İstanbulda ücretsiz spor tesisleri(belediye)

Begxuxm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
830
0
48
nette gezerken tesadüf rastladım arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim büyükşehir belediyesi ücretsiz haftaiçi spor tesislerini insanlara açmış online siteye girip bir inceleyin size yakın olan bir tesise hemen kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Branşlar

Yüzme
Step Aerobik
Savunma Sporları
Basketbol
Futbol
Tenis
Pilates
Fitness
Karma (Pilates - Fitness)

Mutlaka inceleyin ve size en yakın spor salonun bulup gidip kayıt yaptırın derim ben..

Hatta Spor A.Ş.| İstanbul Spor Etkinlikleri burdan ön kayıtı yaptırabilirsiniz.
Umarım işinize yarar

İçerik nedeniyle spor bölümüne taşınmıştır.
Bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine..

selam hanımlar evet spor dalları ücretsiz bende 2 ay yüzmeye gittim hem yüzme öğredim hem 5 kilo verdim tavsiye ederim daha sonrada gitmeyi devam etirecem çok faydasını gördüm spor yapmanın

selam hanımlar evet spor dalları ücretsiz bende 2 ay yüzmeye gittim hem yüzme öğredim hem 5 kilo verdim tavsiye ederim daha sonrada gitmeyi devam etirecem çok faydasını gördüm spor yapmanın

cnm yüzmeye giden benimde tanıdıklarım var memnunlar bende düşünmüyor değilim yakın bir tanee bulupgitmeyidüşünüorum bende

kızlar ben gittim sordum ücretlerini söylediler..ücretsiz olan diye belirtmek mi gerekiyor??

paylaştığın için saolarkadaşım ama bana uymadı ben beykozdayım belkiburdaki spor kompleksinde vardır diye girdim ama yokmuş genede sağol

bende havalar ısınsın diye bekliyorum ama kayıtlar dolmaz inşallah.

bende havalar ısınsın diye bekliyorum ama kayıtlar dolmaz inşallah.

selenacım hiç bekleme bence soğukta daha iyi üşütürüm diye korma su sıcak her yeri ısıtıyolar duşlar sıcak giyinip çıkıyosun atkı bere daha tenha oluyo bol bol yüzüyosun

selenacım hiç bekleme bence soğukta daha iyi üşütürüm diye korma su sıcak her yeri ısıtıyolar duşlar sıcak giyinip çıkıyosun atkı bere daha tenha oluyo bol bol yüzüyosun

sen hangisine gittin canım hangi semt yani

ben zeytinburnu semtindekine gittim

yüzmek için dimi ve ücretsiz benim arkadaşım gidiyor ama ücretli ben çok iyi değilim yüzmede benim için önemli olan bir öğretmenin olması yüzmemi geliştirmem için ayrıca sadece bayanlarıa olmasıda gerekiyor

yüzmek için dimi ve ücretsiz benim arkadaşım gidiyor ama ücretli ben çok iyi değilim yüzmede benim için önemli olan bir öğretmenin olması yüzmemi geliştirmem için ayrıca sadece bayanlarıa olmasıda gerekiyor

canım zaten hocalar var öğretiyolar sen tek başına zaten yüzemessin hoca ilgileniyo tek tek yüzdürüyo seyanslılar hocalı hafta sonu serbest var orada hoca yok ama bir hoca gene denetliyo ve tek bayanlara kapalı havuz zaten öyle olmasa bende gidemezdim
ben hiç bilmiyordum şimdi serbeste yüzüyorum ücretiyse yok şimdi 2 ay hakınvar ücretsiz ama gündüzleri akşam ve hafta sonu seyanslar ücretli

ben de ümraniye'deki yüzmeye gitmeye karar verdim. haftaiçi her gün gidilebiliyor mu peki?

bu spor testisleri ücretsiz mi ? 21 yaşındayım beni kaul ederlermi öğrenciyim indirim oluyor mu çok istiyorum gitmeyi .(

X