En İyi Katı Meyva Sıkacağı Hangisi?

ArmutTatlisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
3.972
3
Merhaba hangi marka katı meyva sıkacağını önerirsiniz? Adını duyduğum markalar moulinex ve philips en çok önerilenler bunlar siz hangisini önerirsiniz? En büyük problem köpük oluşmasıymış hangi markada bu daha az? Önerilerinizi bekliyoruma.s.

kesinlikle moulinex xxl 1000 watt olan ben kullanıyorum ve çok memnunum motur çok güçlü ağız çok geniş aynı anda 3 elmayı alabiliyor kesmeden düşün yani :)
köpük olayına gelince evet bunda da köpü oluyor onun olmaması imkansız ama suyun sıkıldığı kapta bir aparat var dökerken o köpügün gelmesını engelliyor
piyasada moulinexe benzeyen o kadar çok ürün var ki şekil olarak ama kullanan arkadaşlardan öğrendiğme göre hiçbiri bu mark akadar etkili değil . bi arkadaşta gördüm xxl a çok benziyodu ama meyveleri resmen püre halinde çıkardı. xxl da tamamen suu halinde çıkıor pürüzsüz olarak

kesinlikle moulinex xxl 1000 watt olan ben kullanıyorum ve çok memnunum motur çok güçlü ağız çok geniş aynı anda 3 elmayı alabiliyor kesmeden düşün yani :)
köpük olayına gelince evet bunda da köpü oluyor onun olmaması imkansız ama suyun sıkıldığı kapta bir aparat var dökerken o köpügün gelmesını engelliyor
piyasada moulinexe benzeyen o kadar çok ürün var ki şekil olarak ama kullanan arkadaşlardan öğrendiğme göre hiçbiri bu mark akadar etkili değil . bi arkadaşta gördüm xxl a çok benziyodu ama meyveleri resmen püre halinde çıkardı. xxl da tamamen suu halinde çıkıor pürüzsüz olarak

Ooo baya geniş bi ağzı var o zaman yer fazla kaplıyor mu? Yıkaması nasıl kolay mı? Benim de aklım da moulinex var ama xxl değil diğer modelini düşünmüştüm fotosunu koyayım olmazsa xxl olanına bakayım cnm teşekkür ederimopuyorumnanaktan
Ben bunu düşünmüştüm
8235.jpg

bu da iimiş ...
tek farkı ağzı heralde zaten önemli olan gücü.. teyzemde de moulinex var ama onunkinin wattı düşük.. bu kadar etkili değil..
birde xxl a bak eğer fiyat farkı çok değilse ondan al bide sana tavsiyem int ten alman..
çünkü mağazadan çok pahalı oluyor net te bayağı bir fiyat farkı oluyor
google a ürünün adını yazıp yanına da en ucuz yazarsan , o markanın satıldığı bütün siteleri ve fiyatlarını gösteren siteler var oradan bakarsın en uygun olanını sipariş edersin
ben genelde öyle yapıorum....

bu da iimiş ...
tek farkı ağzı heralde zaten önemli olan gücü.. teyzemde de moulinex var ama onunkinin wattı düşük.. bu kadar etkili değil..
birde xxl a bak eğer fiyat farkı çok değilse ondan al bide sana tavsiyem int ten alman..
çünkü mağazadan çok pahalı oluyor net te bayağı bir fiyat farkı oluyor
google a ürünün adını yazıp yanına da en ucuz yazarsan , o markanın satıldığı bütün siteleri ve fiyatlarını gösteren siteler var oradan bakarsın en uygun olanını sipariş edersin
ben genelde öyle yapıorum....

Galiba cnm. Hmm anladım motor güçlü olunca iyi sonuç veriyor anlaşılan. Öyle mi tamam cnm internetten alırım önce gider bi mağazadan bakarım şekline dokunurum felan illa dokunarak almam lazım=) daha sonra internetten sipariş veririm. Tekrar teşekkür ederimopuyorumnanaktan

bende de philips alu var cok memnunum temizlemesi kolay köpük engeleyici aparatı var bununda 265 tl ye almıstım medya mrtk dan ve neler sıkıyoruz anlatamam dunkü meyve suyu menümüzde
ananas
elma
portakal
nar ve havuc vardı
hemen hergun içiyoruz ben meyve yemeyi hep atladıgı için bu çok pratik oluyor

King K-1080 Rabbit diyorum. Meyveyi bütün olarak atıyorsunuz, uğraşmıyorsunuz. Zaten birde King'in 4 yıl garantisi var.

bende de philips alu var cok memnunum temizlemesi kolay köpük engeleyici aparatı var bununda 265 tl ye almıstım medya mrtk dan ve neler sıkıyoruz anlatamam dunkü meyve suyu menümüzde
ananas
elma
portakal
nar ve havuc vardı
hemen hergun içiyoruz ben meyve yemeyi hep atladıgı için bu çok pratik oluyor

Ben de meyva yemeyi pek sevmiyorum suyunu içmek daha kolay geliyor en çok o yüzden istiyorum ztn. Köpük engelleyici aparatı olması güzel. Ohh ohh afiyet olsun=)
Teşekkür ederimopuyorumnanaktan

King K-1080 Rabbit diyorum. Meyveyi bütün olarak atıyorsunuz, uğraşmıyorsunuz. Zaten birde King'in 4 yıl garantisi var.

Teşekkürleropuyorumnanaktan

bende moulinex kullanıyorum güzel memnunum ama köpük engelleyici phılıps alırdım bilseydim köpüklü yapıyor bizimki

İnternetteki araştırmalarım sonucunda en çok tavsiye edilen marka phillips. Aranızda HR1869, HR1870,HR1871 modellerini kullan var mı?

Bosch gördüm mağazada beğendim ama emin olmadım.Kullanan var mı ? Nasıl kızlar ?

benim arnica m var memnunum..

köpük ayırma ayracıda var... wattı 800 filandı sanırım hatırlamıyorum şimdi.

alacaksanız köpük ayırma ayracı var mı yokmu ona mutlaka bakın..

kullandıktan sonra hemen suyun altına tutmanızı öneririm ki meyve artıkları kalmasın makinanın dişlerinde..
bir önerimde sırf makina için bir diş fırçası edinin.. meyve artıklarını temizlemede etken diyebilirim..

X