Doğuma Hazırlık Diş buğdayı hazırlıkları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çok tatlı olmuş cnm bende yapcam diş bugdayı ama eşim dogum gününde yapalım dedi herkesi toplamak zor oluyo dedi ama ben bunu aradan kaynatıcam kimse gelmesede sorun değil biz anakız yaparız maksat çocugumun anısı olması değilmi yarım saatte neler yaparım ben yeterki kocam he desin hehe

bengüüü noolur tarif yaz ben de alıcam kalıpları gördüm hammadde de alıyım hemen. ay çok özendim süper olmuşşşş

cok tesekkür ederim size kaydirigubbakcemile3

ececim dikkat et ama hammaddede 2 tane dis kalıp var ben uzun olanı aldım birde biraz daha kısa olan var ben bunu daha cok begendim. canım tarif var aslında ellimde ama ben bunda tembelik yapıp Dr. Oet.... tatlı kurabiye karısım aldım :kedi: 1 yumurta ve yag ekle tamam. dikkat cok cabuk yanıyor 10 dk gecmemeye calıs. Ben cubuklarına batırıp ögle fırınladım. sonra sogdukdan sonra aynı kalıpdan seker hamurundan üstüne yaptım. Bal ile yapıstırdım kurabiyeye ama cok az kullan bal.

sonra göz olarak inci kullandım ben bende gida kalem olmadıgı icin.

seker hamurda dedigim yerde var zaten. ben beyaz aldım ellimde peme gida boya vardı onunla bir kısım boyadım fiyonk kestim. onları ekledim o kadar iste. Sonra fırın torbaları kestim ve sarıp bagladım kurabiyeleri.

cok tesekkür ederim size kaydirigubbakcemile3

ececim dikkat et ama hammaddede 2 tane dis kalıp var ben uzun olanı aldım birde biraz daha kısa olan var ben bunu daha cok begendim. canım tarif var aslında ellimde ama ben bunda tembelik yapıp Dr. Oet.... tatlı kurabiye karısım aldım :kedi: 1 yumurta ve yag ekle tamam. dikkat cok cabuk yanıyor 10 dk gecmemeye calıs. Ben cubuklarına batırıp ögle fırınladım. sonra sogdukdan sonra aynı kalıpdan seker hamurundan üstüne yaptım. Bal ile yapıstırdım kurabiyeye ama cok az kullan bal.

sonra göz olarak inci kullandım ben bende gida kalem olmadıgı icin.

seker hamurda dedigim yerde var zaten. ben beyaz aldım ellimde peme gida boya vardı onunla bir kısım boyadım fiyonk kestim. onları ekledim o kadar iste. Sonra fırın torbaları kestim ve sarıp bagladım kurabiyeleri.

ben canım ısım kısmını anlıyamadım
anlatırsan memnun olurum.

isim icin özel kalıbım var. kurabiye isim kalıbı onunla istedigim yazıyı seker hamura bastırıyorum.

bugday tüpleride daha yapmadim bitince eklicem kaydirigubbakcemile3

bengücüm ellerine sağlık çook güzel olmuşlar
bende şeker hamuru aldım bekliyorum kalıp sorduğum yerler de hep kalmadı diyorlar
internetten sipariş vermeye çekiniyorum selda dan sonra CADIARZU
tüp işinide iznin olduğu taktirde kopişlemek istiyorum,söz sana da göndeririz per kargokaydirigubbakcemile3

Yaaa sen bizi çatlatmaya mı uğraşıyon Mirayımın anasıı ne yani yeteneksizsinizi mi diyon bakiimimm:sinifsinif:
ellerine sağlık cnm nasıl da güzel olmuş :lepi:

Yaaa sen bizi çatlatmaya mı uğraşıyon Mirayımın anasıı ne yani yeteneksizsinizi mi diyon bakiimimm:sinifsinif:
ellerine sağlık cnm nasıl da güzel olmuş :lepi:

HAYIR tam tersine YETENEK SİZSİNİZ !!!! diyorum. hadi bayanlar kendiniz yapın hazır almayın diyorum kaydirigubbakcemile3

sen süpersin bengücüm doğum gününe inş. artıkın geçti diş buğdayı doğum gününde güzel fikirlerle bana yardımcı olurmusun :uhm:

valla bengü hem zevkli hemde becerikli bir annesin, ellerine yüreğine sağlık senin. Eminim diş buğdayınız çok güzel geçecek.

X