uyurken zayıfla

arkadaslar ben aldım deniz egecenin cd ve kitabını birlikte aldımm.şuanda kullanıyorum 10 gün oldu ben inanıyorum işe yarayacagına evet telkinle zayıflatıyo cdyi gece uyumadan yarım saat önce dinliyorsunuz gerçekten çok dogtu ve güzel şeyler söylüyo sonuç aldıgımda sizlerede bilgi weririm cdnin içinde sadece beynimizin algıladıgı sinyaller varmış ve hem deniz egece konuşup hemde o ses sinyalleri kulagımızın duyamadıgı bunlar bilincimizi kodluyorlarr dedigim gibi bi sonuca ulaştıgımda bilgi werecegimmm

Bi sonuca ulasabildinizmi acaba merak ettim neredeyse 6 ay olmus ????

disimden tirnagimdan artirip verdigim para onlara ve reklamini yapan okan karacana haram olsun.

sanırım aradığım yöntemi buldum uykuya çok önem veren biri olarak çok değerli bir bilgilendirme oldu.

Deniz Egece'nin CD'sinde sadece müzik mi var,konuşma da var mı? Atakan diye biri sadece müzikle yapmış,bilinçaltı sinyaller gönderiyormuş,çok olumlu yorumları var.Egece'nin cd sini alan var mı?

Arkadaşlar ben deniz egeceyi yeni duydum. nette şu anda iki seti var. kitap ikisinde de ortak. CD ler farklı. bilgi almak için mesaj attım. beni aradılar. CD lerde 1 telkinin olduğunu, gönderecekleri cihazda ise 4 telkin olduğunu ve Cd lerin 5-10 kilo için cihazın ise daha yüksek kilolar için uygun olduğunu söyledi. cihazdaki telkinler günde 2 saat sürüyormuş. tabiki cihaz daha pahalı. ama ben karar veremedim. o yüzden araştırma yapıyorum. düzenli kullananlar ne kadar kilo verdi. memnun kaldı mı? pahalı bir ürün alıp kenara koymak istemem. olumsuz yorumları da okuyunca moralim bozuldu. ama açıkçası denemek istiyorum. lütfen özellikle cihazı kullanan veya yakınları kullananlar buraya görüşlerini yazarlarsa çok sevinirim.

Şaşırdım uyurken zayıflamak ben hep uyuyorum artık ip gibi olurum 😃

Bence insan uyurken de otururken de zayıflayabilir. Zaten hepimiz kalori yakıyoruz uyurken ama bazıları çok bazıları az yakıyor. Bu da tamamen metabolizmaya bağlı. Etrafınızda görmüşsünüzdür mutlaka, sizin 2 katınız kadar yeyip sizden zayıf olan kişileri. Kimimiz doğuştan şanslı. Ben öyle değilim o nedenle kas kütlemi arttırmak için sürekli eğzersiz yapıyorum. Egzersiz sırasında yaktığım kalori aslında önemli değil. Sahip olduğum kaslar sayesinde otururken yaktığım kalori miktarı artıyor. Tabi ki olmazsa olmaz sağlıklı beslenme.

Bence insan uyurken de otururken de zayıflayabilir. Zaten hepimiz kalori yakıyoruz uyurken ama bazıları çok bazıları az yakıyor. Bu da tamamen metabolizmaya bağlı. Etrafınızda görmüşsünüzdür mutlaka, sizin 2 katınız kadar yeyip sizden zayıf olan kişileri. Kimimiz doğuştan şanslı. Ben öyle değilim o nedenle kas kütlemi arttırmak için sürekli eğzersiz yapıyorum. Egzersiz sırasında yaktığım kalori aslında önemli değil. Sahip olduğum kaslar sayesinde otururken yaktığım kalori miktarı artıyor. Tabi ki olmazsa olmaz sağlıklı beslenme.
Ben de katılıyorum. Benim metabolizmam hızlı o nedenle arkadaşlarımdan daha çok yememe rağmen kilo almıyorum. Sağlıksız şeyleri genellikle canım da çekmiyor ama. Şanslı olduğumu kabul ediyorum :)

Ben de katılıyorum. Benim metabolizmam hızlı o nedenle arkadaşlarımdan daha çok yememe rağmen kilo almıyorum. Sağlıksız şeyleri genellikle canım da çekmiyor ama. Şanslı olduğumu kabul ediyorum :)
Bence bu çocukluktan başlıyor ve insan ailesinde nasıl gördüyse genelde aynı yolda gidiyor. Gerçekten şanslısınız.

Bence bu çocukluktan başlıyor ve insan ailesinde nasıl gördüyse genelde aynı yolda gidiyor. Gerçekten şanslısınız.

bu 3 şarlatanın aynı kişi olduğuna inanabiliyor musunuz ?

reklam yapmaya gelmişler az sonra markalarını da gömeceğiz...

sırayla

Merhabalar merak diyorum denemek istiyorum rica etsem kayıtları mail ile yollama şansınız var mı ?

X