Uykudan uyanıp tatlı istiyor musunuz?

TuRuNCu

Guru
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
7.839
4.930
kızlar sizde arada sırada gece uykudan uyanıp tatlı bişiler yeme ihtiyacı hissediyormusunuz?fisfisfis

evet hemde hergece oluyor bu ama tatlıyı yediğim zamanda sabah kalkınca kendimi çok kötü hissediyorumkafamçokkarıştı

bende de sık sık olur, gercı ben 24 saat tatlı yıyebılırım.
ama cok dıkkat ettım bır parca cıkolata benzerı bısey yedıgımde yarrım saat 1 saat sonra tekrar tatlı bısey yemek ıstıyorum.
arastırdım nette, meger 30-45 dakka sonra kan sekerı tekrar dusuyomus tekrar tatlı ıstegı oluyomus.
bende meyve yıyeyerek azaltmaya calısıyorum bu ıstegımı

benim en büyük sorunum bu arkadaşlar.. şimdilerde meyve yemeye başladım cikolata yerine bilmiyom artık oda zararlımı ama yapacak bişeyim yok yazın karpuzz kışında portakal yiyorum bir tane gece uyanınca en azından cikolatadan iyidir diyip kendimi kandırıyorum işde napım ya dayanamıyorum:1closedeyes:

uykudan uyanip tatliiiii demedim hic :KK70: ama tv izlerken veya boş kalinca şeytan cok musallat oluyor..kanlica yogurdu yeeee,cips yeeee,kuruyemiş yeee,gofret yeee,kek yee gibi sesler duydugum oluyor icimden :KK70: seytana uymamak lazim,elbet bigun yicem hepsini diyip gecistiriyorum..bide üstüne soguk su iciyorum :)

ama caniniz tatli cektiginde nescafe cok ise yariyor..tavsiye ederim :KK66: hic olmadi meyve yemek iyidir..valla Allah kolaylik versin diyet yapan bizlere :)

Ya kızlar ben de şu çay-bisküvi muhabbetini bırakamıyorum bir türlü[/QUOT

off canım ya bende de aynı sorun var vazgeçemiyorum zaten hep onlar kilo aldırıyo yemek yiyemiyorum ama onlarsız duramıyorum napcaz bilmiyom ne olacak bu kalimiz yaa:KK43:
lütfen yardım edin bizeee bizküvi düşmanlarına yardım!!!!!

Selam bayanlar ben hamile kaldıkdan sonra midem hep kazındı..gece kalktım süt pedibör
çikolata kek tatlı yer üstüne bir bardak su içer öyle yatardım (öyle güzel olurduki)
doğum yaptığımda tam 20 kilo almıştım...

şimdi kızım 9 ayını bitirdi 10.ayına girdi...bende 1 aydır diyet ve spor yapıyorum..
bu arada krom kapsül kullanıyorum o bütün atıştırmaları kesiyor...kilo vermem yavaş
bu süre içinde 2 kilo verdim bu hafta tartılamadım regl olduğum için...ama herkes acayip
sıkılaştığımı söylüyor eğer atıştırma alışkanlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim..
arada kromu kullandığım halde bende yiyorum ama kesinlikle aşırıya kaçmıyorum nefsimi
köreltiyorum yetiyor...

hatta bunla ilgili topikde var krom kapsülü diye orda kapsülle ilgili herşeyi bulabilrsiniz...

Sewgiler...

benim en büyük sorunum bu arkadaşlar.. şimdilerde meyve yemeye başladım cikolata yerine bilmiyom artık oda zararlımı ama yapacak bişeyim yok yazın karpuzz kışında portakal yiyorum bir tane gece uyanınca en azından cikolatadan iyidir diyip kendimi kandırıyorum işde napım ya dayanamıyorum:1closedeyes:

ya aynen bende öyleyim tatlıya karşı koyamıyorum :çok üzgünüm: ama bende artık canım tatlı veya ıvır zıvır yemek istediğimde hırsımı portakaldan alıyorum :1rolleyes: başka çare bulamadım

Tatlı derdim olmasa sıska bişi olurdum zaten... yemekle değil de tatlıyla derdim benimde..offf..gece kalkaıp sarelle yediğimi bilirimmm :) 88 kiloyummmmm napıcam bilmem..şu anda acı çehreyi deniyorum ama anladığım kadarıyla parayı sokağa atmışımm..bundanda hayır yokk

Akşam yemeğinden kalkınca acayip tatlı istiyor canım
ki dün bir tabak salata az zeytinyağlı pırasa brokoli falan yediğim ve çok doyduğum halde yine bir parça çikolata attım ağzıma offff:KK43:(((

ya kıslar bende tatlıyıcyım yemek yemiyim tatlı bişeyler yiyim valla gece de kalksam sabahta kalksam aklıma hemen acaba mutfakta tatlı ne var varsa mutlu kalkıyorum yoksa ağlamam geliyo valla geçen kış 1 ay hiç tatlı azıma sürmedim 4 kilo vedim tatlı yemedim ama dünyanın yemeğini yiyodum yinede 4 kilo verdim tatlıı beni mahvetti yazın ne güzel 68 kiloydum şimdi 73 kiloyumyaaaaaaa

ben de gece kalkıp mutlaka nutella yiyorum.bi türlü vazgeçemiyorum offf yaa.

tatlı ahhh tatlı işte dyanamıyorum gece kalkıp ohh mıss gıbı serın sutlaç asure sekerpare ama soguk olacak içimi serinletiyor sonra huzurlu uyuyorum
tatlıyı bıraktım yapmıyorum yapmayıncada yenmıyor ewde çikolata buskıvıde bulundurmuyorum sorun halloluyor
dun ayın 19 unda basladım oruç tutuyorum 4 dilim ekmek yıyorum sabaha karsı 5 te
akşam ıftara 1 kase corba kaynar oluyorkı yavas yavas ıçeyım
2saat sonra dunmesala bıber dolması vardı ortaboy 1 bıber yedım yanında 1 bardak ayran ıçtım akşam 11 de yatarken 2mandalına 1 elma yedım ve gece uyandım hiç canım tatlı ıstemedı azmedıyorum 165 boy 65 kg yım top gıbı :)
4 ay ıçınde 10 kg verecegım bakalım hayırlısı azımle ugrasıyorumoruc tutunca mıdem kuculuyor bayramda falan canımız bısıı yemek ıstemez oructan dolayı mıdemı kuçulttum mu geri kalan kolay ılk 1 ay zorluk var

kızlar merhaba,
tatlı isteğini firenlemek isteyenler KROM mineralinden yararlanabilir. Bu konuyla ilgili bir topik var okumanızı öneririm. Gerçekten faydasını görüyorsunuz, zaten topik i okursanız pekçok kişinin memnuniyetini göreceksiniz ben de dahil. Bir parça tatlı yiyip ikincisini görmek bile istemiyorsunuz.
Sevgili BURCMAN dan ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

arkadaşlar sizde hipoglisemi olabilir bir doktora gidip şeker testi yaptırmanızı öneririm.bende sizin gibiyim.bende hipoglisemi çıktı.yani yemek yedikten sonra şekerim düşüyor. sizde de aynısı olacak diye bir şey yok ama bir doktora gitseniz iyi olur.

coook guzell oluyoo gece uyanıp çıkolata yemek mukemmel mutluluk verıo yaaa :)

aynı dert bendede var sormayım hiç bişey bulamazsam evde gece sarelle yiyip yatıyorum varmı böyle bişey ya 49 kilo ile hamile kaldım 63 le doğum yaptım 57 kilo kalmıştı doğumdan sonra şuan 60 kiloyum :KK43: napıcam ben

kızlar merhaba,
tatlı isteğini firenlemek isteyenler KROM mineralinden yararlanabilir. Bu konuyla ilgili bir topik var okumanızı öneririm. Gerçekten faydasını görüyorsunuz, zaten topik i okursanız pekçok kişinin memnuniyetini göreceksiniz ben de dahil. Bir parça tatlı yiyip ikincisini görmek bile istemiyorsunuz.
Sevgili BURCMAN dan ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.
canım bu topiğin linkini verebilirmisin ben aradım ama bulamadım

Tatlıyı boşverin. Evden hepsini kaldırın ve almayın. Sabahları yulaf lapası ve yağsız sütü mikrodalgada ısıtın, üstüne biraz kuru üzüm ve 3 ceviz ekleyip yiyin. Bu kahvaltıdan sonra canınız tatlı istemez zaten.. Ben 86 kiloydum. Şu an 68 kiloyum. :nazar: Son 1 aydır da lw 6090 kullanıyorum. Yarım doz(1+1) şeklinde kullanmak daha sağlıklı. Sabah ve öğlen yemeklerinden önce alıyorum. Bir ayda 5 kg verdim. Onu da istikrarlı kullanmadım. Önemli olan kan şekerini hızlı yükselten hiçbirşeyi yememek. Yani glisemik indeksi yüksek şeyler asla ve asla yemeyin. Kilo vermek çok kolaydır. Eğer veremiyorsanız bunun altındaki bilimsel gerçeği öğrenmelisiniz. Benim yapım bu, ya da metabolizmam yavaş demek kadar saçma bir teslimiyet olamaz. Güzel insanların toplumda yerinin bambaşka olduğu gerçeğini kabullenmek zorundayız. Kendimize acıyarak, kandırarak ömür boyu mutsuz oluruz. En güçlü insan kendine hükmeden insandır. Tatlılar, yazın bikinimizi giyip, incecik kıyafetler için alışverişe çıkmaktan daha zevkli olamaz. Ben bunları yaparak kendime saygımı kazandım. Geçen eski bir albüme bakarken adeta dehşete düştüm. İnsan o durumdayken kendini göremiyor.Fotografa bakınca ben bu muydum?!! İnanamıyorum, dedim. İnsanların beni beğenmemesini, acımasızlıklarını, dışlayışlarını bir bakışta anladım. Ben kendine saygısı olmayan, iğrenç görünen bir kızdım. senağlamaBu yüzden onlar da beni aklımla, yeteneğimle değil dış görünüşümle değerlendiriyorlardı. Hangi tatlı beni bunları anlamış olmaktan daha mutlu edebilir ki? yerimseniben Bir paket bisküvi 500 kalori. Günlük almam gereken kalori 1200.. Sadece paketin arkasını okuyarak hayatınıza sahip çıkabilirsiniz.

Sevgiler..

X