Vücut Kremleri Fresh Line Ürünlerini Kullanan Var mı?

Vücut kremleri, losyonlar

bagcicek

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
265
0
kızlar bugün tesadüfen girdim hayran kaldım ürünlere...miss gibi sabunlar kesilerek gramla satılıyo,alkol içermeyen mükemmel kokan parfümler,şu selülit giderici yosun sabunu..ama biraz araştırmak istedim almadan..özellikler ellerime bi krem sürdü ordaki bayan ve dediki 3gün boyunca ellerinizi yıkadığınız halde geçmez dedi:1shok: şaşırdımmm..
merak ettim sizlerden gören bilen kullanan warmı??
wallahi innova ve clinque cilt ürünleri aldığıma pişman oldum bunları görünce:eek:klava:

“Home SPA” grubunda bu ay tanıtacağımız ilk serimiz, deniz köpüğünden oluştuğuna inanılan güzellik ve aşk tanrıçası “Aphrodite”. “Antiselülit” özellikli bu seri, içerdiği karabiber, biberiye, rezene, zencefil ve selvi gibi esansiyel yağlar sayesinde dolaşımı hızlandırarak selülitin oluşmasına sebep olan tıkanıklıkları gidermeye ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Sabun, peeling özellikli sabun, banyo tuzu, vücut peeling’i, çamur maskesi, termal etkili merhem, inceltici jel, yağ ve duş jelinden oluşan bu seride fiyatlar 12 ile 90 YTL arasında değişmekte.

Dünyadaki ilk mağazasını 1994 yılında Atina’da açmış ve bugün Yunanistan, İngiltere (Londra), Rusya (Moskova 4 adet, St Petersburg 3 adet) ve Kazakistan’da (Alma Ata) bulunan mağazalarıyla tamamen doğal güzellik ve bakım ürünlerine yönelik bir mağazalar zinciri olan Fresh Line’ı alışılagelmiş güzellik ve bakım ürünlerinden ayıran en önemli özellikleri hiç kuşkusuz en düşük seviyede katkı ve koruyucu madde içermesi, buna karşılık kozmetiğin izin verdiği en yüksek oranda esansiyel (özyağ) yağlar içermesidir. Fresh Line ürünleri hassas ciltler, hamileler ve bebekler için de çok uygundur.

Fresh Line; Yüz, saç, vücut bakımı, Spa ürünleri, doğal aromaterapik bakım ve masaj yağları, bitkisel tedavi ürünleri ve özel kokulu ürünlerden oluşan yaklaşık 400 çeşitlik geniş bir yelpazeye sahiptir.

Alıntıdır.

canım be şuan istanbulda sadece kanyonda olduğunu duydum..onun dışında ben şuan eskişehirdeyim,okuyorum burda, dün espark a gitmiştim bir de orda war..başka da şubesi yok sanırsamfisfisfis

sağol canım tşk ederim yolum düşersem muhakkak uğrayacağım parfümleri ve kremleri merak ettim a.s.

hıı bir de hani bizler selülit için yosun sabunu kullanıyoruz ya..işte oradaki yosun sabunu içinde olanları okudu kız bana,ağzım açık kaldı..içerisinde selülit için kullanılan bütün yağlar hatta daha fazlası war..kokusuda süperrrr:dance:

hıı bir de hani bizler selülit için yosun sabunu kullanıyoruz ya..işte oradaki yosun sabunu içinde olanları okudu kız bana,ağzım açık kaldı..içerisinde selülit için kullanılan bütün yağlar hatta daha fazlası war..kokusuda süperrrr:dance:

ondan almaya kesin karar werdim,alırsam sonuçları yazarım(kız yağ yakıyo dedi)..

kızlar bugün tesadüfen girdim hayran kaldım ürünlere...miss gibi sabunlar kesilerek gramla satılıyo,alkol içermeyen mükemmel kokan parfümler,şu selülit giderici yosun sabunu..ama biraz araştırmak istedim almadan..özellikler ellerime bi krem sürdü ordaki bayan ve dediki 3gün boyunca ellerinizi yıkadığınız halde geçmez dedi:1shok: şaşırdımmm..
merak ettim sizlerden gören bilen kullanan warmı??
wallahi innova ve clinque cilt ürünleri aldığıma pişman oldum bunları görünce:eek:klava:

canım bu bahsettiğin kremin adı nedir? kokusu gerçekten kalıcı mı? bana çok yakın çünkü kanyon. uğrayıp bakarım adını verebilirsen

canım bu bahsettiğin kremin adı nedir? kokusu gerçekten kalıcı mı? bana çok yakın çünkü kanyon. uğrayıp bakarım adını verebilirsen

canım bu bahsettiğim sabun..adı yok aslında..yani fresh line adlı mağazaya giriceksin, yağ yakan sabun diceksin hemen gösterirler..sadece sabunda değil bi sürü ürünü daha war..

canım bu bahsettiğim sabun..adı yok aslında..yani fresh line adlı mağazaya giriceksin, yağ yakan sabun diceksin hemen gösterirler..sadece sabunda değil bi sürü ürünü daha war..

yazında ellerime bir krem sürdü ve üç gün boyunca yıkasan da kokusu gitmez dedi yazmışsın. bende o yüzden sordum. yoksa fresh line daha önce bir iki kere gittiğim bir yer zaten. ilgimi çeken bir ürünü olmamıştı. ben lush ürünlerini daha çok seviyorum. eğer kokulu ürünlere ilgin varsa mutlaka bakmalısın. tavsiye ederim.
a.s.

yazında ellerime bir krem sürdü ve üç gün boyunca yıkasan da kokusu gitmez dedi yazmışsın. bende o yüzden sordum. yoksa fresh line daha önce bir iki kere gittiğim bir yer zaten. ilgimi çeken bir ürünü olmamıştı. ben lush ürünlerini daha çok seviyorum. eğer kokulu ürünlere ilgin varsa mutlaka bakmalısın. tavsiye ederim.
a.s.

kremin adını bilmiyorum,ama ışıltılı bi kremdi,yani sürünce elimin üzerinde minik pırıltılar oluştu..ama 3gün gitti diyemicem,2.gün duruyodu sadece...

Ben hücre yenileyici yağ,şampuanını,üzümlü sabununu ve yüz için kakaolu sabunu kullanıyorum yağlanmayı geciktiriyor üzümlü olan ise duş jeli görevini görüyor yani terlemeyide engelliyor güzel hoş bir koku yayılıyor şampuanı ise saçları beslediği gibi yumuşacık yapıyor ve çabuk uzatıyor.Sabunlar hem ekonomik uzun süre kullanabiliyorsun hemde kokusu gerçekten kalıcı ellerin ıslandığı zaman bile koku yayılıyor ben çok memnunum

bu konu acılalı cok olmus ama ben yınede yanıtlamak ıstedım. ben fresh lıne urunlerıyle yenı tanıstım sayılır. sımdıye kadar saclarım ıcın kullanmadıgım urun kalmadı buna kerastas ve loreal dahıl hıc bır urunden freslıne kadar memnun kalmdım. resmen mucuze saclarım yumusacık ve guclu oldu. arkadaslar gercekten tavsıye ederım. tamamen bıtkısel urunler. sımdı yuzum ıcın maske ve bakım urunlerı aldım onları denıyorum mukemmel benımkısı gıbı sorunlu bır cıldı duzeltmeye basladı. super herkese tavsıye ederım..:KK5::KK5::KK5:

fresh line ın bir maskesi varmış. güneş lekelerini geçiriyormuş. duydunuz mu arkadaşlar?

Merhaba
Ben bir kaç yıl oldu fresh line ile tanışalı kına özlü sıkıştırılmış şampuanını kullandım. Üzümlü, Vanilyalı,Çikolatalı, deniz kokulu sabunlarından kullandım. Mor renkli duş jelini vanilyalı duş jelini kullandım. Çamur maskesi de vermişlerdi numune bir kez kullandım sonrasında tam kapayamamışım bozuldu öyle doğal ki bozuluyor. Muhteşem ürünler en son baktığımda serumunu gösterdi kız bana fakat fiyat oldukça pahalı. Terlemeye karşı defneli sabunu var oda etkili.
Kullandıklarımı yazdım ve size rahatlıkla önerebilirim. Fiyatlar pahalı fakat kullanınca memnun kalabiliyor insan ve uzun süre yetiyor.

Yüzüm için balözlü nektar sabununu almıştım. Makyajı bile çok güzel akıtıyor. Bi de mis gibi bal kokuyor. Yiyesim geliyor sabunumu :KK31:

bende bugün gördüm ankarada ykm de keçisütü sabun ve orjinal sünger aldım bu akşam denedim süngeri iyice duru suda yıkadım ve sabuna sürttüm yüzümü hafifce ovaladım ırıl pırıl oldu yüz fırçam vardı ondan daha iyi temizledi yüzüme elimi sürünce pürüssüz bi doku oluştu ayrıca yüz fırçaları biz görmüyormuşuz ama cildi çiziyomuş ve kızartıyomuş . ama bu sünger hem orjinal ve sertle yumuşak arası bşy süper temizledi yüzümü ama yağlı bi cildiniz varsa süngeri günlük kullanmayın çünkü ne kadar sık kullanırsanız yüzünüz okadra çabuk yağlanır haftada 2 gün iyi aldığım sabun ise siyah nokltalara kırmızlığa ölü deriye iyi geliyomuş bide ballı krem testrı verdi abowww kokusu müthiş ama ben 30 yaşında biri olarak cildime nemi yetmedi genç kısla riçin vazgeçilmez olabilir :87::82:

bu konu acılalı cok olmus ama ben yınede yanıtlamak ıstedım. ben fresh lıne urunlerıyle yenı tanıstım sayılır. sımdıye kadar saclarım ıcın kullanmadıgım urun kalmadı buna kerastas ve loreal dahıl hıc bır urunden freslıne kadar memnun kalmdım. resmen mucuze saclarım yumusacık ve guclu oldu. arkadaslar gercekten tavsıye ederım. tamamen bıtkısel urunler. sımdı yuzum ıcın maske ve bakım urunlerı aldım onları denıyorum mukemmel benımkısı gıbı sorunlu bır cıldı duzeltmeye basladı. super herkese tavsıye ederım..:KK5::KK5::KK5:

canım sen yazalı çok olmuş ama hangi ürünleri cildindeki hangi problemler için kullandın? hala devam ediyomusun kullanmaya

X