Ama düzenli yapamıyorum kızıyorum kendimeeee :KK14:

bende yaklasık 20 gundur falan yapıyorum 4.5 kılo verdım ıse yardıgını sanıyorum.aksatmamak cok onemlı bence sabah aksam u yguluyor
um..
arkadasım bu ıcecegımız elma sırkesı gun ıcerdınde ne zamanlar ve mıktarı ne kadar olmalı bu konuda bılgı verırsenız sevınırım

arkadasım bu ıcecegımız elma sırkesı gun ıcerdınde ne zamanlar ve mıktarı ne kadar olmalı bu konuda bılgı verırsenız sevınırım
ben, yarım su bardağı ya da bir su bardağı suya bir ya da bir buçuk çay kaşığı koyuyorum.
bir tatlı kaşığı diyen de var ama mideme zararı olmasın diye o kadar koyuyorum.
ben de hiçbir şeyi düzenli yapmıyorum.:88: fakat bu sefer çok azimliyim, bakalım...:86:
al gene aynı şey oldu. unuttum gitti elma sirkesini. :KK4:

her sabah aç karnına mutlaka içiyorum ben bazen de yatmadan evvel . bal fln katanlar da oluyo ama ben tercih etmiyorum öyle.
çok faydalı deniyo tadı da öyle kötü değil umarım görüyorumdur faydasını :KK53::KK53:

X